ایالت پنسیلوانیا در اوایل تمرکز اطلاعات غلط آنلاین در روز انتخابات ظاهر می شود

برجسته ترین موضوعی که مورد بحث قرار گرفت مربوط به ادعاهایی است که در بیشتر موارد غیرمستند یا کاملاً نادرست است ، مبنی بر عدم عدالت درمورد تماشاگران نظر سنجی جمهوری خواهان ، با این مفهوم که ممکن است اتفاق ناخوشایندی رخ دهد که مردم خواهان نظرسنجی نباشند- ناظران برای دیدن. هیچ گزارش اثبات شده ای درباره بدرفتاری با ناظران نظرسنجی گزارش نشده است.

هری انتن ، خبرنگار سی.ان.ان روز سه شنبه در تحلیلی از رقابت های نزدیک نوشت: 20 رأی کالج انتخابی پنسیلوانیا به شدت مورد مناقشه است – “این مهمترین ایالت این چرخه انتخابات است”. تمرکز طرفداران ترامپ بر روی آن ممکن است نشان دهنده نگرانی از این موضوع باشد: Enten خاطرنشان کرد که “ترامپ بدون آن نمی تواند پیروز شود.” این واقعیت که نتایج در ایالت ممکن است با قطعیت سه شنبه شب شناخته نشود ، احتمالاً در تمرکز شدید بر این ایالت نیز نقش داشته است.
فیلادلفیا ، که به شدت دموکراتیک است ، مورد توجه ویژه قرار گرفته است. دادستانی منطقه فیلادلفیا روز سه شنبه صدا زد در توییت های یکی از اعضای جمهوریخواه و یکی از ستون نویس های Newsmax “عمداً فریبکارانه” منتشر شده است.

این توئیت ها ادعا می کردند نشانه ای در حمایت از نامزد دموکرات جو بایدن نقض قوانین انتخابات است زیرا به مجاورت با محل اخذ رای رسیده است.

از بعد از ظهر سه شنبه این توییت های دروغین بیش از 10 هزار بار در توییتر به اشتراک گذاشته شده است.

“اعضای گروه ویژه انتخاباتی ما این ادعا را بررسی کرده اند. این مکان رأی گیری در یک اتاق داخلی واقع شده است و تابلوی مورد نظر از آن فاصله 10 فوت دارد. این توئیت عمدا فریبنده است ،” دفتر DA توئیت کرد.

توییتر همچنین به عنوان “مورد مناقشه” برچسب خورده است و به طور بالقوه پستی را ازPhillyGOP گمراه می کند ، که خود را به عنوان حزب جمهوری خواه فیلادلفیا معرفی می کند ، که ادعای تقلب در رای دهندگان را دارد. CNN این ویدیو را به اشتراک نمی گذارد زیرا ما هنوز در حال بررسی آن هستیم. CNN در این باره با دفتر DA تماس گرفته است.

رئیس جمهور ترامپ خود ادعاهای بی اساس در مورد رای گیری در پنسیلوانیا را منتشر کرده است. وی دوشنبه شب توییت کرد که تصمیم دادگاه عالی در مورد شمارش آرا there در آنجا “تقلب گسترده و کنترل نشده را مجاز می داند و کل سیستم قوانین ما را تضعیف می کند.”
توییتر آن توییت را به عنوان “مورد مناقشه” برچسب گذاری کرد.

به طور جداگانه یک شوخی آشکار توسط شخصی که ادعا می کند یک کارگر نظرسنجی در اری ، پنسیلوانیا است و به گفته او “بیش از صد رای برای برنده شدن قبلاً بیرون انداخته است !!” به اینستاگرام ارسال کرده است. در قسمت های راست بزرگ شد

مطلب جدید پیشنهادی  برنامه آموزشی F-16 برای خلبانان اوکراینی

بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی با آن درست رفتار کردند – حتی اگر هرگز مشخص نبود که یک کارگر نظرسنجی از چه آرا برای چه کسی رأی داده شده است. حتی مبارزات انتخاباتی ترامپ یک توییت در مورد استوری اینستاگرام را بازتوییت کرد ، هرچند که در این توئیت اشاره شده بود که مشخص نبود “آیا بچه در واقع همان کاری را که ادعا می کند انجام می دهد”

کارل جی آندرسون سوم ، رئیس هیئت انتخابات شهرستان اری ، در بیانیه ای گفت که واقعیت اینستاگرام درست نیست. “شخصی که اظهارات خود را ارائه می دهد به هیچ وجه با شهرستان اری کار نمی کند و یا بخشی از روند انتخابات شهرستان اری را در اختیار ندارد. در واقع ، فرد رأی دهنده ثبت نامی نیست و اعتقاد بر این نیست که ساکن شهرستان اری ، پا ، باشد.” اندرسون گفت. شخصی که استوری اینستاگرام را منتشر کرد به درخواست های نظر پاسخ نداد.

شخصی که در تیم مقابله با اطلاعات غلط در یکی از مهمترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کار می کند به CNN سه شنبه گفت که آنها می بینند افرادی که در زمین نیستند ادعا می کنند در مورد “تعاملات در مکان های رای گیری که آنها از نزدیک اطلاع ندارند. “

این فرد هشدار داد که افرادی که به شبکه های اجتماعی نگاه می کنند “باید محتاط باشند وقتی ادعاهای چهره های ملی در مورد وقایع محلی را بدون مدرک / تأیید مشاهده می کنند.”

آلن دوک ، مدیر مسئول Lead Stories ، یک سازمان بررسی واقعیت که با فیس بوک کار می کند ، به CNN گفت ، “ما شاهد موج بزرگی از ادعاهای دروغین در شبکه های اجتماعی در مورد رای گیری در پنسیلوانیا ، از جمله ادعاهای تقلب در رای دهندگان هستیم. عجیب این ادعا است که سیا در نقشه ای برای تغییر ماشین های شمارش آرا شرکت کرده است تا به جو بایدن رأی اضافی در پنسیلوانیا بدهد.

– دانیلا مورا از CNN در تهیه گزارش همکاری کرد.