در جورجیا ، برخی از طرفداران ترامپ به پارلر متوسل می شوند ، بستری برای یک جهان موازی

این سیستم عامل های رسانه های اجتماعی هنوز در معرض اطلاعات غلط و نفرت قرار دارند – و بسیاری از منتقدان Big Tech در سمت چپ می گویند این سیستم عامل ها هنوز به اندازه کافی در مورد آن کار نمی کنند – اما به گفته طرفداران ترامپ ، گام هایی که Big Tech برداشته است تا سرعت انتشار اطلاعات نادرست را کاهش دهد به معنای سانسور است. و برخی به دنبال جستجوی خانه های جایگزین به صورت آنلاین هستند.

کیم اشورث ، یکی از طرفداران ترامپ که در یک رویداد “Stop the Steal” در اعتراض به نتیجه انتخابات در آتلانتا دو هفته پیش با او ملاقات کردم ، به من گفت: “من می توانم هر چیزی را در فیس بوک بنویسم و ​​آن را پایین بیاورید ، بررسی می شود.” “هر چیزی در مورد انتخابات ، در مورد دونالد ترامپ ، آنها را از بین می برد.”

دو نفر از حقیقت یاب های فیس بوک که با CNN صحبت کردند گفتند که اطلاعات غلط از هر دو طرف را صدا می زنند ، اما در حال حاضر اطلاعات غلط بیشتری در سمت راست وجود دارد.
“Stop the Steal” ، جنبشی که بی اساس ادعا می کند انتخابات به سرقت رفته است ، خود مبتنی بر اطلاعات نادرست آنلاین است و توسط دستفروشان شناخته شده تئوری های توطئه ، از جمله راجر استون و استیو بانون ، دستیاران سابق ترامپ تحت فشار قرار می گیرد.

كاری تینگلی ، كه در اعتراضات آتلانتا نیز حضور داشت ، به من گفت كه توئیتر پس از به اشتراک گذاشتن پستی ، ادعا كرد كه ماسكها در مبارزه با شیوع Covid-19 م notثر نیستند ، حساب وی را محدود كرد. این ادعا نادرست است ، اما او معتقد است.

مطلب جدید پیشنهادی  در یک معامله اقلیمی، بایدن از طرح سوخت فسیلی مانچین حمایت می کند

توئیتر به احتمال زیاد علیه حساب وی اقدامی انجام داده است زیرا این قانون قوانینی در مورد اطلاعات غلط Covid-19 دارد.

هر دو زن به من گفتند که اکنون از Parler استفاده می کنند – پلتفرمی که خود را به عنوان “شبکه اجتماعی بیان آزاد” معرفی می کند.
در روزهای پس از انتخابات ، پارلر در رده های برتر فروشگاه های اپلیکیشن های اپل و اندروید قرار گرفت و این پلتفرم به قطب تئوری های توطئه مورد حمایت ترامپ تبدیل شده است که انتخابات ریاست جمهوری بایدن را دچار تردید می کند. از موضوعات پرطرفدار برتر این هفته این پلتفرم ، # TrumpWon ، #VoterFraud و #NeverQuit است.

اما در حالی که من صحبت کردم بسیاری از طرفداران ترامپ در سیستم عامل های جایگزین رسانه های اجتماعی سر و کار دارند ، تقریباً هیچ یک از آنها خدمات کاملاً فیسبوک و توییتر را رها نکرده اند.

برخی می گویند که نمی خواهند فضا را به “طرف مقابل” واگذار کنند ، برخی می خواهند ببینند طرف مقابل چه می گوید و با آنها بحث و جدال می کنند. و برخی می دانند که ، علی رغم افزایش محبوبیت برای برنامه هایی مانند Parler ، ممکن است از بین برود و از بین برود – آنها نمی خواهند وقت خود را برای ساخت شبکه در یک برنامه جایگزین تلف کنند که ممکن است شکست بخورد. (جنبه فنی نیز وجود دارد. مانند هر سرویس جدید ، طراحی Parler به اندازlick نرم و زمان بارگذاری آن به سرعت سایر موارد مانند فیس بوک نیست.)

اما این تصور که مردم در حال آزمایش سایر سیستم عامل ها هستند ، زیرا معتقدند که مکالمات آنها در فیس بوک و توییتر خفه شده است ، ممکن است به توضیح بی میلی تاریخی بیگ تک برای سرکوب اطلاعات نادرست کمک کند.

مطلب جدید پیشنهادی  چگونه سقف قیمت نفت G7 به کاهش درآمد روسیه کمک کرده است

فیس بوک و توییتر در مقابله با اطلاعات غلط در سیستم عامل های خود کند عمل کردند و تنها پس از اعتراض عمومی پس از انتخابات 2016 این کار را کردند. مدیران فیس بوک و توییتر را در مقابل کنگره کشاندند تا پاسخ دهند که چگونه سیستم عامل های آنها توسط مردم اینجا و روسیه برای ایجاد اختلاف و گسترش دروغ استفاده می شود. یک گروه مخفی ترول روسی صفحات جعلی شبکه های اجتماعی را که توسط میلیون ها آمریکایی دیده شده است اجرا می کند و ظاهراً همه توسط غول های فناوری قابل شناسایی نیستند

پیش از انتخابات سال 2020 ، هر دو شرکت سیاست های جدیدی ایجاد کردند ، برخی الگوریتم ها را دستکاری کردند و برخی از ویژگی های جدید مانند روش هایی را که شرکت ها می توانند اطلاعات نادرست را به کاربران نشان دهند ، اضافه کردند.

اما این مجموعه چالش ها و چالش های خاص خود را علیه کاربرانی ایجاد می کند که معتقدند یا رئیس جمهور و دیگر محافظه کاران برجسته معتقدند که اطلاعات غلط را باور دارند.

اکنون ، هر بررسی واقعیت در فیس بوک و هر برچسب در توییتر استاندارد جدیدی را تعیین می کند که در مورد این شرکت ها قضاوت می شود.

در جلسه اخیر سنا از جک دورسی ، مدیرعامل توئیتر ، س wasال شد که چرا توییتر برخی از توییت های ترامپ را به عنوان اطلاعات غلط پرچم گذاری کرده است ، اما نه توئیتی از رهبر عالی ایران که از انکار گرایی هولوکاست دفاع می کند.

مطلب جدید پیشنهادی  پسر خوب کیست؟ از این قضات وست مینستر بپرسید

این یک سوال منطقی و منصفانه است. و این نشان می دهد که چرا این شرکتها به شدت مایل نیستند ، به قول مارک زاکربرگ ، “داور حقیقت” شوند. آنها آن را به عنوان شیب لغزنده مشاهده می کنند.

اما پارلر و افرادی که به آن می پیوندند ، ممکن است خود را در یک دامنه لغزنده ببینند.

دسترسی به حسابهای دارای swastikas به عنوان تصاویر نمایه و پستهای نفرت انگیز نژادپرستانه در Parler کار سختی نیست.

8Chan (اکنون 8Kun) یک هیئت پیام رسان آنلاین است که همچنین خود را به عنوان یک سنگر آزادی بیان معرفی می کند. در سال 2019 ، مظنونان در سه تیراندازی دسته جمعی به سیستم عامل مرتبط شدند.
بن دکر، مدیرعامل Memetica و متخصص رادیکال سازی آنلاین ، می گوید سیستم عامل هایی که اجازه می دهند آزادی بیان افسارگسیخته داشته باشند می توانند به کانون نفرت بی حد و حصر تبدیل شوند.