22 تا از بهترین کرم ضد چروک ایرانی و خارجی 2021 [انواع پوست]

کرم ضد چروک ایرانی سینره با ایجاد حالت آرامش در عضلات صورت، فشار ناشی از انقباض عضلات بر روی پوستتان را از بین برده و به رفع چین و چروکهای پوست کمک میکند. حساسترین قسمت پوست صورت، پوست ناحیهی اطراف چشم است. عملکرد کرم Wrinkle Expert به شکلی است که تمامی مواد مهم برای تغذیه پوست شما را تامین کرده و از پوستتان نیز مراقبت میکند. از جمله خواص این کرم میتوان به مرطوب کننده و تغذیه کننده بودن کرم شب ضد چروک اوریفلیم اشاره کرد. پپتیدها: پپتیدها با دارا بودن خاصیت ضد پیری و کلاژن سازی، باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست اطراف چشم شما می شوند.

جالب است بدانید این محصول به دلیل وجود عصارهی نعنا و گلیسیرین، خاصیت التیام بخشی و رفع التهاب دارد همچنین قابلیت ارتجاعی پوست را حفظ میکند. این کرم ضد چروک ایرانی، توسط برند پریکاتن (Parikatan) ساخته شده است. کرم ضد چروک مدل Anti-Wrinkle توسط برند سی گل (Seagull) با ویتامینهای C و E ساخته شده است.

این کرم خاویار که جزو پرفروشترین محصول سایتهای فروش آنلاین مانند آمازون بوده، توسط برند لوینا (Levina) ساخته شده است. این کرم برای پوستهای نرمال تا خشک مناسب است و استفاده از آن به افراد زیر 35 سال برای جلوگیری از پیری پوست توصیه میشود. روغن شترمرغ به علت داشتن اسیدهای چرب ضروری که بدن قادر به ساخت و تولید آن نیست، موجب بهبود و رشد سلولی، زیباسازی و جوانسازی پوست، رفع چین و چروک و کاهش درد مفصلی میشود. کرم ضد چروک سینره (Cinere) مخصوص افراد بالای 40 سال، بهگونهای طراحی شده تا با عوارض ناشی از افزایش سن مقابله کند.

مطلب جدید پیشنهادی  لوله رابط هدرز و منبع اگزوز می باشد - المنتور سایت

از مزایای بهترین کرم ضد چروک «لوینا»، میتوان به رفع عوارض پیری، جوانسازی پوست، پُرکنندگی چروک و خطوط پوستی، رفع افتادگی و شلشدگی پوست، ویتامینرسانی و تقویت دائمی سلامت پوست و همچنین، افزایش جریانات خونی مویرگهای پوستی اشاره کرد. از چه سنی می توان استفاده از کرم ضد چروک کرم ضد چروک و روشن کننده را آغاز کرد؟