جنس در طی همه گیر شدن پیچیده می شود

به سختی می توان یک دستور العمل مناسب برای رابطه جنسی تهیه کرد.

به گفته یک زن که به دلیل حساس بودن داستان ، با توجه به شغل پررنگش در آستین ، نخواست نامش فاش شود ، استرس برای یک زوج تگزاسی در اواسط 40 سالگی با دو فرزند بسیار زیاد بوده است.

وی گفت: “من ورزش را متوقف كردم زیرا بیش از حد از بیماری طاعون جامعه آزاردهنده ترسیده بودم.”

این زن که اکنون در خانه و در کنار همسرش کار فن آوری اطلاعات خود را انجام می دهد ، گفت: “در حالی که ترسیده بودم و کاری انجام نمی دادم ، پشتم را بیرون انداختم و نمی توانم برای دو هفته حرکت کنم.”

عشق در زمان ویروس کرونا: زوجین از چگونگی یافتن کبریت در یک بیماری همه گیر به اشتراک می گذارند

سپس شوهرش به یک مشکل سلامتی غیر کووید مبتلا شد که “هر عضوی را که ممکن است از تمام ضربه های قفل ما زنده مانده باشد ، خنثی می کند.”

Covid-19 تقریباً به همه جنبه های زندگی ما حمله کرده است. بنابراین ، تعجب آور نیست که به اتاق خواب ما نیز نفوذ کرده است – خوب یا بد.

طبق یافته های اولیه تحقیق در حال انجام رابطه جنسی و روابط در زمان Covid-19 که توسط موسسه Kinsey دانشگاه ایندیانا انجام شده است ، که درمورد مسائل مربوط به جنسیت ، جنسیت و تولید مثل تحقیق می کند ، بسیاری از افراد در حال چالش در زندگی جنسی و روابط خود هستند.

نظر سنجی های جنسی

جاستین لهمیلر ، محقق تحقیقاتی در موسسه Kinsey و نویسنده کتاب “به من بگویید چه می خواهی” ، کتابی در مورد علم میل جنسی ، گفت: “نتایج تاکنون یک کیسه مخلوط است.”

وی گفت: “برخی از افراد گزارش كردند كه زندگی جنسی خود و زندگی عاشقانه بهتر شده است و گزارش می دهند كه روابط آنها بهتر و قوی تر از همیشه است.” “اما تعداد بیشتری (از پاسخ دهندگان) چالش هایی را در زندگی جنسی و روابط خود گزارش دادند.”

این مطالعه از اواسط ماه مارس آغاز شد و محققان در ابتدا از تقریباً 2000 پاسخ دهنده – 75٪ آنها آمریکایی و 25٪ از کشورهای دیگر بودند – در سنین 18 تا 81 سالگی در روابط متنوع پاسخ دادند. تقریباً 53٪ از شرکت کنندگان به عنوان دگرجنسگرایان ، تقریباً 20٪ به عنوان دوجنسگرا و بقیه به عنوان: کوئیر ، همه جنسیت ، همجنسگرایان / لزبین یا سایر افراد شناخته شدند.

جاستین لهمیلر یکی از محققان موسسه Kinsey است.

بر اساس یافته های اولیه مطالعه طولی ، که در موج ششم خود قرار دارد و تا چند ماه دیگر ادامه خواهد داشت ، حدود 44٪ از شرکت کنندگان کاهش کیفیت زندگی جنسی خود را گزارش کردند ، با 30٪ کاهش زندگی عاشقانه خود.

وی گفت ، حدود 14٪ گفتند كه زندگی جنسی آنها بهتر شده است و 23٪ گزارش كرده اند كه رابطه آنها در جای بهتری است.

و تابستان ، لهمیلر گفت ، هیچ نجاتی به همراه نداشت.

وقتی افراد به تعطیلات می روند و اوقات فراغت بیشتری دارند ، معمولاً فعالیت جنسی بیشتر است. اما جدیدترین موج جمع آوری داده ها از این تابستان نشان داد که زندگی جنسی ما هنوز به سطح تابستان های گذشته پاسخ نداده است. وی گفت: “به نظر می رسد تابستان امسال واقعاً از آن قله مستثنی باشد.”

