تجزیه و تحلیل: چیزی به عنوان رویدادهای زیاد اپل وجود ندارد

10 نوامبر این رویداد ، مانند سایر رویدادهای امسال ، از طریق livestream در وب سایت شرکت برگزار خواهد شد. و مانند بقیه ، سیب (AAPL) خیلی چیزهایی را در مورد آنچه که قصد دارد اعلام کند فاش نکرد ، فقط با عنوان “یک چیز دیگر” تبلیغ کرد. اما کاربران به احتمال زیاد می توانند انتظار اولین دستگاه های مک با تراشه های داخلی اپل را داشته باشند که به گفته این شرکت قبل از پایان سال جاری در دسترس خواهد بود.
این شرکت در حال حاضر چندین “چیز” را در فواصل دوره ای امسال ارائه داده است. ماه گذشته ، این مجموعه انتظار آیفون 12 را با چهار مدل مختلف به بازار عرضه کرد. یک ماه قبل از آن ، از دو مدل جدید Apple Watch ، دو iPad جدید ، یک سرویس اشتراک کلاس تناسب اندام جدید رونمایی کرد و یک بسته اشتراک. در ماه ژوئن ، چندین کنفرانس نرم افزاری را در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC) سالانه خود شرح داد. و در ماه مارس و آوریل – درست زمانی که ویروس کرونا ویروس کرونا را وادار به قفل کردن ایالات متحده کرد – عرضه نسبتاً ساکت تری از MacBook Air جدید ، iPad Pro و آیفون SE ارزان قیمت عرضه شد.

ناگزیر ، یک لژیون از طرفداران اپل با رویداد روز سه شنبه هماهنگ می شوند ، اما این واقعیت که آنها برای سومین بار در طی این چند ماه این کار را انجام می دهند ، این سisesال را ایجاد می کند: آیا چیزی بیش از حد اپل وجود دارد؟

در حالی که احتمال وقوع یک رویداد دیگر در اپل ممکن است منجر به ناله های شدید در برخی گوشه ها شود ، اما ارزشمندترین شرکت جهان هیچ ضرری برای خود نخواهد داشت.

مطلب جدید پیشنهادی  بهترین سایت های آموزش طراحی وب سایت - وب افرا

خستگی

این یک سال طولانی و دشوار است و تصمیم اپل برای میزبانی مجدد یک جریان مستقیم دیگر با استقبال روبرو شده است تقلب و ابروهای بلند شده حداقل برخی از کاربران توییتر.
به یاد داشته باشید ، این فقط اپل با محصولات جدید بیش از حد مردم را نمی زند. دنیای فناوری امسال به لطف همه گیر شدن ، با رقبایی مانند سامسونگ (SSNLF) و گوگل (GOOGL) عرضه چندین محصول از خودشان.
خطر احتمالی این است که مشتری های احتمالی از بازاریابی تولید شده نرم – که یک نسخه زنده فناوری از “خستگی زوم” است ، خسته شده و از انجام برخی خریدها صرف نظر کنند.

ویلیام استوفگا ، مدیر برنامه فناوری و روند دستگاه های تلفن همراه در شرکت تحقیقاتی IDC ، به CNN Business گفت: “بعد از مدتی ، بله ، من فکر می کنم که این افسون به خصوص با این وقایع مجازی از بین می رود.” “تلاش برای توجه به زمانی که مردم در آپارتمان شما هستند … دور زدن ، سخت است.”

اپل در تاریخ 10 نوامبر میزبان یک رویداد پرتاب دیگر است

همچنین ضربه بزرگی به اقتصاد ویروس کرونا وارد شده است که قدرت هزینه بسیاری از مردم را کاهش داده است.

در حالی که به نظر می رسد تقاضای اولیه برای آیفون 12 زیاد است ، باید دید آیا اپل پاسخی مشابه به پیشنهادهای کم اهمیت خود – از جمله Mac های جدید که روز سه شنبه انتظار می رود – دریافت خواهد کرد.

