برخی از شهرهای کالج پس از بازگشت دانشجویان با Covid-19 دست و پنجه نرم می کنند

دیوید ویسمانتل ، پزشک MSU گفت: “MSU متعهد است که همه تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع COVID-19 انجام دهد.” “ایمنی کل جامعه ما در اولویت است و همه ما در جلوگیری از شیوع ویروس نقشی داریم.”

کلی گیرتز ، شهردار منطقه آتن-کلارک ، جورجیا – محل زندگی دانشگاه جورجیا – روز شنبه به CNN گفت که شهر وی پس از حفظ تعداد موارد کوچک و مرگ و میر در تمام تابستان “در موارد” “افزایش چشمگیری” داشته است. کلاسهای UGA از 20 آگوست آغاز شد.

وی گفت: “واضح است که این بازگشت به دانشگاه تعداد زیادی دانشجو است که از تابستان در اینجا نیستند.”

گیرتز خواستار هماهنگی بهتر بین رهبران ایالتی و ملی شد و گفت: “قطعاً جوانان قرار است كارهایی را انجام دهند كه جوانان انجام می دهند ، بنابراین ما باید شرایط زمینه ای را ایجاد كنیم كه مردم را در امان نگه دارد.” “بنابراین این به معنای کمک هزینه بسیار کم به اجتماعات و در واقع هرچه بیشتر یادگیری دیجیتال یا آنلاین است.”

دانشجویان دانشگاه اوهایو پس از میزبانی در یک مهمانی در خانه ، علی رغم مثبت بودن آزمایش Covid-19 ، مورد استناد قرار گرفتند
شش دانشجو در دانشگاه میامی در اوهایو پس از برگزاری یک مهمانی در خانه ذکر شدند حتی اگر حداقل یکی از آنها از نظر Covid-19 مثبت باشد ، طبق سوابق پلیس. این دانشگاه با استناد به قوانین حریم خصوصی فدرال از اظهار نظر خودداری کرد ، اما گفت دانشجویان در صورت نقض دستورات قرنطینه یا دستورالعمل شهر در تجمعات گسترده با برخورد انضباطی روبرو می شوند.

آرکانزاس گزارش داد که در روز جمعه 1110 مورد جدید رکورددار است و فرماندار آسا هاچینسون گفت که علت این امر عقب ماندن در آزمایش است. طبق گفته دکتر خوزه رومرو ، دبیر وزارت بهداشت آرکانزاس ، حدود 13٪ موارد این ایالت به جوانان در جوامع دانشگاهی نسبت داده می شود – اگرچه وی گفت که این از تعداد قبلی کم است ، و آن را “یک شاخص خوب” خواند.

بر اساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 6.4 میلیون عفونت در ایالات متحده ثبت شده و 193،482 نفر فوت کرده اند.

آلودگی هوا در اثر آتش سوزی می تواند منجر به آسیب پذیری شود

پزشکان هشدار می دهند که کیفیت بد هوا ناشی از دود حاصل از آتش سوزی که ایالات غربی را ویران کرده است ، می تواند مردم را در برابر عفونت های ویروس کرونا آسیب پذیرتر کند.

دکتر برد اسپلبرگ ، افسر ارشد پزشکی مرکز پزشکی Los Angeles County-USC ، با استناد به چندین مطالعه انجام شده گفت: “چندین مطالعه نشان داده است که همبستگی بین سطح بالاتری از آلودگی هوا و گسترش بیشتر و شدت بیشتر موارد Covid-19 وجود دارد.” در ایالات متحده ، چین و ایتالیا. “برخی مطالعات همچنین نشان داده اند که قرار گرفتن در معرض بافت ریه در معرض آلودگی ممکن است حساسیت به عفونت های ویروسی را افزایش دهد.”

کارشناسان می گویند ، ایالات متحده می تواند

دکتر Rekha Murthy ، متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان Cedars-Sinai در لس آنجلس گفت: دود ناشی از آتش سوزی می تواند ریه ها را تحریک کرده و باعث التهاباتی شود که می تواند بر سیستم ایمنی بدن تأثیر بگذارد. این التهاب می تواند افراد را در معرض خطر عفونت های ریوی قرار دهد.

مطلب جدید پیشنهادی  انواع دریچه هوا مخصوص تهویه و کانال

مورتی اظهار داشت: هر زمان که مخاط ریه یا مجاری هوایی ملتهب یا آسیب دیده شود ، احتمال جذب ذرات ویروسی استنشاق شده در ریه ها و ایجاد عفونت را افزایش می دهد.

دکتر لیانا ون ، تحلیلگر پزشکی CNN گفت ، همچنین نگرانی هایی وجود دارد که هوای پر از دود باعث می شود افراد ویروس کرونا مثبت به داخل خانه برود. به گفته وی ، این امر می تواند به طور بالقوه شیوع ویروس را افزایش دهد.

