فرمولاسیون کرم مرطوب کننده – کازمدیک

کرم مرطوب کننده سیب آوند کرم مرطوب کننده سیب آوند با بهرهگیری از روغن آووکادو و روغن بادام که حاوی املاح معدنی و انواع ویتامینها میباشد، التهابات پوستی را برطرف میسازد، از بین برنده لکههای پوستی ناشی از تابش نور خورشید بوده و بههمین دلیل قابلیت سفیدکنندگی دارد. آووکادو حاوی اسیدهای چرب ضروری هست که کمک میکنه پوستتون نغذیه و ترمیم بشه و به همین خاطر این مرطوب کننده کامان برای پوست های خشک مناسبه. این مواد گاهی خاصیت آنتیاکسیدانی داشته و به حذف رادیکالهای آزاد که سلولهای بدن را تهدید میکنند کمک مینمایند. این فرمول پوست را انعطاف پذیر تر و نرم تر میکند.

جالب است بدانید در کشور ما ایران به دلایل اقلیمی و ژنتیکی یکی از مشکلات پوستی، چربی بیش از حد آن است که در این میان انتخاب نادرست محصولات مراقبت از پوست دائما به این مشکل دامن میزند و افرادی را که پوستی چرب دارند، نسبت به محصولات مراقبت از پوست بی اعتماد میکند.

به عبارت دیگر، خشکی یک نوع از پوست است اما پوست دی هیدراته، یک مشکل پوستی است که می تواند گریبان گیر هر کسی شود. خیر. اگر بافت کرم سبک باشد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد، اما سعی کنید بیشتر از روزی ۲ بار از مرطوبکننده استفاده نکنید. اگر پوستی حساس دارید محصولی فرانسوی به نام لاروش پوزای LA ROCHE POSAY مرطوب کنندهای سبک و فاقد چربی برای پوستهای حساس است که سبب آبرسانی نیز میشود.

کرم مرطوب کننده شیر گاو ایمیجز دارای بافتی سبک و سرشار از ویتامین های مفید برای پوست است از این جمله می توان به ویتامین A اشاره کرد که از شیر گاو تهیه شده. عصاره شیر گاو می تواند بافت پوست شما را جوان نگه دارد و خاصیت کشسانی را در بافت پوست شما حفظ کند. کرم شیر گاو ایمیجز قدرت مرطوب کنندگی و روشن کنندگی برای پوست دارد و همچنین می تواند خشکی، صبری و آسیب های ناشی از خشکی پوست مثل قرمزی و ضبری را به طور کامل از بین ببرد. همچنین با تقویت کلاژن سازی، استحکام و قوام پوست را افزایش می دهد.

مطلب جدید پیشنهادی  آتش سوزی های کانادا در آلبرتا و بریتیش کلمبیا خشمگین است

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کرم مرطوب کننده کامان مدل normal حجم 75 میلی لیتر لطفا از سایت ما دیدن کنید.