تولید ، فروش و خرید لوله گالوانیزه و اتصالات آن

معمولاً تفاوت قیمت خرید آن ها مرتبط با زمینه ی کاری آن هاست. در نتیجه با خرید آن ها می توانید بسیاری از هزینه های مرتبط با تعمیر و تعویض و نگهداری آن ها را کاهش دهید. بطور خلاصه می توان مزایای کانکس فانتزی را به شکل زیر بیان نمود: 1. کار آیی و بهره وری بیشتر به دلیل اختصاصی بودن 2. دارای امکانات سفارشی مانند کانتر فروش ، سیستم نوبت دهی 3. کاربری ساده تر و امنیت بالاتر به دلیل داشتن کرکره های برقی( در مدل های خدماتی و فروشگاه) 4. زیبایی و تنوع رنگ 5. فرم ها و طراحی های اختصاصی 6. دوام و استقامت سازه ای بیشتر به دلیل استفاده از مصالح مقاوم 7. قابلیت تعمیر و نگهداری ساده و کم هزینه 8. قابلیت جابجایی و نصب آسان معایب کانکس فانتزی در کنار این مزایا کانکس فانتزی فاقد معایب نبوده و فرآهم آوردن ویژگی هایی که در مزایایی این سازه ها برشمرده شد مستلزم استفاده از مصالح باکیفیت و به دنبال آن با قیمت های بالا بوده که باعث افزایش هزینه های تولید کانکس و در نهایت افزایش قیمت کانکس فانتزی می گردد.

مراحل خرید کانکس فروشگاهی همانطور که بارها در توضیح محصولات مختلف اشاره نموده ایم اولین گام برای ساخت هر محصولی طراحی آن بوده و این کار علارغم صرف زمان و گاها هزینه ناچیزی در ابتدای امر باعث جلوگیری از خطاهای احتمالی بسیاری و کاهش چشمگیر هزینه های تولید می گردد. عایق: عایق کاری جداره های دکه فروشگاهی بسیار مهم است چرا که بطور معمول این سازه ها در فضای باز و در معرض تابش مستقیم نور خورشید بوده و اگر فعالیتی نظیر پخت و پز نیز درون سازه انجام شود دمای فضای داخلی ممکن است بسیار زیاد و گاها غیر قابل تحمل گردد. کانکس اداری ساده : در این نوع برعکس نمونه قبلی که اهمیت زیادی به زیبایی و نمای خارجی سازه داده می شد ، کاربری و اقتصادی بودن در درجه اهمیت اول قرار دارد و بنا به نوع نیاز ممکن است از نوع ساندویچ پانل ، کانکس کارگاهی ، سایدینگ ، دو طبقه ، پلان باز با پارتیشن های تفکیک کننده و یا هر نوع خصوصیت دیگری باشد که تعداد کارمندان و نحوه فعالیت آنها مشخص کننده این خصوصیات می باشد و در ساخت آن محدودیتی از این نظر وجود ندارد. یکی از نکات مهمی که در مورد نحوه ی نصب این لوله ها باید مد نظر قرار دهید قطعات تبدیلی است.

مطلب جدید پیشنهادی  همه چیز درباره کفش زنانه

یکی از محصولات مهم و مشتق شده از لوله های فولادی، لوله گالوانیزه است که عمدتاً در لوازم آشپزخانه و حوزه فاضلاب مشاهده می شود. ممکن است که شرایط محیطی برخلاف ویژگی های آن محصول باشد و در عملکرد و کارایی آن خللی ایجاد کند. برای افزایش مقاومت نوع های فولادی نیز روی آن ها روکشی از «روی» و ترکیبات آهن را قرار می دهند تا مقاومت آنها افزایش چشمگیری پیدا کند. محدودیت چندان چشمگیری برای استفاده از لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین وجود ندارد. وجود پوشش گالوانیزه عمقی داغ در این نوع از لوله های فولادی کاسپین باعث شده است تا در مقابل عوامل رطوبت زای محیط دچار زنگ زدگی و خوردگی نشوند. در این مقاله در مورد خواص و ویژگی های مختلف این محصول و فرآیند گالوانیزاسیون، بحث می کنیم. در نتیجه معیار اصلی و مهمی که مستقیما روی قیمت محصول تاثیر می گذارد شامل سایز و نوع کاربری محصول می باشد. خوشبختانه تعداد کارخانه های داخلی فعال در زمینه تولید انواع لوله سیاه فولادی و آهنی درز دار قابل ملاحظه .بوده و بخش عمده مورد نیاز کشور از این نوع لوله ها توسط کارخانه های داخلی تامین می گردد ، لوله های درز دار بسته مورد استفاده، قطر و ضخامت، روش تولید و نوع جوش به خصوص تنوع قابل ملاحظه ، درز مستقیم جوش ERWای دارند که معمول ترین و پر مصرف ترین آنها لوله درز مستقیم جوش الکتریکی می باشند SPIRALLY WELDEDو لوله های با درز جوش اسپیرال LSAWماهیچه ای.

گالوانیزه کردن اتصالات به روش گرم، موجب افزایش عمر و مقاومت اتصالات میشود و از همین روز از اتصالاتی که از طریق این روش گالوانیزه میشوند، در دکلهای برق فشار قوی استفاده میشود. محصولات مفتولی نیز مانند لوله و پروفیل که در کارخانه ساخته میشوند، بعد از استفاده در معرض محیط قرار میگیرند. برای هر نوع لوله یک طیف وسیعی از اتصالات لوله فولادی وجود دارد که می توانید در زمان خرید لوله ها آن ها را نیز در سایزهای هماهنگ و سازگار با لوله ها تهیه کنید. لوله های گالوانیزه در عین داشتن تمامی مزیت های لوله های فلزی، در برابر خوردگی نیز مقاوم است. زمینه های کاری متفاوتی دارند. طبیعتاً لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین که دارای ابعاد بزرگتر و وزن سنگین تری هستند به واسطهی حجم متریال بکار رفته دارای یک قیمت متفاوتی نسبت به سایر لوله ها می باشند. قیمت لوله از هر جنسی، در طول یک سال به شدت افزایشی بوده و روند صعودی را طی کرده است. این محصول 2 دسته بندی بزرگ دارد که هر دسته شامل موارد متعددی است. بیایید کمی درباره ماهیت این محصول یعنی خود لوله صحبت می کنیم. مهمترین بحثی که درباره هر محصولی مطرح میشود، قیمت تمام شده آن وقتی به دست مصرف کننده طول لوله گالوانیزه میرسد.

مطلب جدید پیشنهادی  آموزش رایگان سئو + دانلود دوره ویدئویی 7 قسمتی • مانگو سئو