مطالعه نشان می دهد که تعطیلی مدارس Covid-19 با افزایش افسردگی و خودکشی ارتباط دارد

وقتی Covid-19 در ژانویه به چین برخورد کرد ، وزارت آموزش و پرورش شروع ترم بهار را به اواخر آوریل موکول کرد. این تعطیلی کودکان را از دوستان و شبکه گسترده جامعه آنها جدا کرده است و به نظر می رسد در سلامت روان آنها تأثیر داشته است.

این مطالعه که جمعه در JAMA Network Open منتشر شد ، گزارشات مربوط به مشکلات بهداشت روان در ماه نوامبر – قبل از شروع همه گیری را با اواسط ماه مه ، دو هفته به ترم جدید بهار ، هنگام بازگشایی مدارس مقایسه کرد.

محققان دانشگاه پزشکی آنهویی نتایج حاصل از نظرسنجی بر روی 1،241 دانش آموز را که در کلاس های 4 تا 8 و در مقاطع بالاتر بودند ، به دست آوردند. بچه ها در چیژو ، استان آنهویی ، منطقه ای که تعداد زیادی مورد Covid-19 نداشت ، زندگی می کردند.

تقریباً 25٪ دانش آموزان در ماه مه علائم افسردگی را گزارش کردند ، در حالی که فقط 19٪ در ماه نوامبر این علائم را داشتند. اقدام به خودکشی بیش از دو برابر شده است – در ماه مه 6.4 درصد در مقایسه با 3 درصدی که در ماه نوامبر اقدام به خودکشی کرده اند. در گزارشات كودكانی كه احساس افزایش اضطراب كرده اند ، افزایش مشابهی مشاهده نشده است.

محققان امیدوارند که رهبران مدارس از این تحقیقات برای تهیه خدمات بهداشت روان لازم برای کمک به کودکان هنگام بازگشت به مدرسه پس از قفل قفل ها استفاده کنند.

این مطالعه با مطالعات دیگری که دریافتند انزوای اجتماعی اجباری می تواند باعث چالش های بهداشت روانی کودکان شود ، سازگار است.

فواید مدرسه حضوری بیشتر از خطرات ویروس است

در حالی که ایالات متحده با چگونگی بازگشایی ایمن مدارس در اوایل سال جاری دست و پنجه نرم می کردند ، آکادمی اطفال اطفال آمریکا اصرار بر این داشت که دانش آموزان به خاطر رفاه حال خود از نظر جسمی در کلاس ها حضور داشته باشند نه اینکه به یادگیری از راه دور ادامه دهند.

این گروه ، که متخصصان اطفال در سراسر کشور است و آنها را راهنمایی می کند ، توصیه های خود را برای بازگشت به مدرسه در ماه ژوئن به روز کرد و گفت شواهد نشان می دهد که مزایای تحصیلی ، ذهنی و جسمی یادگیری حضوری بیش از خطرات ویروس کرونا است.
در اینجا آنچه اتفاق افتاده است هنگامی که دانش آموزان در طی همه گیری همه گیر 1918 به مدرسه می رفتند
این گروه در وب سایت خود گفت: “AAP به شدت طرفداری می كند كه تمام ملاحظات سیاست گذاری برای سال تحصیلی آینده باید با هدف حضور فیزیكی دانش آموزان در مدرسه آغاز شود.”

“” اهمیت یادگیری حضوری کاملاً مستند است ، و در حال حاضر شواهدی از تأثیرات منفی بر کودکان به دلیل تعطیلی مدارس در بهار سال 2020 وجود دارد. مدت طولانی دوری از مدرسه و قطع ارتباط خدمات حمایتی اغلب منجر به انزوا ، شناسایی و رفع نقایص مهم یادگیری و همچنین سو abuse استفاده جسمی یا جنسی کودک و نوجوان ، مصرف مواد ، افسردگی و افکار خودکشی برای مدارس دشوار است “.

مطلب جدید پیشنهادی  مشخصات و تنظیمات مودم ایرانسل DT-350 + روش خرید - مودم من

به نظر می رسید وقتی مدارس بازگشایی می شوند

این تعمیرات اساسی روز مدرسه در ماه آگوست به واقعیت تبدیل شد ، زیرا مدارس در جورجیا ، می سی سی پی ، تنسی و ایندیانا درهای خود را برای اولین بار از زمان شیوع ناگهانی کلاسهای درس در سراسر ایالات متحده با ویروس کرونا باز کردند – در حالی که ویروس تا حد زیادی کنترل نشده بود.

تعداد بیشتری دانش آموز و معلم از نظر Covid-19 مثبت بودند ، بعضی از مدارس مجبور شدند ناگهان برنامه خود را تغییر دهند ، در حالی که برخی دیگر تصمیم گرفتند شروع سال تحصیلی را به تأخیر بیندازند و به مربیان وقت بیشتری برای آمادگی برای کلاس های حضوری بدهند.

بازگشت به یادگیری از راه دور در پاییز امسال با قطع سیستم ، حملات سایبری و سایر مشکلات صورت گرفت

اندی بشیر ، فرماندار کنتاکی ، در جلسه توجیهی ماه اوت با اعلام تاخیر گفت: “آنچه ما می دانیم كودكان از نظر اجتماعی فاصله بیشتری دارند. و ما نمی توانیم در حال حاضر دسته زیادی از آنها را با كلاس در کلاس بگذاریم.”

وی گفت: “سایر ایالت هایی كه تلاش كرده اند این سال تحصیلی جدید را افتتاح كنند ، مجبور به تعطیلی هستند. ما نمی خواهیم شروع و متوقف شویم. این ممكن است برای فرزندان ما دشوارتر باشد.”

اکنون ، بسیاری از یادگیری مجازی استقبال کرده اند ، که چالش های خاص خود را ایجاد کرده است.

مدارس در سراسر کشور از خاموشی سیستم ، حملات سایبری و سایر مواردی خبر داده اند که باعث شده برخی از مناطق اولین روز کلاس را به تعویق بیندازند.

اگر دچار بحران خودکشی هستید ، می توانید برای دریافت راهنمایی با مرکز ملی پیشگیری از خودکشی با شماره 800-273-8255 تماس بگیرید و یا با ارسال پیام کوتاه HOME به شماره 741741 خط متن Crisis Text را پیامک کنید تا راهنمایی شود.

نیکول چاوز ، کریستینا ماکسوریس و آلیشیا لی از CNN در این داستان سهیم بودند.

مطلب جدید پیشنهادی  به گفته کارشناسان، باغبانی یک شکل عالی از ورزش است