بزرگنمایی سانتا در حال پرداخت نقدی است

این فصل سانتا 2020 است.

Clauses یا بهتر است بگوییم Don White 79 و Mary Rogers 73 ساله دو نفر از بازیگرانی هستند که بازدید شخص سانتا برای تماس زوم در این سال را معامله کرده اند و در حالی که ایالات متحده با آنها دست و پنجه نرم می کند جایگزین ایمن تری برای سنت سالانه به خانواده ها ارائه می دهد. افزایش در موارد کووید.
اگرچه برخی از سانتا ها پشت لباس پلکسی گلاس مناسب هستند یا از راه اندازی گل برف برای کودکان تکان می خورند ، تماس های مجازی از جفت معروف قطب شمال خانواده های سرگرم کننده است با شخصی سازی و صمیمیت علی رغم برخی مشکلات فنی ، مانند مواردی که با برادران جسی و جیمز تماس گرفته اید. این همچنین راهی است که سانتا همچنان می تواند حقوق و دستمزد دریافت کند.

وایت از این زوج گفت: “ما انتظار داریم درآمد خود را در این فصل سه یا چهار برابر کنیم.” اتاق غذاخوری “استودیو”. “ما فکر نمی کردیم که در این سال اصلاً شلوغ باشیم و شلوغ تر از همیشه بشویم ؛ ما زودتر از این ، قبل از شکرگذاری نیز شروع کردیم. والدین ناامید هستند که سرگرمی و کاری را که بچه های خود انجام می دهند پیدا کنند.”

هر سال ، وایت و راجرز ، که 13 سال پیش در Match.com با یکدیگر ملاقات می کردند ، با لباسهای بند در کانزاس سیتی ، میسوری ، در رستوران ها ، موزه ها ، جمع آوری کمک های مالی و رویدادها از جمله جشنواره تعطیلات تیم بیس بال کانزاس سیتی رویالز ظاهر می شدند. اکنون ، آنها در هر ساعت حدود چهار تا شش تماس ویدیویی با کودکان و خانواده های آنها در سراسر کشور ، حداکثر تا 9 ساعت در روز ، در وب سایت خود VisitFromtheClauses.com ثبت می کنند. از طریق بزرگنمایی قیمت یک چت خصوصی از 49 دلار برای 5 دقیقه تا 69 دلار برای 10 دقیقه است.
Christmas Covid Christmas: Mall Santas بچه ها را از پشت گلوله های برفی شیشه ای اکریلیک می بیند

راجرز گفت: “ما شلوغ تریم زیرا وقت خود را صرف رفتن به مکان های مختلف ، لباس پوشیدن یا استقرار نمی کنیم.” “ما فقط از اتاق خواب به سمت اتاق ناهارخوری جلو و عقب می دویم.”

مطلب جدید پیشنهادی  About Our Clinic

پسر راجرز جاش – بنیانگذار Guru.help ، یک سرویس تماس ویدیویی که کاربران را با لوله کش ها ، کارمندان و سایر متخصصان متصل می کند – VisitFromtheClauses.com را بدون پرداخت هزینه انجام می دهد.

وایت با بیان اینکه والدین می توانند “نکات گفتاری” را برای آنها ارسال کنند ، گفت: “ما معمولاً پشت سر یک کودک را می بینیم ، اما اکنون می توانیم به چشمان او نگاه کنیم و علایق ، حیوانات اهلی و حیوانات او را بشناسیم.” سانتا قبل از قرار ملاقات از طریق سایت (ویژگی ارائه شده توسط بسیاری از سرویس های سانتا از راه دور امسال). “می بینید که چشمانشان روشن است.”

سانتا امسال برای بازدیدهای مجازی از کودکان به زوم روی آورده است.
برخی از شرکت های بزرگتر مانند Macy’s و Sam’s Club ، که از بازدیدهای سانتا برای افزایش مراجعه به فروشگاه ها استفاده می کنند ، امسال نیز به سیستم عامل های دیجیتال توجه کرده اند. به گفته سخنگوی میسی ، برای اولین بار در 160 سال گذشته ، سانتا در فروشگاه میدان میسی هرالد در شهر نیویورک نیست ، مکانی که هر فصل تعطیلات بیش از 250،000 نفر را به تجربه خود در سانتالند می کشاند. امسال ، وب سایت Macy’s Santaland at Home به افراد اجازه می دهد تا ثبت نام کنند تا با سانتا سلفی بگیرند و بازی کنند. Sam’s Club جلسات گفتگوی رایگان با سانتا را برای اعضای پرداختی خود ارائه می دهد.
برنامه های Cherry Hill – یکی از بزرگترین ارائه دهندگان Santas در بیش از 700 مرکز خرید در سراسر ایالات متحده و کانادا – از طریق CreateHolidayMagic.com تماس های بزرگنمایی بزرگ را با سانتا ارائه می دهد. CTO گراهام مک فارلند گفت که این شرکت 25 درصد از دفتر مرکزی خود را در مارلتون ، نیوجرسی تبدیل کرده است ، تبدیل به استودیویی با سیستم های صوتی با کیفیت بالا ، صفحه های سبز ، رختکن و اتاقهای شکسته برای سانتا. دستیارهای جن ، این فناوری را اجرا می کنند تا “سانتا بتواند روی آماده سازی تماس ها تمرکز کند.”

