بعد از همه گیر شدن خاموش شدن بیماری ویرجین کهکشانی ، پرواز آزمایشی کلید را به تأخیر می اندازد

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، نیومکزیکو طی ده روز گذشته بیش از 1000 مورد جدید را هر روز گزارش کرده است. حداقل تا 30 نوامبر فعالیت های تجاری و اجتماعات بزرگ در این ایالت ممنوع شده است.

انتظار می رود ویرجین کهکشانی ، که به عنوان “مشاغل اساسی” در تأسیسات تولید و توسعه خود در کالیفرنیا فعالیت می کرد ، اولین پرواز آزمایشی خود را در فرودگاه فضایی خود در نیومکزیکو انجام دهد. این مکانی است که کهکشانی امیدوار است متقاضیان ثروتمند هیجان قبل از سوار شدن به یکی از شرکت های هواپیمای موشکی برای یک سفر کوتاه به لبه فضا ، به آنجا سرازیر شوند.

انتظار می رفت که این پرواز آزمایشی در این هفته انجام شود ، اما این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که با مقامات نیومکزیکو مشورت کرده و تصمیم گرفته اند که پرواز را دوباره برنامه ریزی کنند. تاریخ پیش بینی پرواز آزمایشی جدیدی در محل وجود ندارد.

در بیانیه Virgin Galactic همچنین گفته شده است که این شرکت قصد دارد فعالیت های خود را در نیومکزیکو به حداقل برساند.

ریچارد برانسون از Virgin Galactic می خواهد اولین
اما فعالیت در کالیفرنیا ، جایی که این شرکت هنوز امکانات زیادی دارد و در حال کار برای تولید چندین فضای دیگر است سخنگوی ویرجین کهکشانی به سی ان ان بیزینس گفت ، هواپیماها ادامه خواهند یافت. بیش از 10 هزار مورد جدید Covid-19 توسط وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا یکشنبه گزارش شد. کالیفرنیا همچنین در حال اجرای دستورالعمل های جدیدی است که ساکنان را به ماندن در خانه و محدود کردن سفر در تعطیلات شکرگذاری تشکر می کند.

به طور کلی ایالات متحده با افزایش عفونت های Covid-19 روبرو شده است و در واقع کل کشور به کانون ویروس تبدیل شده است. جنرال آدامز ، جراح آمریكا گفت كه همه آمریكایی ها باید ماسك بزنند و اقدامات احتیاطی ایمنی را مضاعف كنند ، زیرا انتظار می رود كه ماه های آینده بدترین بیماری همه گیر باشد.

“آدامز” در یک گفت توییت دوشنبه

براساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، در سراسر کشور ، بیش از 11 میلیون نفر در ایالات متحده به ویروس کرونا آلوده شده اند و بیش از 246000 نفر درگذشته اند.

مطلب جدید پیشنهادی  مقامات آمریکایی می گویند احتمالاً اوکراینی ها پشت حمله پهپاد کرملین بودند

به نظر می رسید سرمایه گذاران از تصمیم ویرجین کهکشانی برای پیروی از توصیه های مقامات بهداشت دولتی ناراضی هستند. قیمت سهام این شرکت در ساعت معاملات روز دوشنبه 6 درصد سقوط کرد.