ویروس کرونا ویروس ایالات متحده: مدل پیش بینی می کند “یک ماه دسامبر بسیار مرگبار” همراه با ده ها هزار ویروس کرونا رخ دهد

موسسه سنجش و سنجش سلامت (IHME) در دانشگاه واشنگتن در آخرین پیش بینی خود اعلام کرده است که یک سناریوی احتمالی تا ژانویه 415،090 مورد مرگ Covid-19 را نشان می دهد. بدترین سناریو 600000 مرگ تا اول ژانویه است.

“وقتی ما با شروع فصل به فصل زمستان نگاه می کنیم ، مردم کاملاً هوشیارتر می شوند ، شما می دانید که استفاده از ماسک کم است ، تحرک در کشور افزایش می یابد ، همه آنها را کنار هم قرار می دهید و به نظر می رسد که دسامبر مرگبار پیش رو از نظر آلودگی به ویروس کرونا پیش رو است ، “مدیر IHME دکتر کریستوفر موری به اندرسون کوپر از CNN گفت.

ترامپ گفت: “من واقعاً معتقدم که ما گوشه ای را گرد می کنیم و واکسن ها درست در آنجا هستند ، اما حتی در مورد واکسن ها بحث نمی کنیم و در مورد درمان ها بحث نمی کنیم ، ما باید این گوشه ها را گرد کنیم.”

دکتر آنتونی فاوچی روز جمعه با آندره میچل ، خبرنگار MSNBC ، گفت که او با اظهارات رئیس جمهور موافق نیست.

فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “ما در حال انجام حدود 40،000 مورد در روز و مرگ حدود 1000 نفر هستیم.”

وی گفت: مثبت بودن آزمایش در برخی مناطق کشور در حال افزایش است و مردم به دلیل خنک بودن هوا وقت بیشتری را در خانه می گذرانند.

وی گفت: “این برای ویروس منتقله از طریق تنفس خوب نیست.” “شما نمی خواهید از قبل با یک خط پایه خیلی بالا شروع کنید.”

دموکرات های مجلس نمایندگان به دنبال اطلاع از قرارداد 250 میلیون دلاری کمپین روابط عمومی ویروس کرونا هستند
عدم توافق فاوسی با این نظر نمونه دیگری از دانشمندان برجسته و عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید است که علناً ادعاهای رئیس جمهور در مورد ویروس را مناقشه می کند.

“ما در حال حاضر در جو سیاسی متهم هستیم و هر زمان که می خواهید مردم را با هم آواز بخوانند و کارهای مشابه یک جامعه را انجام دهند ، در برابر این دشمن مشترک – این ویروس – متحد هستند انجام چنین کاری دشوار است وقتی شما دارای چنین جو شلوغی باشید که اکنون در آن قرار داریم. ” “و این واقعاً تأسف آور است.”

فاوسی هشدار داد که کشور باید سطح را پایین بیاورد “تا وقتی در وضعیت نامطلوبی مانند پاییز و زمستان قرار می گیرید ، از ابتدای کار وضعیتی که واقعاً در مضیقه قرار دارید ، نداشته باشید. “

مطلب جدید پیشنهادی  جلسه چهارشنبه شما - نیویورک تایمز

فاوسی می گوید ممکن است ایالات متحده تا سال 2021 به حالت عادی برگردد

فائوسی گفت كه ممكن است ایالات متحده تا پایان سال آینده به زندگی قبل از ویروس كرونا برنگردد ، اما او با احتیاط خوشبین است كه آمریكا تا پایان امسال واكسن خواهد زد.

“اما این کار خاموش کردن و روشن کردن سوئیچ نخواهد بود. به تدریج انجام می شود و فکر می کنم چندین ماه طول بکشد تا به نقطه ای برسیم که واقعاً بتوانیم چیزی را احساس کنیم که تقریباً قبل از کوید -19 “.

همچنین این مسئله وجود دارد که چند دوز واکسن در دسترس خواهد بود و مدت زمان توزیع واکسن چقدر طول می کشد.

