فیس بوک و توییتر مسیرهای مختلفی را برای کنگره در زمینه تنظیم اینترنت ترسیم می کنند

این دومین بار بود که مدیران عامل در همان ماه برای شهادت احضار می شدند. همانطور که انتظار می رفت ، مارک زاکربرگ از فیس بوک و جک دورسی از توئیتر با سهم نسبتاً خوبی از ادعاهای قانونگذاران در مورد سوگیری ضد محافظه کارانه و عدم حذف اطلاعات غلط و سخنان نفرت آمیز روبرو شدند. اما این دادرسی فاقد بسیاری از بزرگداشتها و حملات جلسات دادرسی قبل از انتخابات بود.

یک موضوع گسترده تر از جلسه استماع این بود که مشخص کند شرکتهای فناوری برای تعدیل محتوا چه مسئولیتهایی باید داشته باشند و اینکه دولت ایالات متحده چه نقشی را باید ایفا کند – یک سوال مهم که تلاش قانونگذاری در مورد محتوای آنلاین را سال آینده ، پس از سوگند دادن کنگره جدید .

با تعیین سطح انتظارات اساسی برای نتیجه این تلاش ، اعضای برجسته کمیته قضایی سنا گفتند که فکر نمی کنند دولت ایالات متحده مستقیماً درگیر تعدیل محتوای آنلاین باشد.

سناتور ریچارد بلومنتال ، رهبر ارشد دموکرات در هیئت گفت: “من نه علاقه مند به عضویت در پلیس سخنرانی هستم و نه باید در این کمیته حضور داشته باشیم.”

اما بلومنتال اظهار داشت که او می خواهد شهروندان خصوصی بتوانند از سیستم عامل های فناوری برای صدمه ای که در نتیجه کار با محتوای شرکت ها متحمل شده اند ، شکایت کنند ، کاری که اکنون تحت بخش 230 قانون ارتباطات ، امضای ایالات متحده نمی توانند انجام دهند. قانونی که برای بسیاری از تصمیمات مربوط به محتوای آنها به سیستم عامل های فناوری مصونیت قانونی می بخشد.
او بلومنتال و سناتور لیندزی گراهام ، رئیس جمهوری خواه کمیته ، گفتند که تغییرات احتمالاً در بخش 230 وارد می شود ، که هم توسط رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ و هم از سوی رئیس جمهور منتخب جو بایدن هدف قرار گرفته است.

گراهام گفت: “ما باید راهی پیدا کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که وقتی توییتر و فیس بوک در مورد آنچه قابل اعتماد است و چه چیزی غیر قابل اعتماد است ، چه چیزی را باید نگه داشت و چه چیزی را کاهش داد ، تصمیم گیری کنند که در سیستم شفافیت وجود دارد.” “و من فکر می کنم بخش 230 باید تغییر کند ، زیرا ما نمی توانیم بدون تغییر از اینجا به آنجا برویم.”

مدیران اجرایی و قانونگذاران ساعت ها در این باره بحث کردند که آیا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مشابه ناشران اخبار است یا شرکت های ارتباط از راه دور ، که نتیجه آن می تواند تعیین کند که چه کنگره ای ممکن است کنگره بخواهد بر روی سیستم عامل های فناوری اعمال کند.

زاکربرگ با بیان اینكه رسانه های اجتماعی بخش كاملاً جدیدی از اقتصاد را نشان می دهد كه دولت فدرال باید تحت یك مدل منحصر به فرد پاسخگو باشد ، موازات مشابه را پس زد.

زاکربرگ گفت: “ما مسئولیت هایی داریم و ممکن است منطقی باشد که در مورد برخی از مطالب موجود در سیستم عامل مسئولیت وجود داشته باشد.” “اما من فکر نمی کنم که تشابهات با این صنایع دیگر … راهی کاملاً درست برای اندیشیدن در این باره باشد.”

شرکت های فناوری رویکردهای مختلفی را ارائه دادند.

