AirPods Max اپل در تاریخ 15 دسامبر ارائه می شود

این شرکت روز سه شنبه هدفون های بیش از حد گوش را به نام AirPods Max اعلام کرد. قیمت آنها 549 دلار است. توسط در مقایسه ، آیفون SE با 399 دلار شروع می شود و آیفون 12 که به تازگی به بازار عرضه شده است 699 دلار است. در همین حال ، AirPod های پایه آن 199 دلار قیمت دارد.

این همچنین گرانتر از سایر پیشنهادات مشابه است: هدفون Bose’s Noise-Canceling 700 $ 339 دلار و Beats Studio 3 349 $ قیمت دارد.

این هدست بی سیم با قابلیت حذف صدا و قابلیت های داخلی سیری ارائه می شود. آنها همچنین با حالت معروف شفافیت اپل ارائه می شوند همتای داخل گوش ، AirPods Pro ، که به شما امکان می دهد برخی از دنیای اطراف خود را بشنوید.

اپل قول می دهد حدود 20 ساعت دوام باتری قبل از شارژ و هنگامی که داخل آن است یک “کیف هوشمند” باریک ، آنها وارد حالت کم مصرفی می شوند که برای حفظ آن باتری طراحی شده است. این هدست می تواند بین دستگاه های اپل مانند iPhone به iPad به Mac جابجا شود.

قیمت ApplePods Max 549 دلار است

AirPods Max که از 15 دسامبر به بازار عرضه می شود ، در رنگ های خاکستری ، نقره ای ، آبی ، سبز و صورتی قرار خواهد گرفت.

ثابت شده است که خط تولید AirPods اپل یک موفقیت بزرگ برای اپل است اما این اقدام س questionsالاتی را در مورد معنای این امر برای Beats ، مارک هدفون های پیشرفته ای که در سال 2014 با 3 میلیارد دلار خریداری کرد ، ایجاد می کند.

بعید به نظر می رسد که اپل محصولات جدیدی را در سال عرضه کند – بیشتر اعلامیه های آن خیلی زودتر از فصل خرید تعطیلات است. اما اخبار شایعات هفته گذشته هنگامی آغاز شد که اپل یادداشتی را در مورد تغییر آینده در Apple Care برای ارائه دهندگان خدمات ارسال کرده است.
این شرکت همچنین اعلام کرده است كه تجربه تمرینی Fitness + خود را كه در اطراف Apple Watch ساخته شده است ، در 14 دسامبر آغاز خواهد كرد. خدمات اشتراك ، كه ماهانه 9.99 دلار بابت 79.99 دلار در سال است ، شامل یوگا ، رقص ، هسته ، تمرینات با شدت زیاد و سایر فعالیت های تناسب اندام است.
مطلب جدید پیشنهادی  با یک محیط زیست ژنوم پستانداران چه کاری می توانید انجام دهید؟