وی گفت: “ما می دانیم که بیرون بودن در مقابل خانه میزان انتقال را کاهش می دهد … اما اکنون به مردم گفته می شود که باید در خانه بروید زیرا نمی خواهید در هوا تنفس کنید که باعث مشکلات تنفسی شود.” “اما شما نمی خواهید در خانه با افراد دیگر باشید و میزان بالاتری در انعقاد COVID-19 دارید … بنابراین ، واقعاً یک گیر 22 است.”

ون گفت: برای جلوگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا در فصل آتش سوزی شدید ، کسانی که به دلیل کیفیت پایین هوا در خانه باقی مانده اند باید از هر کسی که در خانه اصلی آنها نیست دور باشند.

استفاده از ماسک اولیه باعث نجات جان افراد می شد

حدود 150،000 نفر از زندگی های از دست رفته یک متخصص بهداشت می گوید ، اگر بیشتر آمریکایی ها در اوایل ویروس کرونا ماسک بزنند ، نجات می یافت.

دکتر جاناتان راینر ، تحلیلگر پزشکی CNN ، متخصص قلب و استاد پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: “اگر رئیس جمهور گفته بود که از روز اول همه ماسک زده اند ، ما در این کشور حدود 45000 مرگ خواهیم داشت.”

مطلب جدید پیشنهادی  1973: پیاده روی مسکو توسط نماینده چین

راینر به نحوه رسیدگی آلمان به بیماری همه گیر اشاره کرد.

وی به ارین برنت از سی.ان.ان گفت: “آنها بهترین نبوده اند. بدترین ها نیز نبوده اند. آنها در واکنش همه گیرانه خوب بوده اند و حدود 10 هزار مرگ داشته اند.”

ایالات متحده چهار برابر آلمان است. وی گفت: “بنابراین ما در این کشور حدود 45000 مرگ خواهیم داشت.” “بنابراین حدود 150،000 نفر زنده خواهند بود.”

وی اهمیت آغوش گرفتن ماسک ها را تکرار کرد.

رینر گفت: “اگر می خواهید به این فکر کنید که چرا ما هنوز 40،000 مورد در روز و 1000 مرگ در روز در این کشور داریم ، به این دلیل است که ما هنوز در مورد ماسک صحبت می کنیم.” “این خیلی اساسی است.”

اگر مردم نگهبانان خود را کنار بگذارند ، مرگ های بیشتری پیش بینی می شود

یک مدل تأثیرگذار پیش بینی یک زمستان فاجعه بار با افزایش قابل توجه در مرگ ویروس کرونا است.

موسسه سنجش و سنجش سلامت (IHME) در دانشگاه واشنگتن در آخرین پیش بینی خود اعلام کرده است که یک سناریوی احتمالی تا ژانویه 415،090 مورد مرگ Covid-19 را نشان می دهد. بدترین سناریو 611000 مرگ تا اول ژانویه است.

“وقتی ما با شروع فصل به فصل زمستان نگاه می کنیم ، مردم کاملاً هوشیارتر می شوند ، شما می دانید که استفاده از ماسک کم است ، تحرک در کشور افزایش می یابد ، همه آنها را کنار هم قرار می دهید و به نظر می رسد که دسامبر مرگبار پیش رو از نظر آلودگی به ویروس کرونا پیش رو است ، “مدیر IHME دکتر کریستوفر موری به اندرسون کوپر از CNN گفت.

مطلب جدید پیشنهادی  بیمه از کار افتادگی، ساده شده

علی رغم پیش بینی وخیم ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا می گوید ایالات متحده در مبارزه با ویروس “واقعاً خوب” عمل کرده است.

در حال حاضر یکی از آزمایشات پیشرو در زمینه واکسن ویروس کرونا متوقف شده است.  محققان برجسته واکسن به CNN گفته اند که این غیر معمول است

ترامپ گفت: “من واقعاً معتقدم که ما گوشه ای را گرد می کنیم و واکسن ها درست در آنجا هستند ، اما حتی در مورد واکسن ها بحث نمی کنیم و در مورد درمان ها بحث نمی کنیم ، ما باید این گوشه ها را گرد کنیم.”

دکتر آنتونی فاوچی روز جمعه با آندره میچل ، خبرنگار MSNBC ، گفت که او با اظهارات رئیس جمهور موافق نیست.

فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: “ما در حال انجام حدود 40،000 مورد در روز و مرگ حدود 1000 نفر هستیم.”

وی گفت: مثبت بودن آزمایش در برخی مناطق کشور در حال افزایش است و مردم به دلیل خنک بودن هوا وقت بیشتری را در خانه می گذرانند.

وی گفت: “این برای ویروس منتقله از طریق تنفس خوب نیست.”

فاوسی هشدار داد که کشور باید سطح را پایین بیاورد “تا وقتی در وضعیت نامطلوبی مانند پاییز و زمستان قرار می گیرید ، از ابتدای کار وضعیتی که واقعاً در مضیقه قرار دارید ، نداشته باشید. “

ری سانچز ، هارمیت کاور ، امیر ورا ، بن تینکر ، مگی فاکس و شلبی لین اردمن از CNN در تهیه این گزارش همکاری کردند.