فاوسی گفت: “ایمن سازی و واکسیناسیون کشور چندین ماه طول خواهد کشید.”

فائوسی گفت ، تقریبا 30 ایالت ایالات متحده روند نزولی در موارد Covid-19 را گزارش می دهند ، اما همه گیری احتمالاً دوباره بدتر خواهد شد.

فاوسی گفت: “ما باید این پاییز و زمستان را کنار بگذاریم و این کار را پشت سر بگذاریم زیرا این کار آسان نخواهد بود.”

فاوسی می گوید ممکن است زندگی عادی تا پایان سال 2021 برنگردد
کارشناسان – از جمله مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده – هشدار داده اند که ماه های آینده چالش برانگیز خواهد بود. فاوسی گفت ، ایالات متحده همچنان هر روز 36000 مورد جدید را مشاهده می کند – که از اوت بهتر است اما هنوز هم بسیار زیاد است.

وی گفت: “من مدام به این منحنی نگاه می کنم و افسرده تر و افسرده تر می شوم در مورد این واقعیت که ما واقعاً هرگز به خط مقدماتی که می خواهم نمی رسیم.”

با سردتر شدن هوا ، آمریکایی ها بیشتر به داخل خانه می روند ، جایی که ویروس به راحتی گسترش می یابد.

فصل آمدن آنفولانزا ، تشخیص ها را پیچیده می کند. دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر CDC ، گفت: فشارهای موجود در سیستم مراقبت های بهداشتی یکی از “سخت ترین زمان هایی را که ما در بهداشت عمومی آمریکا تجربه کرده ایم” ایجاد خواهد کرد.

جایی که اکنون ایستاده ایم

تعداد واقعی عفونت ها می تواند بسیار بیشتر باشد. ممکن است بسیاری از آنها بدون اطلاع از آنها Covid-19 داشته باشند ، زیرا پروژه CDC حدود 40٪ از افراد آلوده هیچ علائمی را نشان نمی دهد.
11/9 و Covid-19: 2 رویداد ترومای جمعی با چالش های مختلف بهبودی
دیگران می توانستند بیمار باشند اما هرگز آزمایش نمی شدند. یک مطالعه جدید می گوید ایالات متحده در ابتدای شیوع همه گیر ، موارد Covid-19 را بسیار محاسبه می کند – که 90 درصد آنها را از دست می دهد – بیشتر به دلیل عدم آزمایش.

در سراسر ایالات متحده ، 28 ایالت روند نزولی را گزارش می دهند – از جمله فلوریدا و کالیفرنیا – در مقایسه با هفته گذشته ، و 14 ایالت ثابت هستند.

کارشناسان نگران هستند که ممکن است هفته ها پس از جشن روز کارگر ، مانند مواردی که پس از چهارم ژوئیه افزایش یافته است ، افزایش یابد.

پیش بینی گروه از CDC اکنون پیش بینی می کند که بین 205،000 تا 217،000 نفر در ایالات متحده تا 3 اکتبر جان خود را از دست دهند.

مطلب جدید پیشنهادی  امیلیا رومانیا، ایتالیا، ممکن است با طوفان های شدیدتر و مکرر روبرو شود

کارشناسان پزشکی همچنین نگران فصل آینده آنفولانزا هستند. فاوسی به CNN جمعه گفت CDC به افراد توصیه می کند تا 31 اکتبر واکسن آنفلوانزا بزنند.

کاخ سفید گروه ویژه ویروس کرونا در گزارش های دولتی بر آموزش عالی تمرکز دارد

“آنچه که ما امیدواریم – و امیدوارم این اتفاق بیفتد – این است که ترکیبی از افراد واکسینه شده علیه آنفلوانزا و این واقعیت است که اقدامات بهداشت عمومی که آنها برای جلوگیری از ویروس کرونا انجام می دهند در واقع به آنها کمک می کند تا از آنفلوانزا جلوگیری کنند.” فاوسی گفت

فائوسی همچنین مردم را برای پاییز و زمستان توصیه می کند ، اما او می گوید این به معنای تعطیلی مجدد کشور نیست.

