نینتندو بازی و تماشا را احیا می کند ، یکی از قدیمی ترین گوشی های دستی آن از دهه 80

کنسول قابل حمل Game & Watch که اولین بار در سال 1980 معرفی شد و تا سال 1991 تولید می شد ، مسئولیت قرار دادن نینتندو بر روی نقشه را بر عهده داشت. این فاصله زیادی با نینتندو امروز داشت که به طور مرتب بازی های پرفروش را ارائه می دهد ، مردم را به صورت آنلاین متصل می کند و از واقعیت افزوده با ماشین های اسباب بازی استفاده می کند.

Game & Watch یک سری بازی های دستی بود که نینتندو قبل از اینکه دنیا عاشق Game Boy شود ، آنها را فروخت. در آن زمان ، سیاه و سفید Game & Watch فقط یک بازی را انجام داد.

Game & Watch جدید با طراحی قرمز و طلایی شکل اصلی خود را نشان می دهد ، اما توسط USB-C شارژ می شود و رنگی می شود. این سه بازی انجام می دهد: “Super Mario Bros.” ، “Super Mario Bros .: The Lost Levels” و “Ball (نسخه ماریو)”. فقط “Ball” ، یک بازی شعبده بازی ، سیاه و سفید می ماند.

طرفداران هر “Super Mario Bros.” بازی بلافاصله موسیقی نمادین را تشخیص می دهد.

حالت چندنفره برای Game & Watch فقط به این معنی است که شما می توانید ابتدا به عنوان ماریو در “Super Mario Bros.” بازی کنید. و سپس به یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود اجازه دهید کنسول را بر عهده داشته و به عنوان لوئیجی بازی کند. هیچ یک از ارتباطات مدرن با تجارت اینترنتی در اینجا وجود ندارد.

بازی و ساعت نینتندو

دقیقاً همانطور که از نامش پیداست ، کنسول Game & Watch نیز به معنای واقعی کلمه یک ساعت است. با ضربه زدن روی دکمه Time ، یک ساعت در کنار ماریو که به اطراف می پرد ، نمایش داده می شود.

مطلب جدید پیشنهادی  در چین، جوانان مشاغل پرستیژ را برای کار دستی کنار می گذارند

در حالی که Game & Watch اولین تلاش نینتندو در بازی های ویدیویی نبود ، اولین موفقیت بود که در سال 1985 به سیستم سرگرمی نینتندو و در سال 1989 به گیم بوی منجر شد.

Game & Watch به اندازه برخی دیگر از سیستم های بازی نینتندو جشن گرفته نمی شود ، اما اولین سیستمی بود که دارای پد جهت دار + بود که اولین بار در سال 1982 در بازی و ساعت “Donkey Kong” یافت شد. موفقیت آن همچنین به برخی از بازی های دستی مشروعیت بخشید ، جایی که سازندگان بازی های ویدیویی در دهه 1970 از آن اطمینان نداشتند.

نینتندو با انتشار نسخه ای در دهه گذشته و با قرار دادن Mr. Game & Watch ، شخصیت ناشناسی که در بسیاری از بازی های ابتدایی Game & Watch ظاهر می شود ، در “Super Smash Bros” خود به سطل نوستالژی Game & Watch فرو رفته است. بازی ها.

این شرکت اخیراً در معرض پارگی مجدد قرار گرفته است. در سال های اخیر ، نسخه های کلاسیک NES و Super Nintendo را به فروش رسانده است ، با دو بازی مختلف و کنترلرهای اصلی. اکنون ، نینتندو در حالت جشن کامل است: سی و پنجمین سالگرد ماریو است. این شرکت تعداد زیادی محصول ماریو ، از جمله بازی جدید Battle Royale و عرضه مجدد “Super Mario 64” ، “Super Mario Galaxy” و “Super Mario Sunshine” را اعلام کرد.

اکنون نوبت Game & Watch است که در کانون توجهات قرار دارد. فروش چهلمین سالگرد Game & Watch در تاریخ 13 نوامبر برای مدت محدودی به فروش می رسد و با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد.

مطلب جدید پیشنهادی  نوسانات پنهان حق مذهبی در حالی که ژاپن به دنبال متحدان حقوق همجنس گرایان است

دیوید گلدمن ‘CNN Business’ در این داستان سهیم بوده است.