نینتندو بازی و تماشا را احیا می کند ، یکی از قدیمی ترین گوشی های دستی آن از دهه 80

کنسول قابل حمل Game & Watch که اولین بار در سال 1980 معرفی شد و تا سال 1991 تولید می شد ، مسئولیت قرار دادن نینتندو بر روی نقشه را بر عهده داشت. این فاصله زیادی با نینتندو امروز داشت که به طور مرتب بازی های پرفروش را ارائه می دهد ، مردم را به صورت آنلاین متصل می کند و از واقعیت افزوده با ماشین های اسباب بازی استفاده می کند.

Game & Watch یک سری بازی های دستی بود که نینتندو قبل از اینکه دنیا عاشق Game Boy شود ، آنها را فروخت. در آن زمان ، سیاه و سفید Game & Watch فقط یک بازی را انجام داد.

Game & Watch جدید با طراحی قرمز و طلایی شکل اصلی خود را نشان می دهد ، اما توسط USB-C شارژ می شود و رنگی می شود. این سه بازی انجام می دهد: “Super Mario Bros.” ، “Super Mario Bros .: The Lost Levels” و “Ball (نسخه ماریو)”. فقط “Ball” ، یک بازی شعبده بازی ، سیاه و سفید می ماند.

طرفداران هر “Super Mario Bros.” بازی بلافاصله موسیقی نمادین را تشخیص می دهد.

حالت چندنفره برای Game & Watch فقط به این معنی است که شما می توانید ابتدا به عنوان ماریو در “Super Mario Bros.” بازی کنید. و سپس به یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود اجازه دهید کنسول را بر عهده داشته و به عنوان لوئیجی بازی کند. هیچ یک از ارتباطات مدرن با تجارت اینترنتی در اینجا وجود ندارد.

بازی و ساعت نینتندو

دقیقاً همانطور که از نامش پیداست ، کنسول Game & Watch نیز به معنای واقعی کلمه یک ساعت است. با ضربه زدن روی دکمه Time ، یک ساعت در کنار ماریو که به اطراف می پرد ، نمایش داده می شود.

در حالی که Game & Watch اولین تلاش نینتندو در بازی های ویدیویی نبود ، اولین موفقیت بود که در سال 1985 به سیستم سرگرمی نینتندو و در سال 1989 به گیم بوی منجر شد.

Game & Watch به اندازه برخی دیگر از سیستم های بازی نینتندو جشن گرفته نمی شود ، اما اولین سیستمی بود که دارای پد جهت دار + بود که اولین بار در سال 1982 در بازی و ساعت “Donkey Kong” یافت شد. موفقیت آن همچنین به برخی از بازی های دستی مشروعیت بخشید ، جایی که سازندگان بازی های ویدیویی در دهه 1970 از آن اطمینان نداشتند.

نینتندو با انتشار نسخه ای در دهه گذشته و با قرار دادن Mr. Game & Watch ، شخصیت ناشناسی که در بسیاری از بازی های ابتدایی Game & Watch ظاهر می شود ، در “Super Smash Bros” خود به سطل نوستالژی Game & Watch فرو رفته است. بازی ها.

این شرکت اخیراً در معرض پارگی مجدد قرار گرفته است. در سال های اخیر ، نسخه های کلاسیک NES و Super Nintendo را به فروش رسانده است ، با دو بازی مختلف و کنترلرهای اصلی. اکنون ، نینتندو در حالت جشن کامل است: سی و پنجمین سالگرد ماریو است. این شرکت تعداد زیادی محصول ماریو ، از جمله بازی جدید Battle Royale و عرضه مجدد “Super Mario 64” ، “Super Mario Galaxy” و “Super Mario Sunshine” را اعلام کرد.

اکنون نوبت Game & Watch است که در کانون توجهات قرار دارد. فروش چهلمین سالگرد Game & Watch در تاریخ 13 نوامبر برای مدت محدودی به فروش می رسد و با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد.

دیوید گلدمن ‘CNN Business’ در این داستان سهیم بوده است.