مطالعه CDC نشان می دهد ویروس کرونا به ندرت کودکان را می کشد ، اما اقلیت هایی که در معرض خطر بیشتری هستند

یک تیم تحقیقاتی تحت هدایت CDC در تحقیقی که روز سه شنبه در گزارش هفتگی مورب و مortثر بودن این مسسه منتشر شد ، کودکان از اقلیت های قومی و نژادی ، آنهایی که دارای شرایط بهداشتی زمینه ای و بین سنین 18 تا 20 سال هستند ، بیشتر احتمال دارد که بمیرند.

این گزارش همچنین نشان داد که مرگ و میر کودکان و بزرگسالان در اثر ویروس کرونا تا چه حد غیرمعمول است. در میان 190،000 مرگ و میر در کشور ، تنها 0.08٪ – یا 121 مورد – در افراد زیر 21 سال گزارش شده است. به روزترین گزارش از CDC نشان می دهد 377 کودک ، نوجوان و جوان تا 24 سال از ویروس کرونا درگذشته اند.

محققان از 50 ایالت ، شهر نیویورک ، ناحیه کلمبیا ، پورتوریکو ، گوام و جزایر ویرجین ایالات متحده درخواست کردند که اطلاعات مربوط به مرگ ویروس کرونا در افراد زیر 21 سال را از 12 فوریه تا 31 ژوئیه ارسال کنند. چهل و هفت حوزه قضایی پاسخ دادند.

در میان حدود 6.5 میلیون مورد Covid-19 در کشور ، محققان در مجموع 391،814 مورد Covid-19 و MIS-C در افراد زیر 21 سال یافتند. در حالی که افراد زیر 21 سال 26٪ از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند ، آنها تشکیل می دهند فقط 8٪ موارد گزارش شده

اسپانیایی زبانها ، سیاه پوستان و بومیان هند / آلاسکا آمریکایی بطور نامتناسبی تحت تأثیر قرار گرفتند. در مجموع 44٪ از 121 كشته شده كودكان اسپانیایی تبار ، 29٪ كودكان سیاه پوست ، 4٪ بومیان هند / آلاسكا و 4٪ جزیره آسیایی یا اقیانوس آرام بودند. در حالی که این گروه ها 41٪ از جمعیت ایالات متحده زیر 21 سال را نشان می دهند ، تقریباً 75٪ از مرگ و میرها در این محدوده سنی را تشکیل می دهند. چهارده درصد مرگ ها در کودکان سفیدپوست بوده است.

یک کودک 9 ساله که به مدت 6 ماه با ویروس کرونا مبارزه می کند می گوید این بیماری یک معضل بزرگ است

“نوزادان ، کودکان ، نوجوانان و جوانان ، به ویژه آنهایی که از گروه های اقلیت نژادی و قومی در معرض خطر بیشتری قرار دارند ، کسانی که دارای شرایط پزشکی زمینه ای هستند و مراقبان آنها ، نیاز به پیشگیری واضح ، سازگار و رشد ، زبانشناختی و فرهنگی مناسب COVID-19 دارند پیام ها ، “محققان نوشتند.

مطلب جدید پیشنهادی  تحقیق در مورد عایق الکتریکی

در حالی که 25٪ از مرگ و میرها در کودکان قبلا سالم بوده است ، 75٪ حداقل یک بیماری زمینه ای داشته و 45٪ دو یا بیشتر داشته اند. شایعترین موارد پزشکی گزارش شده بیماری مزمن ریوی ، از جمله آسم است. چاقی شرایط عصبی و رشدی و شرایط قلبی عروقی.

تجزیه در گروه های سنی مختلف به طور قابل توجهی متفاوت بود ، در گروه های سنی جوان عملکرد بهتری نسبت به نوجوانان و جوانان داشت. تقریباً 10٪ مرگ و میر در نوزادان زیر 1 سال ، 9٪ بیشتر در کودکان بین 1 تا 4 سال بود ، با 11٪ دیگر در محدوده 5-9 و 10٪ در دامنه 10-13. اما تقریباً 20٪ از مرگ و میرها در نوجوانان بین 14 تا 17 سال دیده شده و بیش از 40٪ در سنین 18 تا 20 سال بوده است.

