اینستاگرام از بزرگترین تغییرات صفحه اصلی طی 10 سال گذشته رونمایی کرد

روز پنجشنبه ، فیس بوک (FB)شرکت مشهور از اولین تغییر اساسی در صفحه اصلی برنامه خود طی 10 سال گذشته رونمایی کرد. طراحی جدید به ویژگی ویدیویی 15 ثانیه ای Reels برگه اختصاصی خود را می دهد و همچنین یک دکمه مخصوص خرید اضافه می کند.
با تغییراتی که انجام شده ، اینستاگرام شرط بزرگی در مورد آینده خرید ویدیویی با فرم کوتاه و خرید آنلاین می گذارد ، دو دسته ای که در آن سرمایه گذاری گسترده ای انجام داده است ، اما هیچ معیاری را در مورد آنها به اشتراک نگذاشته است ، مانند اینکه تعداد زیادی از مردم در واقع از آنها استفاده می کنند. (اینستاگرام از ارائه آماری به CNN Business در مورد Reels و خرید خودداری کرد.)

برگه Reels در جایی قرار دارد که یک نماد “+” است که مردم برای ایجاد یک پست یا داستان جدید استفاده می کردند. این نماد همراه با دکمه “قلب” که در آن فعالیت خود را بررسی می کنید ، مانند موارد لایک و دنباله ها ، به بالای صفحه اصلی می رود. نقطه قبلی دکمه “قلب” با برگه جدید “فروشگاه” جایگزین می شود و نماد پیام رسانی مستقیم باقی می ماند.

اینستاگرام صفحه اصلی خود را تغییر داد ، در حالی که برخی از برگه ها را تکان می داد ، در حالی که دکمه های جدیدی را برای Reels و خرید اضافه کرده است.

“مدت زیادی است که صفحه اصلی اینستاگرام را به صورت عمده به روز نکرده ایم. اما نحوه فرهنگ سازی و لذت بردن از مردم تغییر کرده است و بزرگترین خطر برای اینستاگرام این نیست که ما خیلی سریع تغییر می کنیم ، بلکه این است که تغییر نمی کنیم و بی ربط شوند ، “آدام ماسری ، رئیس اینستاگرام ، در یک پست وبلاگ گفت.

هنگامی که اینستاگرام Reels ، ویژگی کپی TikTok خود را راه اندازی کرد ، در بالای صفحه Explore یا در پروفایل های کاربر زندگی می کرد و یافتن آن دشوار بود. یک برگه اختصاصی که به طور برجسته در صفحه اصلی وجود دارد ، می تواند افراد بیشتری را وادار کند تا روی این ویژگی کلیک کنند و با آن ارتباط برقرار کنند ، زیرا محبوب محبوب محبوب TikTok همچنان با عدم اطمینان در مورد آینده خود در ایالات متحده روبرو است. گزارش شده است که اینستاگرام پیش از راه اندازی Reels ستاره های TikTok را به سیستم عامل خود جذب کرده است ، اما تأثیرگذارانی که CNN Business با آنها صحبت کرده است تاکنون نظرات متفاوتی در مورد این محصول داشته اند.

همین افزایش می تواند برای خریدها اعمال شود ، که در حال حاضر عمدتا از طریق افرادی اتفاق می افتد که هنگام خرید در اینستاگرام ، پست های قابل خرید از مارک ها ، اینفلوئنسرها یا تبلیغات را مشاهده می کنند. با استفاده از برگه “خرید” ، کاربران می توانند برای اولین بار محصولات خاص را جستجو کنند ، توصیه های شخصی را مشاهده کنند و مستقیماً از طریق سیستم عامل خرید کنند.

ویشال شاه ، جانشین محصول اینستاگرام ، به CNN Business گفت: “اگر ما بخواهیم تغییری در پیمایش اینستاگرام ایجاد کنیم ، این یک معامله بسیار بزرگ است.” “ما انتظار نداریم که هر کاربر اینستاگرام در روز اول احساس کند که این برگه ها برای آنها ارزشمند است … اما ما اعتقاد داریم که می توانند باشند.”