طراحی لبخند دیجیتال – دکتر رضا خسروانی متخصص دندانپزشکی زیبایی در تهران – لبخند دیجیتالی

جنس بدنه آن از پلاستیک فشرده و مقاوم است و به دو عدد باتری نیم قلم که محل قرار گیری باتری ها در پشت ترازو است نیاز دارد. از این رو، دندانپزشک قادر به اندازه گیری دقیق است و از این طریق یک نتیجه ی بسیار سفارشی را در انتها ارائه می دهد. لبخند زیبا لبخندی است که دلنشین بوده و تناسب ظاهری فرد را نیز فراهم نماید.

چهره یک فرد با دندان هایی تیره و بد رنگ، قطعا سن یک شخص را بالا نشان خواهد داد. پس از اتمام این کار، دندانپزشک باید دندانهایتان را بر اساس مشخصاتی که از پیش راجع به آن بحث شده، روی صفحه نمایش خود طراحی کند تا درک درستی از نحوه ظاهر آن بدست آورید. امروزه با اهمیت فراوانی که انسانها به زیبایی می دهند و پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف از جمله دندانپزشکی سبب شده تا علم جدیدی به علوم دندانپزشکی اضافه شود به طوری که بحث طراحی لبخند دیجیتال چند سالی است به طور گسترده در حال پیگیری طراحی لبخند دیجیتالی چیست و پیشرفت است.

درحالت نرمال ، لبه دندان هایقدامی فک بالا میبایست 1 تا 1/5 میلی متر جلوتر و پایین تر از لبه دندان هایفک پایین طراحی لبخند دیجیتالی چیست باشد. مقدار دیده شده لبه برنده دندان هایقدامی فک بالا درحالت استراحت لب ، 3-2 میلیمتر باشد. مثلا حتی در صورتی که دندان های جلویی نیاز به ترمیم می داشتند آنها را با استفاده از مواد غیر همرنگ دندان (آمالگام) ترمیم می کردند و فقط اینکه دندان حفظ شده باشد کافی بود.

مطلب جدید پیشنهادی  کلینیک تخصصی رویان

لمینت در واقع پوسته نازکی است که جایگزین مینای دندان می شود و با توجه به اینکه دندانپزشک نزدیکترین رنگ به دندانهای شما را انتخاب می کند، ظاهری زیبا به لبخند شما می دهد. این روزها دوربین های عکاسی برای گرفتن عکس طرح لبخند به یکی از ابزارهای ضروری دندانرپزشکان تبدیل شده اند و زمانی که برای کاشت لمینت سرامیکی به مطب دندانپزشک مراجعه میکنید؛ احتمالاً می بینید که یک دوربین عکاسی از گردن او آویزان است.