ایران پیپر سرقت ادبی

اصطلاح سرقت ادبی اولین بار توسط مارک والریوس مارتلیوس ایران پیپر سرقت ادبی، شاعر قرن اول رومی ایجاد شد. استفاده از این اصطلاح به قدری رایج شد که مارک افرادی را که آیات وی را معرفی کردند ، سرقت علمی و کلاهبرداری نامید. اما امروزه این مفهوم در مقاله نویسی آنقدر مهم است که سایت های آنلاین برای کشف سرقت ادبی ، نرم افزار تشخیص سرقت ادبی و برنامه هایی مانند رساله های تشخیص سرقت ادبی و … در دسترس دانشگاهیان سرقت ادبی است ، بنابراین نتایج تحقیقات آنها دزدی ادبی نیست. در گذشته ، کپی کردن کار دشواری نبود ، اما به دلیل تعداد کم نویسندگان و تعداد کمی از قضاوت کنندگان در مورد متون مقدس ، کم و بیش انجام می شد.

انواع موفقیت ادبی
توصیه می شود از مطلق مشابهت یابی مقاله انگلیسی استفاده نکنید

به عنوان مثال ، نوعی سرقت ادبی در گذشته ، دزدی ادبی ایده های دوستانی بوده است که نرم افزار مشابه یاب مقاله با اطمینان آن را در جمع بازگو کرده اند و افراد کلاهبردار این گروه از این ایده به نفع خود استفاده کرده اند. در همان زمان ، رشد سریع دانش و همانندجویی رایگان فن آوری در زمینه های مختلف در قرن 20 صعود شیب داری را تجربه کرد ، هر روز هزاران دانشجو ، استاد تشخیص سرقت ادبی انلاین و محقق تعداد زیادی ایده و پروژه منتشر می کنند. علاوه بر این ، فراوانی منابع اطلاعاتی و موتورهای جستجوی حرفه ای مانند Google و Yahoo و همچنین سهولت انتقال اطلاعات به پرونده های الکترونیکی ، کپی برداری را بسیار آسان کرده است. در چنین شرایطی پیگیری اصالت کار به روش سنتی غیرممکن است. بنابراین ، روش های جدیدی مانند نرم افزار تشخیص سرقت ادبی تا حدی صحت کار را تأیید می کنند.

مطلب جدید پیشنهادی  درآمد Q3 فیس بوک: درآمد 22٪ رشد می کند ، اما گزاف گویی کاربر همه گیر آن کمرنگ می شود رشد کاربر همه گیر کمرنگ می شود

دزدی ادبی مقاله را با استفاده از نرم افزار بررسی کنید
کاملترین ، معتبرترین و بهترین نرم افزار برای تشخیص سرقت ادبی مقاله ، نرم افزار iThenticate است که توسط سردبیران و کارمندان نشریات مشهوری مانند Science Direct ، Willie ، Springer ، Taylor و Francis استفاده می شود و سایت تشخیص کپی بودن مقاله میزان دقیق هم پوشانی مقاله را گزارش می کند. با دسترسی به بیش از 43،000،000 صفحه وب و بیش از 122،000،000 محتوای علمی از بیش از 300 ناشر Cross Check ، سایت تشخیص سرقت علمی iThenticate دقیق ترین شباهت و همپوشانی متن نرم افزار مشابهت یاب را گزارش می دهد.

iThenticate مانند سایر نرم افزارهای تشخیصی مقالاتی را روی رایانه نصب نمی کند و برای استفاده از آن باید وارد سیستم شوید و برنامه های آن را بخرید. ITitnik اندازه و درصد شباهت را بصورت آنلاین گزارش می کند. سیاست اصلی تولید کننده ارائه خدمات به ناشران ، سازمان ها و دانشگاه ها به صورت گروهی است و استفاده از مطالعات موردی بسیار محدود و گران است. در حال حاضر هزینه بررسی دزدی ادبی در سایت اصلی برای هر مقاله حدود 100 دلار است و ما با دسترسی سازمانی از خارج از کشور ، این سرویس را با قیمت مناسب تری در اختیار کاربران نرم افزار تشخیص کپی بودن پایان نامه خود قرار داده ایم.

مجازات و پیگرد قانونی به دلیل کلاهبرداری علمی
در ایران ، طبق ماده 23 قانون حق چاپ ، هر شخصی بدون اجازه وی یا از روی آگاهی عمدا از طرف شخص دیگری غیر از سازنده ، همه یا بخشی از اثر دیگری را که تحت حمایت این قانون محافظت شده است ، منتشر می کند. . پخش یا پخش به شش ماه تا سه سال حبس انتظامی محکوم می شود.

مطلب جدید پیشنهادی  نمونه آنفولانزای پرندگان از مرد شیلیایی نشانه هایی از سازگاری با پستانداران را نشان داد

در برخی از دانشگاه ها که به طور جدی این موضوع را بررسی می کنند ، اگر اساتید و محققان دزدی ادبی را مرتکب شوند ، علاوه بر از دست دادن اعتماد به نفس سایت مشابهت یابی مقاله، تا زمان اخراج به تعلیق مجازات می شوند.

سرقت ادبی هنگام چاپ مقالات
سرقت ادبی به میزان قابل توجهی از ارزش تحقیق می کاهد. این لکه در ضبط در نظر گرفته شده است.

همچنین ، تکرار چنین اقداماتی توسط افراد مختلف می تواند به اعتبار یک مرکز بررسی کپی بودن مقاله فارس گردی خبر یا دانشگاه و حتی در صورت بالا بودن ، حتی اعتبار علمی یک کشور آسیب برساند.

به همین دلیل چک کردن سرقت ادبی افزایش آگاهی و فرهنگ سازی در این زمینه ضروری است. هنگام نوشتن مقاله ، اگر به سادگی مقاله شخص دیگری را بدون تغییر تغییر دهید ، دزدی ادبی در نظر گرفته می شود.

اگر از مقاله دیگری به عنوان مرجع استفاده کرده باشید ، در صورت گزارش شباهت متن شما با متن مرجع پلاجریسم چکر، توسط بیش از 50٪ از نرم افزارها و سایت های تشخیص سرقت علمی مربوط ، متن شما دزدی ادبی می شود.

چگونه می توان دزدی ادبی را در مقاله اصلاح کرد
بهترین راه برای مقابله با دزدی ادبی ، استفاده از مقالات پارافریز است. هنگام نوشتن متن به زبان خود ، کلمات مترادف آنها را جایگزین کنید تا معنای جمله تحریف نشود و قسمت های جمله تغییر کند تا متن شما شباهت زیادی به متن مرجع سرقت ادبی مقاله نداشته باشد و دزدی ادبی نباشد.

مطلب جدید پیشنهادی  مقامات اوکراینی از سرعت تحویل تسلیحات ابراز ناامیدی می کنند.