توییتر می گوید که برچسب 300000 توییت در اطراف انتخابات را زده است
زاکربرگ بار دیگر اظهار نظر خود را برای قوانین روشن در اینترنت تکرار کرد. با وضع این قوانین ، فیس بوک به شدت به فناوری خود برای پایبندی به آنها متکی است. او بارها و بارها چگونگی را توصیف کرد فیس بوک (FB) محتوای تروریستی و کودکان را مورد سوles استفاده قرار می دهد ، که طبق قوانین ایالات متحده کاملاً غیرقانونی است. زاکربرگ گفت ، بسیاری از مطالبی که سیاست های فیس بوک را نقض می کند قبل از اینکه کسی آن را ببیند توسط الگوریتم های خودکار جذب می شود و این شرکت به طور مستمر در تلاش است تا الگوریتم های خود را بهبود بخشد.

در مقابل ، دورسی گفت که سیاست فدرال نباید به شدت وابسته به مجموعه واحدی از الگوریتم ها تا محتوای متوسط ​​باشد. در عوض ، او استدلال کرد ، مصرف کنندگان باید بتوانند از بین بسیاری از الگوریتم ها یکی را انتخاب کنند – یا حتی تصمیم بگیرند که به طور کلی الگوریتم تصمیم گیری در مورد محتوا انجام شود. وی هشدار داد در برابر هر روشی که بتواند تسلط بر بسترهای رسانه های اجتماعی بزرگ و دارای منابع بسیار زیاد را که می تواند مطابق با آنها باشد و آنها را اجرا کند ، در دامن زدن به فیس بوک ، تهدید کند.

دورسی گفت: “هرچه به جلو نگاه می كنیم ، ما تصمیمات بیشتری در مورد كارهای خود داریم ، به سمت الگوریتم هایی می رویم كه در توضیح دلیل تصمیم گیری خود مشكل دارند و شفافیت تصمیمات را به وجود می آورند. و به همین دلیل است كه معتقدیم که ما باید انتخاب بیشتری در نحوه استفاده از این الگوریتم ها بر روی محتوای خود داشته باشیم ، خواه اصلاً از آنها استفاده نکنیم ، بنابراین می توانیم آنها را روشن و خاموش کنیم – و درمورد نتایج ارائه شده از آنها و چگونگی تأثیر آنها بر تجربه ما شفافیت داشته باشیم. ”

تجزیه و تحلیل: دو کلمه آخرین جلسه استماع بزرگ فناوری سنا را توصیف می کند: بی ارزش و کوچک
برخی از جمهوری خواهان در این کمیته همچنان به دلیل برخورد با اصولگرایان ضد محافظه کارانه با انتقاد از مدیران فناوری روبرو می شوند – که اغلب به همان اتفاقات مکرر اشاره می کنند ، حتی در صورت لغو این تصمیمات – در حالی که برخی از دموکرات ها انتقاد می کردند که این شرکت ها چه سخنان نفرت انگیزی دارند.
دورسی دوباره به خاطر راهش عذرخواهی کرد توییتر (TWTR) یک مقاله ویروسی توسط نیویورک پست را که حاوی ادعاهای اثبات نشده در مورد هانتر بایدن بود ، اداره کرد و گفت: محدود کردن به اشتراک گذاری مقاله “اشتباه” است و از آن زمان توییتر سیاست های خود را به روز کرده است.

در همین حال ، زاکربرگ همچنین به سو a برداشت در نحوه برخورد فیس بوک با صفحه ای در سیستم عامل خود اعتراف کرد که مخالفان مسلح مسلح را ترغیب می کند تا در واکنش به اعتراضات عدالت نژادی در کنوشا ، ویسك تجمع كنند. در این تظاهرات دو نفر کشته شدند.

اما همانطور که کنگره نگاه خود را به قانونگذاری معطوف می کند ، بحث محتوای آنلاین احتمالاً از پاسخ شرکتهای فناوری به حوادث منفرد به سمت شغلی که نمایندگان برای انجام آن به واشنگتن اعزام شده اند ، تغییر می کند.

سناتور تام تیلیس گفت: “من کاملاً انتظار دارم کنگره اقدام کند.” “در کنگره بعدی ، ما نتیجه خواهیم داد.”