استرس بیشتر برابر با رابطه جنسی کمتر است

به گفته Lehmiller ، پایین آمدن کیفیت زندگی جنسی معمولاً با سطح استرس بالاتر ارتباط دارد.

وی گفت: “ما می دانیم که استرس از منابع مختلف مختلف ناشی می شود ، بسیار پیچیده و چند عاملی است.” “هرچه افراد استرس بیشتری احساس کنند ، میل به رابطه جنسی کمتر می شود.”

این درست است حتی اگر تجارت خوب باشد. برای مارکوس انور 31 ساله ، به نظر می رسد که با نامزد خود در زندگی جنسی خود آسیب می بیند و او را با نام OhMy – وب سایت تبلیغاتی طبقه بندی شده ای که در سال 2017 تأسیس کرده است – ساعتها در تورنتو کار می کند. به گفته وی ، با شروع حرکت همه چیز در اینترنت ، درآمد OhMy سه برابر شده است ، اما این به معنای اوقات فراغت کمتر زوجین است.
سردرد استرس داری؟  این روال 5 دقیقه ای باعث تسکین می شود

انور گفت: “روزهایی وجود دارد که من 14 تا 16 ساعت کار می کنم. تعطیلات آخر هفته از گذشته است.” “وقتی کارم تمام شد ، سعی می کنم وقت باکیفیتی را با تیفانی بگذرانم. اما متأسفانه ، تماس ها و ایمیل های مداوم وجود دارد که باید جواب آنها را بدهم ، و جدا کردن کار از زندگی شخصی را بسیار دشوار می کند.”

تیفانی 29 ساله که به دلیل حفظ حریم خصوصی از دادن نام خانوادگی خودداری کرد ، گفت: “اگرچه ما این همه سال با هم بوده ایم ، اما مثل گذشته احساس نشده است ، زیرا هر دو می خواستیم رابطه برقرار کنیم.” “(برگشت) وقتی که یک میلیون چیز وجود نداشت که ما نگران آن باشیم یا باید انجام دهیم.”

صحبت در مورد رابطه جنسی دشوار است

دیانا ویلی ، یک درمانگر مجازات جنسی در سیاتل و یک درمانگر مجاز ازدواج و خانواده ، به CNN گفت که صحبت در مورد رابطه جنسی بسیار سخت است.

ویلی ، كتاب “عشق در زمان تاج” ، كه نكاتی را برای اتصال مجدد جنسی و جنسی بیان می كند ، گفت: “بعضی از افراد بسیار استرس دارند كه به نوعی چادرهایشان را در مورد رابطه جنسی جمع كرده اند و آنها نمی خواهند این كار را انجام دهند.” از نظر احساسی در مواقع دردسرساز.

وایلی چند روش برای زوجین پیشنهاد کرد تا سعی کنند زندگی جنسی خود را در زمان های همه گیر برگردانند ، از جمله نکاتی برای تمرین های نوازش تمام بدن که با لمس غیرجنسی شروع می شود تا استرس را آزاد کند.

10 روش خواب می تواند زندگی شما را تغییر دهد

به گفته وی ، داشتن هوشیاری بیشتر در اتاق خواب و به طور کلی نیز می تواند مفید باشد.

وی گفت: “بر افكار خود مسلط شو و اجازه ندهی ذهن تو را در یك چرخش عقب بیندازد.” “این به شما كمك می كند تا در این لحظه واقعیت را نام ببرید – به عنوان مثال خانواده و دوستانم سالم هستند.”

و اگر مجبورید رابطه جنسی را در تقویم قرار دهید ، این کار را انجام دهید. وی گفت: “این یک افسانه است که رابطه جنسی هر نوع خودبه خودی باشد.”

بعضی از آنها رابطه جنسی صمیمی تری دارند

طبق یافته های اولیه موسسه Kinsey ، با این وجود همه در حال جمع کردن چادرهای خود نیستند.

برای باب کرلی از رود آیلند و همسرش ، که به تازگی به مدرسه رفته بودند ، بیش از 30 سال زن و شوهر بیشتر او را از خانه دور نگه داشته بودند.

