دادخواست کارگران آمازون در مورد ایمنی ویروس کرونا توسط قاضی نیویورک رد شد

در شکایتی که در ماه ژوئن ثبت شد ، برخی از کارگران آمازون در انبار آن در جزیره استاتن ادعا کردند که این شرکت “نمای رعایت” را برای رعایت دستورالعمل های بهداشت عمومی ایجاد کرده و همزمان کارکنان را تحت فشار قرار داده است تا در شرایط ناامن کار کنند.

در تصمیمی به تاریخ 1 نوامبر ، قاضی برایان کوگان نوشت که ادعاهای کارگران و پیشنهاد تسویه حساب “به قلب تخصص و صلاحدید OSHA می رود.”

“این پرونده مربوط به رهنمودهای ایالتی و فدرال است که به ایمنی محل کار در طی یک بیماری همه گیر منتهی می شود و هیچگونه عاجل برای آن مشاهده نمی شود. تنظیم در سن Covid-19 یک موضوع پویا و پر از واقعیت است که همراه با عدم اطمینان پزشکی و علمی است. برای اختلاف نظر قابل توجه در مورد ضرورت یا خرد هر سیاست یا عمل خاص در محل کار ، “کوگان اضافه کرد. “دادگاه ها در زمینه بهداشت عمومی و ایمنی محل کار متخصص نیستند و فاقد آموزش ، تخصص و منابع لازم برای نظارت بر انطباق با راهنمایی های در حال پیشرفت صنعت هستند.”

طبق تصمیم کوگان ، شاکیان از OSHA درخواست نکرده اند. CNN Business برای اظهار نظر با OSHA تماس گرفته است.

تیم حقوقی شاکیان ، ساخت جاده نیویورک ، دادگستری عمومی ، ترل گفت: “تصمیم دادگاه برای تأیید درخواست آمازون برای رد ادعاهای کارگران در مرکز JFK8 این شرکت برای سلامت و ایمنی کارگران آمازون در سراسر کشور ویرانگر است.” گروه حقوقی مارشال و به سوی عدالت ، در بیانیه ای به CNN Business. “احترام دادگاه به اداره ایمنی و بهداشت شغلی باید برای هر کسی که به سلامت کارگران آمریکایی اهمیت می دهد بسیار نگران کننده باشد ، با توجه به اینکه OSHA در طول این بحران عملاً AWOL بوده است.” تیم گفت که آنها در حال ارزیابی درخواست تجدید نظر هستند.

مطلب جدید پیشنهادی  رونق ساختمان در میکونوس جنبه "بدبخت" بازیابی یونان را نشان می دهد

در بیانیه ای ، لیزا لواندوفسکی ، سخنگوی آمازون ، گفت: “هیچ چیز مهمتر از سلامتی و ایمنی کارکنان ما نیست ، به همین دلیل است که در ابتدای همه گیری سریع به سمت انجام بیش از 150 تغییر فرآیند مربوط به COVID-19 حرکت کردیم. و ، ما به نوآوری ، یادگیری و بهبود تدابیری که برای محافظت از تیم های خود در نظر گرفته ایم ادامه می دهیم. “

OSHA وظیفه آموزش و محافظت از کارگران در طول بیماری همه گیر را بر عهده دارد ، اما بر اساس گزارش CNN و دیگران اقدامات کمی برای بهبود شرایط کار یا مسئولیت دادن به کارفرمایان در طی همه گیری انجام داده است. گزارشی از اکتبر توسط پروژه قانون اشتغال ملی نشان داد که فقط 2٪ از شکایات افشاگر مربوط به Covid بررسی و حل و فصل شده است.

دیوید مایکلز ، استاد دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه جورج واشنگتن و رئیس سابق OSHA در طی گفت: “تصمیم قاضی کوگان نشان می دهد که او درکی از نحوه کار OSHA یا وضعیت وخیم کارگرانی که ممکن است در معرض Covid-19 باشند ، ندارد.” دولت اوباما در ایمیلی به CNN Business.

“OSHA فقط بخش کوچکی از محل کار را که کارگران در معرض کنترل غیرمجاز گزارش کرده اند ، بازرسی می کند ، و حتی اگر OSHA بازرسی کرده باشد ، OSHA هیچ استانداردی برای اندازه گیری انطباق ندارد زیرا وزیر کار ژن اسکالیا از صدور استاندارد اضطراری برای قرار گرفتن در معرض Covid خودداری کرده است.” مایکلز گفت.

روز نخست ، اوج فصل و همه گیر شدن: کارگران انبار آمازون ماه های آینده را آماده می کنند
با افزایش تجارت آمازون ، حتی در شرایطی که اقتصاد گسترده تر در رکود اقتصادی ناشی از همه گیر قرار گرفته ، ایمنی انبار به یک مرکز بررسی جدی تبدیل شده است. این دادخواست تنها یکی از راههای ابراز برخی کارگران در مورد ادعای رویکرد ناکافی این شرکت در حفاظت از تأسیسات آن از زمان ابتلا به بیماری همه گیر است.
ماه گذشته ، آمازون گفت كه 19،816 كارمند خط مقدم آمریكایی خود در آمازون و Whole Foods آزمایش ویروس كرونا مثبت نشان داده اند یا احتمالاً مثبت تلقی می شود ، پس از مقاومت مكرر در برابر به اشتراک گذاشتن داده های جامع با مردم و با کارگران خود
آمازون گفته است که اقدامات مختلفی را برای جلوگیری از شیوع ویروس انجام داده است ، از جمله ایجاد بیش از 150 “تغییر روند” در عملیات خود برای افزایش ایمنی. اخیراً ، این شامل آزمایش ویروس در محل است.