وندی و Rebel Foods هند در حال توسعه 250 آشپزخانه ابر در سراسر کشور هستند

وندی (WEN) و شریک حق رای دادن آن رستوران های سیرا نوادا در حال همکاری با Rebel Foods مستقر در بمبئی برای توسعه و راه اندازی 250 آشپزخانه ابری در هند هستند زیرا ویروس کرونا باعث تقاضا برای تحویل غذا می شود. وندی و سیرا نوادا همچنین در نظر دارند 150 رستوران سنتی در سراسر کشور افتتاح کنند.

این حرکات نمایانگر گسترش گسترده ای برای زنجیره برگرهای آمریکایی است. وندی و سیرا نوادا در حال حاضر در هند چهار رستوران آجر و ملات و پنج آشپزخانه ابر دارند.

که خیلی کمتر از مک دونالد (MCD) و شرکای حق رای دادن محلی آن ، که بیش از 400 رستوران در سراسر کشور اداره می کنند. مک دونالد در سال 1996 وارد هند شد.

به گفته Satish Meena ، تحلیلگر شرکت تحقیقات بازار Forrester ، رشد در هند برای وندی ، که در سال 2015 وارد بازار شد ، کند است.

مینا گفت: “وندی می خواهد از اثر چند برابری آشپزخانه های ابری و رستوران های فیزیکی برای ورود به بازار هند استفاده کند.”

وندی گفت همکاری با Rebel Foods از طریق نوآوری دیجیتال به رشد تجارت آن در هند کمک می کند.

کالول بانرجی ، بنیانگذار Rebel Foods ، در بیانیه ای گفت: “با اتصال به شبکه ای از آشپزخانه های ابر موجود در هند ،” وندی دسترسی سریع به مقیاس سریع در سراسر کشور ، در سطوح بسیار پایین تر از سرمایه را خواهد داشت. غذاهای شورشی ، که توسط آن پشتیبانی می شود گلدمن ساکس (GS) و Sequoia Capital ، بیش از 300 آشپزخانه ابر ، عمدتا در هند ، کار می کند.

آشپزخانه های ابری – که به آنها آشپزخانه ارواح یا آشپزخانه های تاریک نیز می گویند – امکاناتی هستند که فقط برای تحویل در خانه غذا تولید می کنند. از آنجا که آنها نیازی به جلب مشتریانی ندارند که در حال صرف غذا هستند ، اغلب در ساختمانهایی واقع می شوند که اجاره بهای کمتری نسبت به رستورانها دارند.

مطلب جدید پیشنهادی  آیا ژنیکوماستی قابل درمان است؟

طبق گزارشی که ماه گذشته توسط شرکت تحقیقاتی بازار Valuates Reports منتشر شد ، بازار جهانی آشپزخانه ابری تا سال 2027 حدود 71.4 میلیارد دلار برآورد می شود که از 2021 تا 2027 رشد 12 درصدی را تجربه می کند.