افزایش سهام اندک در گزارش های مربوط به معامله Salesforce

به گفته ژورنال ، هر معامله احتمالاً ارزش اسلاک را بیش از سرمایه بازار 17 میلیارد دلاری آن در اوایل روز چهارشنبه دارد. این گزارش همچنین خاطر نشان می کند هیچ تضمینی وجود ندارد که مذاکرات منجر به توافق شود. از بعدازظهر چهارشنبه ، قیمت سهام اسلاک به بیش از 36 دلار رسید و محدودیت بازار آن به نزدیک 21 میلیارد دلار رسید.
نه نه سستی (کار کردن) و نه فروشنده (CRM) بلافاصله به درخواست های نظر پاسخ داد.
Slack ابزاری برای برقراری ارتباط در محل کار است که مدت هاست در بین شرکت های فناوری ، شرکت های رسانه ای و خرده فروشان محبوب بوده است – از آن استفاده می شود آمازون (AMZN)، IBM (IBM)، TD Ameritrade (AMTD) و دیگران (از جمله CNN).
همه گیری ها سرعت رشد اسلک را تسریع کرده است زیرا بسیاری از شرکت ها برای مدیریت تیم های از راه دور تلاش می کنند. سهام اسلاک از ابتدای سال 2020 بیش از 59 درصد افزایش یافته است. در آخرین گزارش سود سه ماهه خود در ماه سپتامبر ، این شرکت اعلام کرد که بیش از 130 هزار مشتری پرداخت دارد که 30 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
اخبار واکسن برای اکثر سهام عالی است - مگر اینکه بزرگنمایی کنید
با این حال ، این شرکت در فضای همکاری از راه دور ، از جمله از ، با رقابت شدید مواجه است مایکروسافت (MSFT). و از زمان عرضه اولیه سال گذشته هنوز سود کسب نکرده است.

خرید Salesforce از Slack می تواند ترکیبی معقول باشد. Salesforce نیز مانند Slack ، یک شرکت نرم افزاری است که هدف آن بهبود عملکرد تجاری است. این نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر ابر و همچنین سایر برنامه های سازمانی برای خدماتی مانند بازاریابی و تجزیه و تحلیل داده ها را به فروش می رساند.

یک معامله برای خرید اسلاک به احتمال زیاد بزرگترین خرید Salesforce تاکنون بوده است. سال گذشته Salesforce در تلاش برای کمک به شرکت ها در زمینه تجسم و استفاده بهتر از داده های خود ، شرکت تجزیه و تحلیل داده Tableau Software را با مبلغ 15.7 میلیارد دلار خریداری کرد. در سال 2018 ، این شرکت Mulesoft ، یک شرکت نرم افزاری را که به اتصال سیستم های مختلف به یکدیگر کمک می کند ، به قیمت 6.5 میلیارد دلار خریداری کرد.

دان ایوز ، تحلیلگر Wedbush ، گفت: “این معامله می تواند یک نتیجه مهم در Microsoft باشد. در یادداشتی به سرمایه گذاران گفت. “از نظر مایکروسافت این امر می تواند زمینه را تغییر دهد و Salesforce را حتی بیشتر از یک رقیب تبدیل کند.”

مطلب جدید پیشنهادی  ردیاب خودرو چیست و بهترین ردیاب جی پی اس کدام است؟

ایوز اضافه کرد که یک توافق بین Slack و Salesforce می تواند زمینه را برای فعالیتهای بیشتر ادغام و تملک در فضای نرم افزار ابر در سال 2021 فراهم کند.