این تا حدودی مطابق با آمار CDC قبلی است که نشان می دهد کودکان 0 تا 4 ساله چهار برابر کمتر در بیمارستان بستری می شوند و 9 برابر کمتر از جوانان 18 تا 29 ساله و 5 تا 17 ساله نیز در معرض مرگ هستند. 9 برابر احتمال بستری شدن در بیمارستان و 16 برابر احتمال مرگ نسبت به افراد 18 تا 29 ساله کمتر است.

وضعیت پسران نسبت به دختران بدتر بود: مردان 63٪ مرگ و میر را در مقایسه با زنان 37٪ داشتند.

گزارش CDC نشان می دهد حتی کودکان بدون علائم نیز می توانند ویروس Covid-19 را گسترش دهند

بر اساس مطالعات متعدد ، حتی اگر کودکان به طور اطمینان بخشی کمتر به شدت بیمار شوند و بمیرند ، اما هنوز هم می توانند آلوده شده و SARS-CoV-2 را به دیگران منتقل کنند.

به عنوان مثال ، در یک مطالعه که هفته گذشته در MMWR منتشر شد ، محققان داده های ردیابی تماس 184 نفر را که با سه مرکز مراقبت از کودکان در سالت لیک کانتی از آوریل تا ژوئیه پیوند داشتند ، تجزیه و تحلیل کردند.

آنها حداقل دو کودک را یافتند که هیچ علامتی نداشتند نه تنها ویروس را گرفتند ، بلکه آن را به افراد دیگر منتقل کردند ، از جمله یک مادر که در بیمارستان بستری بود. یک نوزاد هشت ماهه هر دو والدین را آلوده کرده است.

مطلب جدید پیشنهادی  مبارزه بر سر حد بدهی

محققان وزارت بهداشت شهرستان سالت لیك در گزارش خود نوشتند: “كودكان آلوده در معرض این سه تاسیسات دارای علائم خفیف و بدون علائم بودند. دو از سه كودك بدون علامت احتمالاً SARS-CoV-2 را به والدین و احتمالاً به معلمان خود منتقل كردند.” .

مطالعه نشان می دهد کودکان می توانند ویروس کرونا را در دستگاه تنفسی برای هفته ها حمل کنند
مطالعه دیگری در خارج از کره جنوبی داده های مربوط به 91 کودک بدون علامت ، پیش علامت و علامت را که بین 18 فوریه و 31 مارس در 22 مرکز در آن کشور مبتلا به Covid-19 تشخیص داده شده بودند ، مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. این تحقیق نشان داد که 22٪ کودکان بدون علامت هستند. این مطالعه در اواخر ماه آگوست در JAMA Pediatrics منتشر شد.
دو پزشک از بیمارستان ملی کودکان در واشنگتن دی سی نوشتند: “این موضوع این مفهوم را برجسته می کند که کودکان آلوده ممکن است بدون علائم یا بدون علائم مورد توجه قرار نگیرند و به فعالیت های معمول خود ادامه دهند ، که ممکن است به گردش ویروسی در جامعه آنها کمک کند.” ، در یک سرمقاله همراه است.

محققان CDC در مطالعه حاضر گفتند که باید مراقب دقیق کودکان آلوده به Covid-19 باشید. “اگرچه نوزادان ، کودکان و نوجوانان بیشتر از بزرگسالان مبتلا به بیماری COVID-19 خفیف تر هستند ، اما عوارضی از جمله MIS-C و نارسایی تنفسی در این جمعیت ها رخ می دهد. افراد آلوده یا در معرض SARS-CoV-2 باید آنها از نزدیک پیگیری می شوند تا وخامت بالینی زود تشخیص داده شود “.

ژاکلین هوارد ، سندی لاموت و لورن ماسکارنهاس در تهیه این گزارش همکاری داشتند.

مطلب جدید پیشنهادی  آستین از دادن دسترسی اعضای سرویس جوان به داده های طبقه بندی شده دفاع می کند