قبل و بعد از هر جلسه بزرگنمایی ، یک ویدیوی مفصل پخش می شود تا “به طور واقعی کودکان” را به قطب شمال منتقل و از آن منتقل کند. بسته هایی که از 99 دلار شروع می شوند ، شامل داستان با سانتا ، جعبه هدیه شیرینی که به خانه از طریق پست ارسال می شود و فیلم ضبط شده از ملاقات و سلام و احوالپرسی.

شکلات را فراموش کنید: سال 2020 سال تقویم های جذاب Advent است

مک فارلند ، که پیش بینی می کند امسال ده ها هزار قرار ملاقات مجازی بابانوئل از طریق سایت رزرو شود ، گفت: “ما تاکنون از تقاضا بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم.” “این چیزی فراتر از یک تماس بزرگنمایی است. ما فکر می کنیم مردم همیشه دوست دارند شخصاً از سانتا دیدن کنند ، اما این یک روش بسیار جدید برای ارائه گزینه های مختلف است.”

در همان زمان ، شرکتهای کوچکتری که فقط به فضای دوردست سانتا متمرکز بودند ، ظاهراً یک شبه ظاهر شده اند. ویلیام اویلسایزر – مدیرعامل باشگاه سانتا ، که با یک آژانس مستقر در سانتا برای استخدام کارکنان خود همکاری می کند – در ماه ژوئیه کار تمام وقت خود را ترک کرد و این شرکت را راه اندازی کرد. “سالها پیش وقتی دیدم ایده این کار را داشتم [my friend’s] بچه هایی که یک ساعت در صف انتظار ملاقات سانتا در بازار هستند. وقتی آنها سرانجام به جبهه رسیدند ، [the elves] علامتی نصب کنید که او قصد ناهار را دارد. او گفت: “من همه می دانستم که باید راهی بهتر وجود داشته باشد.”
با تغییر 2020 به از راه دور – همه چیز، Evelsizer احساس کرد که زمان مناسب برای راه اندازی Santa’s Club مناسب است. اکنون با حدود 60 کارمند ، ده ها سانتا – که می توانند تا 40 دلار در هر ساعت درآمد کسب کنند – حضور چشمگیر در نتایج جستجوی گوگل ، بررسی های مثبت در فیس بوک و ابزار چت تصویری (نه بزرگنمایی یا اسکایپ) ، هدف این شرکت است به عنوان یک رهبر اولیه در فضا باشد.
سانتا لاری (R) با بازدیدکننده مجازی در Zoom در Santa Experience in the Mall of America در 24 نوامبر 2020 در بلومینگتون ، مینه سوتا صحبت می کند.  مالکان در ابتدا مجموعه ای با فاصله اجتماعی را راه اندازی کرده بودند که دارای یک کابین با پنجره پلکسی گلاس بود ، اما پس از اعمال محدودیت های جدید COVID-19 توسط فرماندار مینه سوتا ، تیم والز ، کاملاً آنلاین حرکت کردند.

Evelsizer گفت: “من می خواهم مارك Coca-Cola برای بازدیدهای مجازی سانتا باشم.” “اگر ما یکنواخت شویم [financially] امسال ، ما خوب کار می کنیم این در مورد یادگیری ، پالایش و قرار گرفتن در مقیاس در هفته های بعدی است. ما امیدواریم که در آینده با برخی از مارک ها نیز همکاری کنیم. “

فرهنگ بازیگر سانتا به خودی خود نیرویی است. به گفته Evelsizer ، برخی از آنها شکم خود را ماه ها زودتر رشد می کنند ، در لباس هایی با هزینه 3000 دلار سرمایه گذاری می کنند و دوره های گسترده ای را می گذرانند. برخی از سانتاهای او در تماس ها ترفندهای جادویی انجام می دهند ، آهنگ هایی را با گیتار پخش می کنند و با خانواده هایی که روزهای سختی را پشت سر می گذارند قلب و دلشان را دوست دارند. قیمت بسته ها از 49.99 دلار شروع می شود.

اما بسیاری از سانتا ها ، غالباً افراد مسن ، لزوماً اهل فن نیستند. ایولزایزر گفت: “شادی فناوری هر سانتا به شدت متفاوت است.” “برخی از آنها جادوگر رایانه هستند و برخی دیگر که تفاوت بین کلیک چپ و راست کلیک بر روی ماوس کامپیوتر را نمی دانند. هر سانتا در مکان های مختلف به توجه نیاز دارد تا اطمینان حاصل کند که از همه جنبه های یک ضبط شده شخصی یا شخصی ضبط شده راحت هستند. جلسه ویدئو. همچنین جنبه نورپردازی و کادر بندی وجود دارد که باید به آن پرداخته شود. “

مطلب جدید پیشنهادی  شاهزاده هری در مراسم تاج گذاری شرکت می کند، اما مگان و فرزندانشان نه

باشگاه سانتا قصد دارد “دانشگاهی” راه اندازی کند تا به Santas خود آموزش دهد که چگونه این فناوری را در فصل آینده بهتر اداره کند. بسیاری از شرکت ها برای شخصی سازی ، راحتی و فقدان فرصت های طولانی برای ادامه روند از راه دور سانتا مدت ها پس از پایان همه گیری شرط می بندند.

وایت یا آقای کلاوس گفت: “ما واقعاً عصبی بودیم اگر بتوانیم از فناوری تبدیل شدن به Zoomers استفاده کنیم.” “این روزها بچه ها عادت دارند از زوم استفاده کنند. ما در حال عادت هستیم. اما این کار موثر است – و من احساس می کنم که مردم حتی ممکن است بخواهند امسال با کریسمس خیلی خوب با سانتا صحبت کنند.”