چرا نباید از ریمل با اکستنشن مژه استفاده کرد

 

 

چندین محصول زیبایی حاوی مواد شیمیایی سمی هستند و به همین دلیل ممکن است برای شما مضر باشد. مطالعه ای که ارتباط بین ریزش مژه و استفاده از ریمل مژه و ابرو را مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که ریزش مژه در 19 درصد موارد مشاهده شده است. 

 

اما ریمل مژه با اکستنشن مژه شما چه می کند؟

 

اکثر ریمل ها حاوی روغن هایی هستند مانند روغن کنجد ، روغن اکالیپتوس ، لانولین و غیره. و وقتی روغن به مدت طولانی با چسب مژه تماس پیدا می کند ، می تواند به آرامی پیوند بین اکستنشن و مژه های طبیعی را بشکند. این باعث می شود که اکستنشن مژه شما زودتر از موعد خارج شود.

از آنجا که ریمل ها معمولاً روی مژه های طبیعی سنگین هستند ، در اکستنشن مژه های بلندتر ، ضخیم تر و پرتر سنگین تر می شوند. این باعث می شود مژه های جدید شما بشکند ، افتاده یا شکل خود را از دست بدهد مگر اینکه سبک باشند (به عنوان مثال ، مژه های راسو نور پر هستند).

ریمل باعث می شود گربه از کیسه خارج شود زیرا باعث می شود اکستنشن مژه تقلبی شما حتی جعلی تر به نظر برسد. آشکارتر می شود که مژه ها را تقویت کرده اید.

 

همه ریمل ها برای مژه مصنوعی خوب نیستند ، صرف نظر از اینکه الیاف مصنوعی شما ساخته شده باشند یا طبیعی.

 

ریمل ضد آب

ریمل مقاوم در برابر آب ، اشک و عرق ، ریمل ضد آب به سختی برای هر نوع مژه ای مناسب است. اجزای اصلی این ریمل تفلون (پوشش نچسب روی ظروف شما) و دی متیکون کوپولیول (نوعی سیلیکون) است. 

 

این دلیل اصلی این است که آنها به پیوند ایجاد شده توسط چسب مژه آسیب می رسانند و متعاقباً منجر به ریزش زودرس اکستنشن مژه می شوند.

 

این نوع ریمل به دلیل خاصیت ضد آب بودن ، مژه های شما را شکننده کرده و آنها را نیز خشک می کند. اگر به استفاده از ریمل برای استفاده روزانه فکر می کنید ، نسخه ضدآب آن قطعاً مناسب نیست.

 

در نهایت ، برداشتن ریمل ضد آب بسیار دشوار است. فقط چند روش برای از بین بردن آن بدون مالش شدید ، کشیدن یا چنگ زدن وجود دارد. به همین دلیل است که می تواند باعث از بین رفتن زودهنگام مژه ها شود.

 

ریمل با روغن

بزرگترین خاموش شدن در اغلب ریمل ها برای اکستنشن مژه روغن است. زیرا روغن می تواند به چسب مژه آسیب برساند و پیوند بین اکستنشن مژه و مژه های طبیعی را بشکند. شما باید به طور فعال از ریمل حاوی موادی مانند لانولین ، روغن کرچک ، موم زنبور عسل ، موم کارناوبا ، پارافین ، روغن معدنی ، روغن سقز ، روغن کتان ، روغن اکالیپتوس و روغن کنجد اجتناب کنید.

 

ریمل لوله ای

ریمل مژه و ابرو محصولی است که با تشکیل لوله هایی در اطراف هر مژه ، مژه ها را می پوشاند. در حالی که این ریمل به راحتی از مژه های طبیعی برداشته می شود ، در اکستنشن مژه مانند تار می چسبد. از این رو ، استفاده طولانی مدت از ریمل مژه و ابرو باعث صدمه به اکستنشن مژه می شود.

 

ریمل فیبر

این نوع ریمل مملو از الیاف خشک مانند ابریشم ، ابریشم یا نایلون است تا مژه های شما ضخیم تر و متراکم تر به نظر برسند. برخلاف ریمل مژه و ابرو ، حذف آن بسیار سخت است و به همین دلیل برای اکستنشن مژه توصیه نمی شود

 

انواع ریمل که می توانید در اکستنشن مژه استفاده کنید

چه با ریمل گیاهی و چه از نوع ارگانیک آن را زده باشید ، همه محصولات برتر برای اکستنشن مژه بی خطر نیستند. در عوض ، شما باید به دنبال یک ریمل بر پایه آب باشید که منحصراً برای مژه مصنوعی است.

 

در حالی که اکثر ریمل ها با روغن ، مواد افزودنی و موم های مصنوعی تولید می شوند ، آب پایه با pH طبیعی ساخته می شود. به همین دلیل برای پوست های حساس دور چشم بی خطر هستند. آنها به سرعت خشک می شوند و نمی توان آنها را به جز آب گرم از بین برد.

 

به طور معمول ، چنین محصولی فاقد روغن و محصولات سیلیکونی است. ممکن است موم زنبور عسل ، فندق جادوگر ، ویتامین B5 ، عصاره میوه و بابونه را مشاهده کنید. این ریمل جذاب All Max را با تمام مواد اولیه مناسب امتحان کنید.