درون زندگی آرام تینا ترنر در سوئیس

رولاند رولر فری، 57 ساله، یک تهیه‌کننده موسیقی سوئیسی که بیش از یک دهه با او کار می‌کرد، گفت که به نظر می‌رسد این زندگی عادی که طرفداران آن را آزار نمی‌دهند، خانم ترنر را به زندگی در سوئیس کشانده است.

او گفت: «فکر می‌کنم برای او مهم بود جایی پیدا کند که در آن تنها بماند. در آرامش.”

شهردار شهر، مارکوس ارنست، 50 ساله، گفت که برخی از ساکنان آنقدر به حضور او عادت کرده بودند که فراموش کردند او در خارج از کوسناخت چه کار بزرگی داشت. او گفت: «ما از کیفیت ستاره جهانی او در سال 2013، زمانی که او ازدواج کرد و تیم های دوربین از سرتاسر جهان به ما آمدند، کاملاً آگاه شدیم.

آقای ارنست، که می گوید در نوجوانی به موسیقی خانم ترنر روی نوار کاست و ضبط گوش می داد، گفت که ملاقات با او در زندگی واقعی بسیار خاص بود. او گفت: “او هاله ای باورنکردنی داشت، بسیار صمیمی بود و به شیوه ای مثبت با شما تعامل داشت.”

و او همچنین به جامعه خود پس داد. آقای ارنست با اشاره به عادت خانم ترنر برای تمجید از سوئیس و کوسناخت در رسانه های خبری، گفت: “او سفیر بزرگی برای جامعه ما بود، و این کار را کاملاً داوطلبانه انجام داد.”

آلن برست، رئیس جمهور سوئیس، “با مرگ تینا ترنر، جهان نمادی را از دست داد.” در توییتر منتشر شد روز چهارشنبه افزود: فکر من با بستگان این زن تأثیرگذار است که خانه دومی در سوئیس پیدا کرده است.

مطلب جدید پیشنهادی  کانکس در تهران