ریچارد ریوز و آژانس او ​​در حال بازسازی مبارزه با آلودگی هستند

در بهار امسال، دولت بایدن هشت قانون اساسی زیست‌محیطی، از جمله سخت‌ترین قانون آب‌وهوای کشور را پیشنهاد یا به اجرا درآورد و به گفته کارشناسان بلندپروازانه‌ترین محدودیت‌ها برای صنایع آلاینده توسط دولت در یک فصل مشخص شد.

خلبانی همه اینها مردی است که اکثر آمریکایی ها هرگز نامش را نشنیده اند و آژانسی را اداره می کند که حتی کمتر شناخته شده است.

اما ریچارد ریوز شروع به تغییر ریاضیات اساسی کرده است که زیربنای مقررات فدرال طراحی شده برای محافظت از سلامت انسان و محیط زیست است. و این محاسبات می تواند زندگی و اقتصاد آمریکا را برای سال های آینده تحت تاثیر قرار دهد.

آقای Revesz، 65 ساله، ریاست دفتر اطلاعات و امور نظارتی کاخ سفید مبهم اما قدرتمند را بر عهده دارد، که در واقع دروازه بان و آخرین کلمه در مورد همه مقررات جدید فدرال است. این مکان به عنوان مکانی شناخته شده است که قوانین جدید پیشنهاد شده توسط سازمان های دولتی، به ویژه استانداردهای زیست محیطی، از بین می روند – یا حداقل تضعیف یا به تأخیر می افتند.

اما آقای Revesz، کارشناس حقوق آب و هوا و رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک، در ژانویه به دولت بایدن پیوست تا فیلمنامه را تغییر دهد. هر بار که یک پیشنهاد نظارتی عمده روی میز او می‌نشیند، آقای Revesz از اختیارات خود برای تقویت تجزیه و تحلیل حقوقی آن و سخت‌تر کردن آن استفاده کرده است.

علاوه بر این، او روش جدیدی را برای محاسبه هزینه مقررات بالقوه پیشنهاد کرده است که توجیهات قانونی و اقتصادی این قوانین را تقویت می کند تا از آنها در برابر هجوم مورد انتظار دعواهای دادگاه محافظت کند.

آقای Revesz با هاله‌ای از فرهای برفی و رنگ‌های اسپانیولی اش – بقایایی از دوران کودکی او در آرژانتین – برای همه از دانشجویان حقوق گرفته تا مخالفان قانونی او به عنوان “ریکی” شناخته می‌شود. النا کاگان، قاضی دیوان عالی، او را “افسانه” نامیده است. جان پودستا، مشاور ارشد آب و هوای آقای بایدن که در دولت‌های اوباما و کلینتون نیز نقش‌های مهمی داشت، آقای ریوز را قهرمان خود می‌داند.

محافظه کاران دیدگاه دیگری به آقای Revesz دارند.

“او استاد گوبلدگوک است!” الیزابت موریل، وکیل کل لوئیزیانا، گفت که قصد دارد به دادستان های کل جمهوری خواه سایر ایالت ها بپیوندد تا مقررات آب و هوایی آقای بایدن را به چالش بکشد. او این اعداد را ایجاد می کند تا تلاش کند تخریب صنعت سوخت فسیلی و صنعت پتروشیمی را توجیه کند، تا مردم را ورشکسته و زندگی آنها را نابود کند. و آنها می گویند که همه اینها به دلیل آینده موجه است، زیرا می گویند که سیاره را نجات می دهند.

مقررات اقلیمی پیشنهادی توسط دولت بایدن، همراه با 370 میلیارد دلار بودجه انرژی پاک از قانون کاهش تورم 2022، ایالات متحده را به خط مقدم مبارزه برای محدود کردن گرمایش جهانی سوق خواهد داد.

در حالی که آژانس‌های فدرال مقرراتی را می‌نویسند، این وظیفه رئیس تنظیم مقررات کاخ سفید است که اطمینان حاصل کند که آنها از نظر قانونی و اقتصادی سالم هستند.