کرلی به سی ان ان گفت: “در ابتدا ، استرس زیادی در اطراف بیماری همه گیر وجود داشت که ما را در روحیه ای عاشقانه قرار نمی داد.” “اما هنگامی که به آن عادت کردیم ، واقعاً لذت بردن از وقت اضافی با هم لذت بردیم.”

وی گفت که ارتباط آنها در داخل و خارج از اتاق خواب بهتر می شود.

کرلی گفت: “ممکن است از نظر فراوانی رابطه جنسی به میزان قابل توجهی افزایش نیافته باشد ، اما صمیمیت قطعاً افزایش یافته است.” انجام دادن.”

ورزش کنید ، درست بخورید ، خوب بخوابید: 3 راه اصلی برای جلوگیری از بسیاری از بیماری ها

مطالعه Kinsey از او پشتیبانی می کند ، از هر پنج نفر یک نفر حداقل یک فعالیت جنسی جدید را از زمان ابتلا به بیماری همه گیر امتحان می کند.

وی با بیان اینکه “این دوره از زمان برای بسیاری از مردم یک انقلاب جنسی بوده است” ، افزود: افرادی که چیزهای جدید را امتحان می کنند سه برابر بیشتر از کسانی هستند که قرار نیست پیشرفت در زندگی جنسی خود را گزارش کنند.

زندگی مجردی در زمان همه گیری

جنی اسکایلر ، یک درمانگر مجازات جنسی و مدیر م Instituteسسه صمیمیت در بولدر ، کلرادو ، گفت: برای افراد مجرد که روابط جدید را در طی همه گیر شدن احساس می کنند ، احساس انزوا اغلب با نگرانی های بهداشتی در مورد Covid-19 افزایش می یابد.

وی گفت: “من می بینم بسیاری از افراد این فرصت را برای اتصال آنلاین و پرورش صمیمیت عاطفی قبل از پرش به چیزی فیزیكی می یابند.”

جستجوی عشق در یک بیماری همه گیر
این مورد برای جکی برایانت ، ساکن 34 ساله در سن دیگو ، که هر ماه یک خبرنامه درباره فرهنگ حشیش قلم می زند ، چنین بود. تا همین اواخر ، او گفت که او از برنامه های همسریابی استفاده می کرده است اما به دلیل نگرانی های بهداشتی از بیماری همه گیر ، شخصاً ملاقات نمی کرده است.

برایانت گفت: “من بسیار خونسردتر بوده ام ، با تعدادی از مردم صحبت می کردم ، سعی می کردم ذهن باز داشته باشم ، اما با دیدن کسی موافقت نمی کنم مگر اینکه واقعاً امیدوار کننده به نظر برسد.” “این لایه واقعی مرگ و بیماری به صمیمیت انسان گره خورده است.”

او گفت: “همه گیری همه گیر” باعث می شود آنچه را که می خواستم بیشتر بیاموزم. ” “آیا من می خواهم زندگی خود را برای برخی از تپش ها به خطر بیندازم؟ … دیگر نه.”

برایانت گفت ، در یک ملاقات دوم از نظر اجتماعی اخیر که با یک لحظه ناخوشایند اما زیبا در هنگام خداحافظی به پایان رسید ، او و مرد از قوانین ایمنی شخصی خود استفاده کردند. او گفت: “من مثل این بودم که” برای شما من قانونی ندارم “. “از طرف مخالف حیاط من ، به طرف یکدیگر رفتیم و بوسه زدیم.”

برایانت گفت: “من تصمیم گرفته ام که نتوانم آن قسمت از زندگی ام را به حالت تعلیق درآورم. من به رابطه جنسی احتیاج دارم ، می خواهم در یک رابطه باشم و کی می داند این مسئله چه مدت طول خواهد کشید.” “شما یاد می گیرید که در محدوده Covid حرکت کنید.”

و به نظر می رسد چگونگی پیمایش افراد در همه گیری ، ممکن است این قدرت را داشته باشد که منجر به نتیجه جنسی آفتاب تر شود.

لهمیلر گفت: “تصویر کلی در حال ظهور این است که مبارزات و چالش ها بیشتر است.” “اما تعداد قابل توجهی از افراد نیز وجود دارد که به نظر می رسد در این شرایط نیز در حال رشد هستند.”