برخی از مصرف کنندگان قطعاً وقفه در برابر اخبار منفی را بسیار ارزشمند می دانند ، اما اشتیاق افسارگسیخته مدیران فناوری نیز می تواند باعث شادی شود.

مطلب جدید پیشنهادی  ویروس کرونا ویروس ایالات متحده: مطالعه می گوید Covid-19 ممکن است در ماه دسامبر وارد شده باشد

استوفاگا گفت: “پیام های خوشحال کننده – شنیدن آن خوب است ، اما بعد از آن وقتی که در تلاش هستید ، اگر در کار خود کوتاهی کنید ، همیشه خونریزی وجود دارد و این می تواند استقبال را کسل کند.” “چیزی که بیشترین توجه را به خود جلب می کند ، بدیهی است که آیفون و برخی از محصولات رسانه ای است ، اما … بعد از مدتی می تواند کمی بیش از حد باشد.”

شایان ذکر است که اپل در سال جاری مجبور شده است برخی از عرضه های خود را تکان دهد. ویروس کرونا ویروس های زنجیره ای عرضه جهانی شرکت را تحت تأثیر قرار داد و تولید آیفون 12 را چند هفته به تأخیر انداخت و آن را مجبور کرد به جای بازه زمانی معمول در اواسط ماه سپتامبر ، در ماه اکتبر راه اندازی شود (اپل در عوض ساعت ها و آیپدها را عرضه کرد).

چیزی برای از دست دادن نیست

برای اپل ، مانند بسیاری از شرکت های برگزار کننده رویدادهای پخش زنده ، نکته منفی بسیار کمی وجود دارد. تهیه ویدئویی یک ساعته ارزان تر و کارآمدتر از میزبانی صدها خبرنگار و تحلیلگر در مقر اپل در کوپرتینو ، کالیفرنیا است ، مانند معمول. و رویدادهای بیشتر فقط به معنای کره چشم بیشتر و وزوز بیشتر در اطراف محصولات آن است – با وجود این ، خستگی جریان مستقیم.

موریس کلنه ، تحلیلگر در Counterpoint Research ، گفت: “به خصوص در حال حاضر در طول بیماری همه گیر Covid-19 مردم بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانند و رسانه ها را مصرف می کنند ، چیزی که اپل از آن استفاده می کند.” “این پرتاب های مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و به نظر می رسد کوتاه تر نگه داشتن آنها برای جلب توجه بینندگان کار می کند.”

سهام اپل علی رغم افزایش ناگهانی درآمد ، سقوط می کند

و نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد عرضه مکرر محصولات به خط اصلی شرکت کمک می کند.

مطلب جدید پیشنهادی  زمین برای فروش در ترکیه

کلاهنه گفت: “در حالی که امسال اپل امسال تعداد بیشتری از محصولات خود را اضافه کرده است ، اما این به شرکت لطمه ای نزده است.” “در واقع ، با نگاهی به جدیدترین گزارش های درآمد ، اپل درآمد همه گروه ها را افزایش داد.”

این شرکت با کاهش رشد فروش دستگاه هایش ، تأکید خود را بر خدمات با پیشنهادات بیشتر گسترش داده است – برای مثال ، بسته اشتراک Apple One را که در اوایل سال جاری اعلام کرد ، در نظر بگیرید. رویداد روز سه شنبه باید به جاه طلبی های بیشتری در زمینه خدمات آن کمک کند ، تحلیلگران پیش از این گفته بودند که تغییر تراشه های داخلی برای Mac باعث می شود نرم افزار و خدمات اپل بتوانند به طور یکپارچه در دستگاه ها با هم کار کنند.

کلاهنه می گوید رویدادهای مجازی فروش آن قسمت از تجارت را آسان می کند.

وی گفت: “در حالی که اپل در طول تاریخ به دلیل فروش سخت افزار خود هدایت می شد ، اما به گسترش درآمد خدمات خود ادامه می دهد.” “داشتن راه اندازی های بیشتر فقط به شرکت در رشد این جریان درآمد خدمات کمک می کند.”