مطلب جدید پیشنهادی  اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

اما دفتر امور اطلاعات و مقررات (معروف به اختصار OIRA که با الویرا همخوانی دارد) اغلب به این نتیجه رسیده است که مقررات زیست محیطی، بهداشت و ایمنی پیشنهادی برای تجارت بسیار پرهزینه است.

ریچارد لازاروس، استاد حقوق محیط زیست در هاروارد گفت: «در گذشته، OIRA ترمز مقررات بوده است. آنها سرعت کار را کند کرده اند و به ویژه قوانین زیست محیطی را کمرنگ کرده اند.»

این الگو بدون توجه به حزب مسئول تا حد زیادی صادق بود. کاس سانستاین، اقتصاددان هاروارد که در دوران دولت اوباما دفتر نظارتی را رهبری می کرد، پیشنهادی از EPA برای کاهش آلودگی مرتبط با آسم را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که با وجود مزایای سلامتی پیش بینی شده، هزینه های صنعت بسیار زیاد است. این قانون کنار گذاشته شد و طرفداران محیط زیست را خشمگین کرد.

اما در ماه آوریل، آقای Revesz پیشنهاد داد تا نحوه محاسبه سازمان‌های فدرال و ارزیابی هزینه‌ها و مزایای مقررات پیشنهادی مربوط به همه چیز، از تغییرات آب‌وهوایی گرفته تا حمایت از مصرف‌کننده، تغییر کند، به گونه‌ای که احتمال بیشتری برای مشاهده روشنایی روز داشته باشند.

تاکنون، چنین تحلیل‌هایی عمدتاً بر اساس هزینه جاری مقررات برای صنعت، در مقایسه با منافع جامعه بوده است. تغییر آقای Revesz تاکید می کند که چگونه یک مقررات برای نسل های آینده مفید است.

وقتی صحبت از مقررات آب و هوایی به میان می‌آید، این معنای خاصی دارد، زیرا دانشمندان می‌گویند تأثیر گازهای گلخانه‌ای که اکنون منتشر می‌شوند، در آینده به شکل بالا آمدن دریاها، طوفان‌های ویرانگرتر، خشکسالی شدید، آتش‌سوزی‌ها و جابجایی‌ها احساس خواهد شد.

رابرت استاوینز، پروفسور انرژی گفت: «این اساساً می‌گوید دولت فدرال تنها به هزینه‌های اقتصادی در سال جاری یا سال آینده اهمیت نمی‌دهد، در حالی که مزایایی را برای فرزندان، نوه‌ها، نوه‌های ما نادیده می‌گیرد. و توسعه اقتصادی در مدرسه دولتی کندی هاروارد.

این تغییر بر معیاری که دولت فدرال برای محاسبه آسیب ناشی از یک تن آلودگی دی اکسید کربن که باعث گرم شدن سیاره می شود، استفاده می کند، تأثیر می گذارد. در دولت اوباما، اقتصاددانان کاخ سفید این عدد را تقریباً 50 دلار در هر تن محاسبه کردند. در دولت ترامپ آن را به کمتر از 5 دلار در هر تن کاهش دادند. استفاده از فرمول آقای Revesz هزینه را به نزدیک به 200 دلار در هر تن می رساند.

مثلاً به پیشنهاد EPA برای تشدید انتشار گازهای گلخانه ای – مقرراتی که برای افزایش فروش وسایل نقلیه الکتریکی و در عین حال پایان دادن به استفاده از خودروهای بنزینی طراحی شده است – وصل کنید و سود اقتصادی آن می تواند به بیش از 1 تریلیون دلار افزایش یابد، بسیار بیشتر از هزینه برآورد شده برای صنعت

آقای Revesz گفت: “این یک تغییر بسیار قدرتمند است.”

او همچنین معتقد است که دولت باید تأثیر یک مقررات پیشنهادی را بر اقشار مختلف مردم در نظر بگیرد. روش‌های فعلی تأثیر یک مقررات پیشنهادی را بر کل جمعیت می‌سنجد. اما جوامع فقیر و اقلیت بیشتر در معرض آلودگی قرار می گیرند، بنابراین از محدودیت های موجود در این آلودگی، مزایای بیشتری به دست خواهند آورد.

