توییتر می گوید که برچسب 300000 توییت در اطراف انتخابات را زده است

توییتر شاهد موجی از اطلاعات نادرست بوده است زیرا کاربران از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ – که نزدیک به 89 میلیون پیرو دارد – و متحدان وی ادعاهای دروغ و گمراه کننده ای در مورد انتخابات و نتیجه آن منتشر کرده اند. تا صبح روز 7 نوامبر ، 16 مورد از 43 توییت ترامپ بعد از انتخابات برچسب گذاری شده بود.
دیده بان اطلاعات غلط
علاوه بر برچسب زدن ، توییتر (TWTR) گفت که بیش از 450 مورد از همه توییت های دارای برچسب با یک پیام هشدار دهنده پوشانده شده اند و مشمول محدودیت هایی برای اشتراک مجدد مجدد آنها هستند. توییتر در یک پست وبلاگ گفت تقریباً از هر چهار نفر سه نفر که آن توییت ها را مشاهده کرده اند این کار را انجام داده اند. این تحلیل بر روی توییت های مربوط به انتخابات ایالات متحده از 27 اکتبر تا 11 نوامبر متمرکز بود.

ویجایا گد و کیوان بیک پور ، که به ترتیب قانون و محصول توییتر را رهبری می کنند ، نوشتند: “ما همچنین می خواهیم کاملاً واضح باشیم که کار خود را انجام شده نمی بینیم – کار ما در اینجا ادامه دارد و تیم های ما در حال یادگیری و بهبود نحوه مقابله با این چالش ها هستند”. تیم ها “ما گزارش جامع انتخابات اوایل سال آینده را به اشتراک خواهیم گذاشت.”

این افشای اطلاعات در حالی صورت می گیرد که توییتر برخی از سیاست های پیشگیرانه را که پیش از روز انتخابات اعمال کرده بود ، به عقب برمی گرداند. توییتر اعلام کرد که دریافت توصیه های به کاربران برای افرادی که باید از آنها پیروی کنند تأثیر معناداری در اطلاعات غلط هنگام انتخابات نداشته است و شرکت این تغییر را در روز پنجشنبه لغو خواهد کرد.

این شرکت گفت که برخی از محدودیت های مربوط به موضوعات پرطرفدار که کاربران ممکن است در یک برگه سرپرستی در وب سایت خود با عنوان “برای شما” مشاهده کنند ، کاهش می یابد. در طول انتخابات ، توییتر گفت فقط موضوعاتی که زمینه درون خطی اضافی را فراهم می کنند ، در آن بخش از سایت مجاز هستند. این تغییر نیز در حال برگشت است.

یک تغییر مربوط به انتخابات که توییتر آن را حفظ خواهد کرد ، صفحه اضافی است که کاربران را وادار می کند به جای بازتوییت مجدد ، محتوای توییت را نقل کنند. توییتر گفت که داده های آن نشان می دهد که این محدودیت 20٪ اشتراک گذاری از طریق توییت ها و بازتوییت های نقل قول را کاهش می دهد و “باعث کاهش سرعت انتشار اطلاعات گمراه کننده به دلیل کاهش کلی میزان اشتراک گذاری در سرویس می شود.” این شرکت گفت که به مطالعه تأثیر این تغییر ادامه می دهد و ممکن است در آینده دوباره مورد بررسی قرار گیرد.

توییتر بلافاصله به درخواست CNN مبنی بر اینکه چه مدت طول کشید تا توییتر برای استفاده از برچسب اطلاعات غلط استفاده کند ، و همچنین حساب های اصلی مسئولیت ارسال توییت هایی را که در نهایت پرچم گذاری شدند ، پاسخ نداد.