تسلا تکیلا در اینجا ساخته شده و توسط شریک تولید Nosotros ساخته شده است

خودروساز برقی ماسک تسلا (TSLA) روز پنجشنبه خط تولید خود را با نام “تسلا تکیلا” راه اندازی کرد و به قول مدیر عامل شرکت مبنی بر شروع فروش مشروبات الکلی خود عمل کرد.
این نوشیدنی که با قیمت 250 دلار در وب سایت تسلا به فروش می رسد ، در بطری صاعقه ای شکل عرضه می شود و توسط Nosotros Tequila ، مارك ارواح در جنوب كالیفرنیا تولید می شود.

لوازم این محصول به سرعت در روز پنجشنبه فروخته شد ، حتی اگر سفارشات به هر دو بطری محدود شده بودند و فقط در ایالات خاص ایالات متحده در دسترس مشتریان قرار داشتند.

تسلا روز پنجشنبه محصول تکیلا خود را روانه بازار کرد.
این پروژه سالهاست که در دست ساخت است. ماسک پیش از این به شوخی گفته بود که این محصول “تسلاکویلا” نامیده می شود و حتی در یک مرحله شرکت از مارک تجاری این نام درخواست کرده بود.
در سال 2018 ، او همچنین طرفداران را تحریک کرد در توییتر با عکسی از نمونه اولیه ادعایی.
این اولین باری نیست که تسلا با انتخاب کالاهای خود ابروهای بالا می کشد. در اوایل سال جاری ، این شرکت اقدام به فروش مینی شورت سالن بدنسازی قرمز در وب سایت خود کرد ، که در آن بازی سرمایه گذاران “تسلا” را “کوتاه” کردند ، یا شرط بست که سهام آن سقوط کند. قیمت هر جفت 69.420 دلار بود.
ماسک همچنین در هفته جاری با نشان دادن فاصله نزدیک به ورشکستگی در یک برهه ، خبرساز شد. وی در پاسخ به س onالی در توییتر ، گفت كه تسلا فقط “حدود یك ماه” با سقوط فاصله دارد ، وقتی كه می خواست تولید خود را برای سدان محبوب مدل 3 از اواسط 2017 تا اواسط 2019 افزایش دهد. ساخت این وسیله نقلیه به سختی دشوار بوده است ، ماسک این فرآیند را “تولید” خواند [and] جهنم لجستیک. “

این مبارزات در قیمت سهام آن منعکس نشده است. سهام تسلا امسال بیش از 420 درصد رشد کرده است.

ماه گذشته ، این خودروساز همچنین با اعلام سود رکورددار سه ماهه سوم و قصد حفظ هدف خود برای فروش 500000 خودرو در سال جاری ، سود خوبی را اعلام کرد.

مطلب جدید پیشنهادی  آیا داشتن وکیل الزامی است؟