مطلب جدید پیشنهادی  جک تکسیرا: هواپیمایی که می خواست طعم واقعی جنگ را به گیمرها بدهد

آقای استاوینز و برخی دیگر از اقتصاددانان می گویند رویکرد آقای Revesz دقیق ترین راه برای تحلیل تاثیر قوانین آب و هوا است. آقای استاوینز گفت: “این راه درستی برای فکر کردن به آن و راه درست انجام آن است.”

منتقدان می گویند این تغییرات منجر به دخالت بیشتر دولت در زندگی آمریکایی ها می شود و با افزایش هزینه ها در اقتصادی که به سمت رکود پیش می رود، به مشاغل آسیب می رساند.

جفری هولمستد، وکیل شرکت Bracewell LLP، که نماینده شرکت‌های سوخت فسیلی و شرکت‌های برق است، می‌گوید: «اگر آنها بر اساس این تغییر تصمیم‌گیری کنند، تأثیرات زیادی بر انواع برنامه‌های فدرال خواهد داشت. مطمئناً مقررات بسیار تهاجمی‌تر، به‌ویژه انتشار گازهای گلخانه‌ای را توجیه می‌کند و تقریباً به طور قطع هزینه انرژی را که به قیمت کالاها و خدمات سرازیر می‌شود، افزایش می‌دهد.»

سوزان دادلی، که ریاست دفتر نظارتی در دولت جورج دبلیو بوش را بر عهده داشت و اکنون مرکز مطالعات نظارتی در دانشگاه جورج واشنگتن را مدیریت می کند، گفت که به نظر می رسد آقای ریوز در تلاش برای دستیابی به یک دستور کار مترقی است.

او گفت: «برای من خطری وجود دارد – دستورالعمل‌های قبلی ریگان، کلینتون و بوش همگی بی‌طرف، عینی و متمرکز بر کارایی تلقی می‌شدند». “من فکر می کنم که در یک دولت جمهوری خواه دوام نخواهد آورد.”

آقای Revesz می گوید که او صرفاً در حال مدرن سازی روش محاسباتی است که آخرین بار در زمان دولت جورج دبلیو بوش به روز شده بود. در سال 2003، اقتصاددانان دولتی با در نظر گرفتن میانگین نرخ بهره اوراق قرضه دولتی در 30 سال گذشته، تأثیر مقررات بر نسل های آینده را برآورد کردند. آقای Revesz همان مراحل را برای رسیدن به معیارهای خود انجام داد.

آقای Revesz در یک بحث اخیر در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: “اگر دقیقاً همان محاسبات را با دقیقاً همان فرمول در 30 سال اخیر انجام دهید.”

یک دولت آینده می تواند محاسبات را دوباره تغییر دهد. او گفت، اما اگر این اتفاق بیفتد، «معلوم خواهد بود که آنها سیاسی عمل کردند و برخلاف علم و اقتصاد عمل کردند».

انتظار می‌رود روش پیشنهادی آقای Revesz برای محاسبه هزینه‌ها و منافع تا پاییز نهایی شود و برای توجیه مقررات اقلیمی آقای بایدن در اوایل سال آینده استفاده شود.

آقای Revesz برای اولین بار از کودکی که در بوئنوس آیرس بزرگ شد به فکر هزینه ها و مزایای آن افتاد. والدین او در طول جنگ جهانی دوم از مجارستان و رومانی به آرژانتین گریخته بودند. پدربزرگ و مادربزرگ و چهار خاله از شش عمه اش در آشویتس به قتل رسیدند.

آرژانتین یک مهلت کوتاه از ضرب وشتم ارائه کرد. در طول دهه 1960، یک دیکتاتوری نظامی کشور را بی ثبات کرد.

