راهکار های افزایش شتاب خودرو از طریق دو روش اتمسفریک و غیراتمسفریک

همانطور که قبلاً گفته شد، موتورها برای انجام کار نیاز به ترکیب هوا و سوخت و سپس انفجار آن دارند. دو اصطلاح در میلسوپاپ بسیار رایج است: یکی دیوریشن و دیگری اورلپ که به آن لیفت هم گفته میشود. قبل از خرید خودرو می توان با خواندن کاتالوگ خودرو، مشخصات فنی و ظاهری خودرو را بررسی نمود که به دنبال آن می توان شتاب خودرو را هم فهمید. توان خودرو و به دنبال آن میزان شتاب خودرو از جمله مهمترین ویژگی ها و پارامترهای یک شخص برای خرید خودرو است. برای یک خرید مناسب حتما به برچسب اصالت محصول توجه نمایید. دیوریشن نیز زمان بستهشدن سوپاپها است که آن هم به طور فابریک برای بیشتر خودروهای بازار، 250 است؛ اما با تقویت، میتوان آن را به عدد 300 رساند. در خودروهای مدرن با فشار دادن پدال گاز، موقعیت آن به کامپیوتر خودرو فرستاده میشود و کامپیوتر با انجام محاسباتی دریچه گاز را باز و بسته میکند.

افزایش شتاب خودرو

EUC موجود در خودروهای صفر به دلیل حداکثر بهره وری در میزان مصرف سوخت و کمترین تولید آلایندگی، معمولی هستند. طراحی آیرودینامیک خودرو هم به همین دلیل است که شتاب خودرو بالا برود. یکی دیگر از این راهها هم کم کردن ارتفاع خودرو با تغییر در فنرهای خودرو است که در این صورت به دلیل عبور مقدار بسیار کمتر هوا از زیر خودرو، سرعت و شتاب خودرو افزایش مییابد و باعث کاهش مصرف سوخت نیز میشود. این مشکل به دلیل فرسوده شدن ادوات و لوازم خودروتان است. با تغییر در فنرهای خودرو می توانید ارتفاع خودروتان را کم کنید و شتاب خودرو را افزایش دهید. پس با توجه به این موارد همیشه توجه داشته باشید که تعویض تایر های قدیمی و فرسوده، میتواند کمک بسیاری در افزایش شتاب ماشین کند. فن هایی که موتور ماشین شما را خنک نگه می دارند و پمپ های سوخت دو بخش معمول در وسایل نقلیه قدیمی هستند که می توانند با قطعات برقی جایگزین شوند. خودرو هایی که دارای چرخ دنده بلند می باشند سرعت خوبی دارند اما شتابشان پایین است و همچنین مصرف سوخت در این خودرو ها پایین تر است این در حالی است که خودرو هایی که دارای چرخدنده کوتاه تر می باشند شتاب بسیار بیشتری دارند که در عین حال مصرف بالا تری نیز دارند.

مطلب جدید پیشنهادی  درگیری ها با نبرد ژنرال ها برای کنترل سودان تشدید می شود: به روز رسانی های زنده

این یک مزیت اضافی در خنک کردن هوای ورودی است که باعث می شود هوا متراکم تر شود. موتور خودرو برای کارکردن نیاز به هوای تازه و تمیز دارد. اما اطمینان حاصل کنید که یک اگزوز دوتایی واقعی را نصب می کنید، که از خود موتور منشعب می شوند، نه یک سیستم که فقط خروجی را بین دو لوله تقسیم می کند. اولین قطعهای که شروع به خارجکردن این گازها میکند، منیفولد دود است؛ اما نکته قابلتوجه اینجا است که منیفولد دود برای هر چهار سیلندر، از یک خروجی استفاده میکند که با نصب هدرز استیل، میتوان برای فضای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفت تا دود و گازهای اضافی سریعتر خارج شوند. این موضوع سبب میشود در هنگامیکه سیلندر به سوخت بیشتر جهت افزایش شتاب خودرو نیاز دارد، سوخت نتواند بهخوبی تأمین شود و درنتیجه خودرو شتاب لازمه را نداشته باشد. پاداش تمام این حذفیات افزایش شتاب خودرو شما است. تمام شدن دیسک و صفحه خودرو میتواند یکی از عوامل مهم در گاز نخوردن خودرو باشد.

فرض کنید بنزین به اندازه کافی برای احتراق فراهم نشود، در این حالت مسلما احتراق انجام نشده، نیرو در موتور تولید نمیشود و خودرو قدرت کافی برای حرکت را نخواهد داشت. موثرترین روش ارتقا ECU با استفاده از یک ماژول تعویضی یا انجام دیاگ برای بروز کردن نرم افزار ECU خودرو صورت می پذیرد. البته در بسیاری از موارد ممکن است ECU یکی از خطاهای مربوط به مشکلات بالا را گزارش کند که با تعمیر قطعه مشکل دار و پاک کردن خطا، این مشکل رفع خواهد شد. شما می توانید با جایگزین کردن شمع های جرقه ای این مشکل را تا حد زیادی رفع نمایید. با تعویض شمع و استفاده از مکمل سوخت مورد تایید و مطمئن، خودرو شما شتاب بسیار مناسبی پیدا خواهد کرد. یک شمع جرقه ای مرغوب با هدایت جریان الکتریکی، برای عبور از طریق الکترود مرکزی کار می کند و جرقه ای را در شکاف الکترود شکل می دهد.

مطلب جدید پیشنهادی  طراحی وب سایت در اصفهان و تهران 🥇 با طراحی حرفه ای با رعایت سئو

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد {افزایش شتاب خودرو ایران کارز|شتاب|افزایش شتاب ماشین|ایران کارز|افزایش شتاب خودرو|شتاب ماشین} لطفا به بازدید از وب سایت ما.