حمل و نقل های طولانی Covid: پسر به مدت 6 ماه با ویروس کرونا مبارزه کرده است

الی روز دوشنبه به کریس کوومو از CNN گفت: “بچه ها ، متاسفم که این را گفتم ، اما این یک معامله بزرگ است. “شما فقط باید با حقیقت روبرو شوید: بعضی اوقات حالتان خوب نیست.”

الی و پدرش ، جاناتان لیپمن ، در میان جمعیت فزاینده ای از افرادی هستند که “حمل و نقل طولانی” قلمداد می شوند – افرادی که ویروس کرونا تشخیص داده شده و ماهها علائم را تجربه می کنند.

الی شرح گرفتگی ، زخم و خستگی است. وی گفت احساس می کند “به دیوار کوبیده شده است”.

اما الی به همان اندازه که خسته است و هر چقدر که بخواهد ، به کوومو گفت که نمی تواند بخوابد.

الی گفت: “بدن من درست مثل” نوپ “است.

لیپمن گفت كه پزشكان در ابتدا بارها الی و بیماری های وی را از بین بردند. ابتدا در تشخیص آنها ، سپس هنگامی که علائم آنها ادامه داشت و حتی وقتی دمای الی ماه ها در تب درجه پایین باقی ماند.

لیپمن گفت: “هیچ کس واقعاً ما را باور نمی کند که ما هنوز بیمار هستیم و وقتی مدام به شما اعتقاد داده نشود ، دیگر خود را باور نمی کنید.”

لیپمن همچنان در حال مبارزه با علائم است. وی گفت که بیشتر صبح ها با درد مانند بقیه از خواب بیدار می شود. او نمی تواند بدون نفس نفس زدن از پله ها بالا برود و حتی نمی تواند مانند خانواده ای که خیلی لذت می برد شام را برای خانواده اش درست کند زیرا خوابش می برد.

یک پزشک و یک بیمار می گویند ایالات متحده باید در مورد علائم ویروس کرونا طولانی مدت صحبت کند
دکتر ویلیام لی ، که در حال تحقیق بر روی بیماران طولانی مدت است ، گفت که اگرچه هنوز چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد ، اما این مشکل رگ های خونی را درگیر می کند.

لی گفت: “یکی از نکات مهم این است که مدام با پزشک صحبت کنید و پزشکان باید به صحبت های بیماران ادامه دهند.” “در واقع چیزی در مقابل چشمان ما اتفاق افتاده است که ما در مقابل چشمانمان به آن نیاز داریم که باید واقعاً با بیماران خود و به عنوان محقق و به عنوان پزشک با هم جمع شویم تا به بهبودی کمک کند.”

لی توصیه کرد که علاوه بر مکالمه منظم با پزشکان ، مسافران طولانی مدت باید بیشترین خواب ، حرکت و سبزیجات برگ دار را داشته باشند.