او در مصاحبه‌ای به یاد می‌آورد: «من باید ساعت 6:30 برای مدرسه بیدار می‌شدم، اما تا ساعت 8 در ساختمان‌مان گرما نداشتیم و در واقع در زمستان بسیار سرد بود. «بنابراین وقتی زنگ من به صدا درآمد، به جای اینکه فوراً بلند شوم، رادیو را روشن می‌کردم، زیرا اگر کودتا یا تلاش برای کودتا یا اعتصاب عمومی رخ می‌داد، مدرسه‌ای وجود نخواهد داشت. و احتمال این اتفاق به اندازه‌ای زیاد بود که قبل از اینکه من واقعاً از رختخواب بیرون بیایم و در سرما متوجه شوم، منطقی بود.

مطلب جدید پیشنهادی  افرادی که در جنگ تحت رهبری ایالات متحده اجازه ندارند در نزدیکی میدان نبرد باشند در جبهه اوکراین فعال هستند.

او در سال 1975 در 17 سالگی به ایالات متحده آمد، دو هفته قبل از شروع تحصیل در پرینستون با بورسیه کامل. پس از فارغ التحصیلی، آقای Revesz مدرک کارشناسی ارشد خود را در مهندسی محیط زیست در موسسه فناوری ماساچوست دریافت کرد. او در سال دوم تحصیل در دانشکده حقوق ییل، جایی که سردبیر مجله حقوقی ییل بود، شهروند آمریکا شد. پس از آن، تورگود مارشال، قاضی دیوان عالی کشور، کارآموزی را در دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک آغاز کرد، جایی که از سال 2002 تا 2013 به عنوان رئیس خدمت کرد. از سال 2014 تا 2022، او مدیریت موسسه حقوقی آمریکا را بر عهده داشت. سازمان قدیمی به رهبری قضات، اساتید حقوق و کارشناسان حقوقی.

او یک اندیشکده وابسته به دانشگاه نیویورک به نام مؤسسه یکپارچگی سیاست را تأسیس کرد که رویکردی را برای تجزیه و تحلیل هزینه ها و مزایای مقررات زیست محیطی که آقای Revesz به کاخ سفید آورده است، ابداع کرد.

در دوران دولت ترامپ، او این نظریه را عملی کرد: در حالی که کاخ سفید مقررات را پس از تنظیم لغو کرد، دادستان های کل دموکرات کشور برای مبارزه با عقب نشینی ها شکایت کردند. آقای Revesz به شکل گیری چندین استدلال برنده آنها کمک کرد.

برایان فروش، دادستان کل سابق مریلند گفت: «او منبع بزرگی برای ما بود.

پس از انتخاب پرزیدنت بایدن، آقای ریوز به تیم انتقالی خود پیوست و بلافاصله کارمندان سیاسی کاخ سفید را تحت تاثیر قرار داد.

کالین اومارا، رئیس فدراسیون ملی حیات وحش، که در تیم انتقال بایدن کار می کرد، گفت: «میلیون آکادمیک وجود دارد که حول محورهای انتقالی ازدحام می کنند. اما ریکی فوراً برجسته شد. او به طرز باورنکردنی در مورد اینکه چگونه آژانس را بهتر کار کند، چگونه کارها را در دادگاه مطرح کند، مشخص بود. گفتگوهای زیادی در مورد چگونگی اجتناب از سرنوشت قوانین اوباما وجود داشت و او به طرز باورنکردنی شفاف بود.

آقای ریوز در فهرست کوتاه آقای بایدن برای ریاست EPA بود – اما مشاوران رئیس جمهور می خواستند او را مستقیماً به کاخ سفید بیاورند.

زمانی که او نامزد شد، جاناتان آدلر، استاد حقوق محافظه‌کار در دانشگاه کیس وسترن، در توییتر نوشت: «او انتخاب واضحی برای این سمت بود، آدم تعجب می‌کند که چه چیزی طول کشیده است.»

آقای آدلر در مصاحبه‌ای گفت: «اگر می‌خواهید به دادگاه بروید و علیه مقررات دولت بایدن شکایت کنید، نمی‌خواهید ریکی ریوز از آنها دفاع کند.»

جیم تانکرسلی گزارش کمک کرد