چگونه بهتر بخوابیم – کودکان و بزرگسالان به طور یکسان

آکسلرود آموخت که مغز والدین – بیشتر مادران – برای مراقبت از کودک خردسال سیم کشی شده است. صداهای شبانه ، اهلی یا وحشیانه ، بسیاری از ما را بیدار خواهد کرد. حتی وقتی کودک قادر به تسکین خود باشد. حتی وقتی که ما خیلی خسته ایم

اما اگر اجازه دهیم غریزه مراقبت از فرزندان خردسال خود عالی سلطنت کند و در نتیجه هیچ خوابی نداشته باشیم ، هیچ کس برنده نمی شود. این جمله قدیمی می گوید: “اگر مادر خوشحال نیست ، هیچ کس خوشحال نیست”. و مادران کم خواب خوشحال نیستند.

آکسلرود گفت: “من می خواستم خوشحال باشم و برای خوشحال کردنم به خواب احتیاج دارم.” “بنابراین من گفتم ، چگونه می توانم آن را محقق کنم؟”

آکسلرود با CNN در مورد چگونگی به حداکثر رساندن خواب همه ، از سالهای کودکی ، صحبت کرد. او همچنین چند فکر در مورد اینکه کدام عادت های همه گیر ممکن است مانع خواب خوب شبانه شود ، فکر کرد و کدام یک ، تعجب آور نیست.

این مکالمه برای شفافیت ویرایش و متراکم شده است.

CNN: انسان ها به طور ذاتی به نور پاسخ می دهند و نشانه های خواب را از نور طبیعی و مصنوعی دریافت می کنند. والدین از چه چیزی برای نور استفاده می کنند تا “زمان خواب” را به فرزندان خود نشان دهند؟

در یک دستگاه جوجه کشی آزمایشگاهی ، متخصص مغز و اعصاب ، سوفیا آکسلرود ، گونه های مگس میوه ای را بررسی می کند ، که در چرخه های روشن / تاریکی دقیقاً مشخص نگه داشته می شوند تا ریتم شبانه روزی آنها را به خود جلب کند.

صوفیا آکسلرود: وقتی من در آزمایشگاه با مگس های میوه کار می کردم ، لامپ در سرم خاموش شد ، آن جناس را ببخش – این در نظر گرفته شده است. وقتی می خواهیم خواب آنها را بیدار کنیم بدون اینکه بیدار شویم ، از چراغ قوه قرمز استفاده می کنیم. هر نوع نور دیگری آنها را بیدار می کند.

من باردار بودم و فهمیدم که در مورد انسانها نیز همین مسئله وجود دارد. ما تا حد زیادی نسبت به نور قرمز حساس نیستیم. بنابراین من یک لامپ قرمز خریداری کردم (توجه داشته باشید ویرایشگر: همه لامپ های قرمز چراغ قرمز نیستند ، بنابراین با دقت خرید کنید) و از آن در هنگام تغذیه شب هنگام تولد کودکم استفاده کردم و کار کرد. کودک از چراغ قرمز سیگنال دریافت نمی کند که زمان بیدار شدن است.

CNN: چگونه نور به مغز علامت می دهد که زمان خوابیدن یا زمان بیدار شدن است؟

مطالعه می گوید آلودگی نوری خواب نوجوانان را خراب می کند و ممکن است در اختلالات روانی نقش داشته باشد

آکسلرود: ما این سلولهای خاص را در پشت چشم خود داریم که گیرنده های نور خاصی دارند. بنابراین هر زمان که در معرض نور باشید ، صبح یا عصر ، آنها به بدن شما علامت می دهند که زمان بیدار شدن است. آنها ساعت بدن شما را تنظیم می کنند.

مطلب جدید پیشنهادی  صلیب سرخ نسبت به سلامت زندانیان در خلیج گوانتانامو هشدار داد

شما می توانید از نور برای آموزش بدن خود استفاده کنید که این زمان خواب است و این وقت صبح است.

CNN: آیا ایجاد نور قرمز و محدودیت در معرض نور کلی می تواند به بچه های مسن کمک کند شب زودتر بخوابند؟

آکسلرود: آره. ما در واقع در اتاق نشیمن خود یک چراغ قرمز داریم که یک ساعت قبل از خواب آن را روشن می کنیم.

مشترک شدن در خواب CNN ، اما خبرنامه بهتر: بهترین خواب زندگی خود را می خواهید؟ برای نکات مفید برای دستیابی به خواب بهتر ، در سری خبرنامه های ما ثبت نام کنید.

CNN: کم شدن چراغ ها در شب می تواند به خواب رفتن ما کمک کند؟

آکسلرود: بله ، گرچه واقعاً رعایت زمان بندی بسیار مهم است. ما باید با ساعت درونی خود کار کنیم. همچنین ، یک ساعت قبل از خواب چراغ قرمز را روشن یا کم نور کنید. این مدت زمانی است که هورمون خواب وابسته به نور آزاد می شود.

CNN: گرچه هر چقدر مراقب چراغ ها باشیم ، اما نوزادان هنوز در گهواره های خود گریه می کنند. نظر شما در مورد آموزش خواب چیست؟

آکسلرود: صادقانه بگویم ، من متاسفم که آن را “آموزش خواب” در کتاب خواندم زیرا این دو کلمه چنین بار منفی دارند. با این اوصاف ، مطالعات طولی وجود دارد که نشان می دهد اجازه دادن به کودک شما برای کمی گریه و یادگیری تسکین خود اثرات مخربی ندارد.

این روال 5 دقیقه ای یوگا را قبل از خواب امتحان کنید

من یک راه میانه را توصیه می کنم. گناه مادر خود را سرکوب کنید و بگذارید 90 ثانیه قبل از ورود شما گریه کند. تحقیقات کاملاً واضح است – حتی فقط 90 ثانیه به آنها یاد می دهد که بخوابند.

