فاوسی می گوید ویروس کرونا ممکن است زندگی را تا سال آینده مختل کند

فائوسی روز جمعه گفت: “اگر شما در مورد بازگشت به درجه ای از حالت عادی صحبت می كنید كه شبیه همان چیزی باشد كه ما قبل از كوید بودیم ، تا سال 2021 كاملاً خوب است ، شاید حتی در اواخر سال 2021.”

روز گذشته فاوسی در یک سری مصاحبه ها گفت:

فاوسی بارها و بارها گفته است كه ممكن است حداقل یكی از واكسن های تحت آزمایش مجوز اضطراری سازمان غذا و داروی آمریكا را تا پایان امسال یا اوایل سال آینده دریافت كند. اما بلافاصله در دسترس همه نخواهد بود.

وی به آندره میچل ، خبرنگار MSNBC گفت: “زمانی که توزیع واکسن ها را بسیج می کنید و اکثریت یا بیشتر جمعیت را واکسینه و محافظت می کنید ، احتمالاً تا اواسط یا پایان سال 2021 این اتفاق نخواهد افتاد.”

یک مانع – سرد نگه داشتن واکسن ها. بیشتر واکسن های ویروسی کرونا باید به صورت منجمد نگه داشته شوند.

در اوایل روز جمعه در طی یک وبینار Friends of the Global Fight ، فاوسی گفت ، “یکی از مواردی که همیشه مورد بحث است ، مسئله سردخانه و” زنجیره سرد “است که اغلب مورد نیاز است.”

رفع مزخرفات

فاوسی گفت ، به علاوه ، مردم همیشه آنچه را باید انجام دهند برای کنترل شیوع ویروس انجام نمی دهند.

فاوسی در حین برگزاری این وبینار گفت: “هنگامی که با شرایطی روبرو هستید که نیاز به تغییر رفتار دارد ، ما در ایالات متحده یک مسئله مهم داریم که از آن بسیار ناامید شده ام.”

“برای من خیره کننده بود … اینکه در برخی از ایالت ها و شهرها و شهرستان ها کلیپ های تلویزیونی از مردم را می بینید که در خانه ها در بارها شلوغ شده اند ، که اگر هرگز آن را ببینید یک اتفاق بسیار گسترده است.”

مطلب جدید پیشنهادی  جمله سخت برای منتقد پوتین سرکوب کرملین را برجسته می کند

فاوسی گفت ، جوانان ممکن است فکر کنند که قرار نیست به طور خطرناکی بیمار شوند و بی خیال شوند.

وی افزود: “اما آنچه آنها فراموش می كنند مسئولیت اجتماعی آنها در عدم شیوع است زیرا اگر آنها آلوده شوند ، آنها احتمالاً شخص دیگری را آلوده می كنند كه ممكن است شخصی را كه واقعاً آسیب پذیر است آلوده كرده و نتیجه جدی خواهد داشت.”

پس از فصل رکورد کم آنفولانزا در استرالیا ، ایالات متحده امیدوار است که همان زمان داشته باشد

و مردم اطلاعات غلط منتشر می کنند ، و مبارزه با ویروس را حتی دشوارتر می کند.

“چیزی که من را آزار می دهد ، مقدار مواردی است که مبتنی بر شواهد نیستند ، و ما نمونه هایی از این موارد را در ایالات متحده دیده ایم مانند ادعاها که برخی داروها اثر مثبت زیادی دارند وقتی که هیچ مدرک علمی وجود ندارد تأثیر مثبتی دارند. “

“و این در عین حال ریشه دوانده و من و همکارانم باید وقت زیادی را صرف تلاش برای رفع این مشکل کنیم. و شما در وسط یک بیماری همه گیر هستید و سخت تلاش می کنید تا به تمام مسائل مناسب بپردازید ، اتلاف وقت برای خراب کردن مزخرفات. “

فاوسی همچنین هشدار داد که فقط به دلیل اینکه ویروس های کرونا در کانون توجه هستند ، افراد نباید آنفولانزا را فراموش کنند.

وی در حین مصاحبه با MSNBC گفت: “چیزی که من در طول سالها آموخته ام این است که چیزی را از آنفلوآنزا رها نکنم – چیزی را به عنوان یک امر بدیهی تلقی نکنید.”

“نوعی خبر خوب احتمالی” در مورد فصل آنفولانزا وجود دارد. در استرالیا ، جایی که فصل آنفلوآنزا به پایان رسید ، “آنها کمترین فصل آنفلوآنزا را در حافظه داشته اند – که بیشتر مردم فکر می کنند به این دلیل است که آنها کارهایی را برای جلوگیری از عفونت SARS-CoV2 با ماسک ، فاصله ، جلوگیری از ازدحام جمعیت ، بیش از آنچه که آنها بعنوان شاخه دوم آن انجام داده اند این است که سطح موارد آنفلوانزا را بسیار بسیار پایین آورده است “.

مطلب جدید پیشنهادی  مبارزه بر سر حد بدهی

وی افزود که اگر آمریکایی ها بتوانند این کار را انجام دهند ، خوش بین است که کشور نیز یک فصل آنفلوانزای سبک خواهد داشت.