فضانوردان واقعاً Baby Yoda را با خود به فضا بردند

یک نسخه اسباب بازی مخمل خواب دار از این موجود – که قلب مردم را در سریال “The Mandalorian” از جنگ ستارگان دیزنی + ربوده است – در پخش زنده از داخل Crew Dragon اسپیس ایکس.
در این ویدئو ، بیبی یودا دیده می شود که در کنار فضانوردان مایکل هاپکینز ، ویکتور گلاور ، شانون واکر و سوئیچی نوگوچی در حال چرخش است. چهار فضانورد روز یکشنبه به عنوان دومین پرواز خدمه یک فضاپیمای SpaceX تبدیل شدند. اولین Crew Dragon که انسان را به فضا پرتاب کرد ، که هنوز یک ماموریت آزمایشی به حساب می آمد ، در ماه مه پرواز کرد.
این اولین باری نیست که فضانوردان اسپیس ایکس یک دوست سرخپوش را با خود به کشتی می آورند. به گزارش The Verge ، از چنین اجسامی غالباً به عنوان شاخص های جاذبه صفر انتخاب شده استفاده می شود.
در مارس سال 2019 ، الون ماسک – مدیر عامل شرکت SpaceX – توئیتی تصویری از یک آزمایش آزمایشی را نشان داد زمیناسباب بازی شکل
“نشانگر صفر گرم با تکنولوژی فوق پیشرفته دقیقاً قبل از راه اندازی اضافه شده است!” او در توییت نوشت ، و اضافه کردن در پاسخ به کاربر دیگر که اسباب بازی مخمل خواب دار “در جاذبه صفر به اطراف شناور خواهد شد”.
در ماه مه سال 2020 ، فضانوردان باب بهنکن و داگ هرلی نیز یک اسباب بازی را با خود به هواپیما آوردند: یک دایناسور پر شده ، The Verge گزارش داد.

SpaceX بلافاصله به درخواست CNN برای اظهار نظر در مورد حضور Baby Yoda در فضاپیما پاسخ نداد.

انتظار می رود کودک یودا و خدمه آن ، پس از 27 ساعت سفر ، حدود ساعت 11 بعد از ظهر روز دوشنبه با ISS پهلو بگیرند.