فائوسی با بیان اینکه این اقدامات شامل فاصله اجتماعی ، ماسک زدن و پرهیز از ازدحام جمعیت است ، گفت: “ما نیازی به تعطیلی نداریم ، اگر اقدامات مشترک بهداشتی را انجام دهیم و اقدامات نسبتاً ساده و قابل فهم را رعایت کنیم می توانیم این کار را انجام دهیم.

داده ها نشان می دهد کودکان غیر علامتی می توانند ویروس را منتقل کنند

با توجه به اطلاعات ردیابی تماس از سه مرکز مراقبت از کودک در یوتا که جمعه منتشر شد ، حتی کودکان با علائم خفیف یا بدون علائم نیز می توانند Covid-19 را منتقل کنند.

محققان گفتند كه 12 كودك Covid-19 را در مكان مراقبت از كودكان گرفتند و آن را حداقل به 12 نفر در خارج از جمله اعضاي خانه منتقل كردند.

آنها داده های ردیابی تماس از 184 نفر را که با سه مرکز مراقبت از کودکان در سالت لیک کانتی از آوریل تا ژوئیه پیوند دارند ، تجزیه و تحلیل کردند.

مطلب جدید پیشنهادی  موشک کره شمالی دستور تخلیه را در کره جنوبی و ژاپن صادر کرد

آنها حداقل دو کودک را یافتند که هیچ علامتی نداشتند نه تنها ویروس را گرفتند بلکه آن را به افراد دیگر منتقل کردند ، از جمله یک مادر که در بیمارستان بستری بود. یک کودک 8 ماهه ویروس را به والدین منتقل کرد.

محققان می گویند دو مورد از شیوع این تسهیلات با اعضای کارمندی که در خانه با ویروس تماس داشته اند آغاز شده است.

به طور کلی ، 13 مورد از 31 مورد تایید شده Covid-19 مربوط به این مرکز مربوط به کودکان بود و همه کودکان علائم خفیف یا بدون علائم داشتند.

دانشجویان آلوده دانشگاه را نباید به خانه فرستاد

کالج های سراسر کشور ماسک های صورت را به عنوان ملزومات امیدوار کننده برای پایین نگه داشتن موارد Covid-19 در نظر گرفته اند. اما فقط چند هفته به ترم اول می گذرد که دانشگاه های هر 50 ایالت عفونت گزارش کرده اند.
روانشناسی دلیل اینکه برخی از دانشجویان کالج قوانین Covid-19 را نقض می کنند

دانشگاه تگزاس در آستین این هفته سه خوشه تأیید شده در دانشگاه را اعلام کرد که در مجموع حدود 100 مورد را تشکیل می دهند. پس از اعلام توقف آموزش حضوری ، دانشگاه ایالتی سن دیگو تقریباً 400 مورد عفونت را در بین دانشجویان تأیید کرد.

و بیش از 1300 دانشجوی دانشگاه ایالتی آریزونا از اول آگوست آزمایش مثبت داده اند.

فاوسی گفته است که کالج ها و دانشگاه ها باید سعی کنند دانشجویان آلوده را به جای اعزام به خانه ، منزوی کنند.

وی در اوایل هفته جاری گفت: “شما آنها را به جامعه خود باز می گردانید ، در واقع با افرادی كه توانایی انتقال عفونت را دارند ، در جوامع مختلف در سراسر كشور مشغول به كار خواهید شد.”

“بنابراین بسیار بهتر است که بتوان این توانایی را در مکانی قرار داد که بتوانند به راحتی بهبود یابند.”

بن تینکر ، مگی فاکس ، هیلی برینک ، جن کریستنسن ، آماندا واتس ، لورن ماسکارنهاس و شلبی لین اردمن از CNN در این گزارش همکاری کردند.