مردم این را درک نمی کنند ، اما نوزادان با دانستن اینکه چگونه می توانند به خواب روند ، متولد نمی شوند. وظیفه ماست که به آنها آموزش دهیم.

مطلب جدید پیشنهادی  راهنمای خرید بهترین کتونی آنلاین - ایسنا

CNN: نظر شما در مورد خوابیدن مشترک چیست؟

آکسلرود: این یک تصمیم کاملا شخصی است. اما تحقیقات نشان داده است که اگر شما در یک رختخواب کودک خود باشید ، ایجاد این تاخیر کوتاه بین زمان بیدار شدن کودک و والدین باعث آرامش کودک می شود و تأخیر در یادگیری نحوه تسکین خود مهم است. .

اگر پدر یا مادری فکر می کنند که به آن نزدیکی احتیاج دارند ، به دنبال آن باشید. اما این تحقیق نشان می دهد که کودکانی که همزمان می خوابند مدت زمان بیشتری برای یادگیری خوابیدن در طول شب طول می کشد.

CNN: چرت زدن چطور؟ سال گذشته پسرم در پیش دبستانی خود یک چرت اجباری خوابید و هر شب از ساعت 10 شب بیدار بود. آیا هرگز نباید کودک خوابیده را بیدار کنیم؟

آکسلرود: من آن تجربه دقیق را در مراقبت های روزانه فرزندم داشتم. من تمام تلاشم را کردم تا از اعتبار خود برای تغییر سیاستشان استفاده کنم تا نیازی به چرت زدن نباشد ، اما نتیجه ای نداشت و در نهایت بچه دایه ام زود رفت تا دخترم را چرت بزند تا او آنجا چرت نزند. . یا این بود یا اجازه داد او آنجا بخوابد و نیمه شب بخوابد.

10 روش برای تسخیر کابوس بزرگسالان و خواب بهتر

علم در این مورد کاملاً واضح است: چرت زدن در روز خواب کودک نوپا را کنترل می کند. کنترل! بچه ها فقط به مقدار زیادی خواب در روز نیاز دارند. اگر کودک شما شب نمی خوابد ، این چرت را قطع کنید. یا کوتاهتر کنید یا کلا ببرید.

CNN: به نظر می رسد توده مهمی از مردم وجود دارند که معتقدند بهتر است بچه ها زود بخوابند. اما بعضی از بچه ها جغد شب هستند. حالشان خوب است؟

آکسلرود: این بسیار سیاسی است – به گونه ای که افرادی که دیر به رختخواب می روند و دیر بیدار می شوند ، همچنان تنبل قلمداد می شوند. اما یک پایه ژنتیکی برای ریتم های شبانه روزی وجود دارد. از هر 100 نفر یک نفر جهش در ژن های ساعت خود دارد که طول روز آنها را تغییر می دهد و در نتیجه دیرتر به خواب می روند. این ضرری ندارد و تا زمانی که خواب کلی کافی دارند مشکلی ندارد.

مطلب جدید پیشنهادی  نیروهای پشتیبانی سریع سودان چه کسانی هستند؟

CNN: بسیاری از خانواده ها در طی همه گیری کمی از برنامه خواب خود خارج شده و بعداً به رختخواب می روند. خوب خوب می شوند؟

آکسلرود: فرقی نمی کند بعداً بخوابید. آنچه اهمیت دارد تنوع روز به روز است. من توصیه نمی کنم در آخر هفته کاری متفاوت از هفته یا زمانی که در تعطیلات هستید انجام دهید. ساعت شبانه روزی شما به نشانه های زمان پاسخ می دهد ، و به تنظیم همه چیز از زمان خواب تا زمان آماده بودن برای ناهار کمک می کند. شما می خواهید این را به طور منظم حفظ کنید.

با نوازش با همسرتان بهتر بخوابید

CNN: تلویزیون در شب چطور؟ من شنیده ام که شما باید شب از همه چیزهایی که دارای نور پس زمینه هستند فاصله بگیرید. اما گاهی اوقات 30 دقیقه تلویزیون به ما کمک می کند تا آرام بگیریم.

آکسلرود: صفحه ها می توانند در شب خوب باشند. فقط سعی کنید آن را تا حد ممکن کم کنید و به طور کلی سعی کنید از آنها یک ساعت قبل از خواب خودداری کنید. گرچه حساسیت افراد نسبت به نور متفاوت است. برخی از ما ممکن است خوب باشد که آنها را درست قبل از خواب تماشا می کنیم بدون اینکه تولید ملاتونین کاهش یابد یا به طور کلی بر خواب ما تأثیر بگذارد.

CNN: آیا برای بچه های ما کابوس ها یا بیداری های مربوط به اضطراب کوید راه حلی دارید؟

آکسلرود: یادآوری این نکته مهم است که بچه های ما نسبت به آنچه اتفاق می افتد حساس هستند و ممکن است آنها این موضوع را ندانند یا حتی آن را نشان دهند. این به سن بستگی دارد ، اما به طور کلی محافظت از کودکان در برابر اضطراب و اخبار تا حدی مهم است تا بتوانند بخوابند.

بین عدم خواب کافی و افسردگی همبستگی شدیدی وجود دارد و بنابراین کمبود خواب در صورت ادامه می تواند باعث بدتر شدن آنها شود. والدین باید سعی کنند آسایش مورد نیاز فرزندانشان را فراهم کنند ، بنابراین اضطراب بچه ها بر شما غلبه نمی کند و همه را از خواب خوب دور نمی کند.

الیسا اشتراوس همکار منظم CNN است ، جایی که او در مورد سیاست و فرهنگ پدر و مادر می نویسد.