اشتون کوچر از اتحادیه اروپا خواست تا به غول های فناوری اجازه دهد پیگیر سو abuse استفاده آنلاین کودکان باشند

کد ارتباطات الکترونیکی اروپا که از 21 دسامبر به اجرا در می آید با هدف تقویت قدرت گسترده ای است که شرکت های فناوری برای اسکن ارتباطات دیجیتال خصوصی دارند. طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند که نمایش گسترده ایمیل ها و برنامه های پیام رسانی برای جستجوی پورنوگرافی کودکان حقوق اروپایی ها را نقض می کند.

اما منتقدان معتقدند که محافظت از حریم خصوصی کودکان را در معرض خطر قرار می دهد.

“ما [need to] از حریم خصوصی این کودکان محافظت کنید “، کوتچر ، یکی از بنیانگذاران Thorn ، یک سازمان غیر انتفاعی که با قاچاق انسان و بهره برداری جنسی از کودکان با تمرکز بر فناوری اینترنت مبارزه می کند ، گفت:” آنها به سو abuse استفاده خود رضایت ندادند به اشتراک گذاشته شدن در اینترنت … حریم خصوصی آنها نیز مهم است. “

کوتچر از قانون موقت پیشنهادی کمیساریای اتحادیه اروپا در امور داخلی یلوا یوهانسون حمایت کرده است که به موجب آن شرکت های فناوری از این کد معاف هستند و به آنها امکان می دهد ردیابی سو abuse استفاده جنسی کودکان را از طریق اینترنت ادامه دهند. قانون پیشنهادی یوهانسون روز دوشنبه در بروکسل با رای گیری روبرو خواهد شد.

در حال حاضر ، غول های فناوری به طور معمول نرم افزاری را اجرا می کنند که سیستم عامل آنها را برای تصاویر پورنوگرافیک و فیلم مربوط به کودکان اسکن می کند.

کوتچر به سی ان ان بیزینس گفت: “برخی از این بچه ها کودک نوپا هستند ، حتی به اندازه نوزادان.” “این سرنخ های حیاتی است که به ما کمک می کند تا این کودکان را شناسایی کرده و آنها را به ایمنی برساند. اگر این قانون موقت اتفاق نیفتد ، آن سرنخ ها از بین می روند. آنها در تاریکی هستند. هیچ کس نمی تواند آنها را ببیند. ”

براساس بنیاد دیده بان اینترنت ، سال گذشته ، تقریباً 90٪ از URL های شناخته شده حاوی مطالب سو abuse استفاده جنسی کودکان در اروپا میزبانی شده است. در همان سال ، مرکز ملی کودکان مفقود و صادر شده ایالات متحده اعلام کرد که تقریباً 17 میلیون مراجعه به محتوای کودک آزاری را از شرکت های فناوری دریافت کرده است.

“قانون من یک قانون موقتی است ، فقط برای اطمینان از آن [the] جوهانسون گفت: “تشخیص داوطلبانه سو abuse استفاده جنسی از کودکان که امروز در حال انجام است ، متوقف نخواهد شد.”[Without it, it’s] مثل اینکه ما چراغ را خاموش می کنیم و می گذاریم بچه گان و مجرمان ادامه دهند [in] تاریکی.”

مطلب جدید پیشنهادی  لیست فروشگاه های اینترنتی ایران 2021

این پیشنهاد جوهانسون مورد حمایت سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان قرار گرفته است. بازرس تیموتی زامیت ، از پلیس مالت ، که رئیس گروه ویژه جرایم رایانه ای اتحادیه اروپا است ، گفت: “واقعیت این است که بزرگترین مالباختگان در این شرایط کودکان هستند ، کودکان قربانی هستند که ما همچنان روز به روز با آنها روبرو می شویم. روزانه در کارهای منظم ما. “

اتحادیه اروپا در سالهای اخیر تلاش کرده است تا از داده های شخصی بیشتر محافظت کند. در سال 2018 ، آیین نامه عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) به اجرا درآمد و شرکت ها را مجبور کرد تا از ایمن بودن روش جمع آوری ، پردازش و ذخیره اطلاعات اطمینان حاصل کنند.
مسترکارت از نظر Pornhub به اتهامات کودک آزاری تحقیق می کند

قانون ارتباطات الکترونیکی اروپا قوانین مخابراتی اروپا را مورد بازبینی قرار می دهد ، اما همچنین شامل برخی از حمایت های مصرف کنندگان می شود.

پاتریک بریر ، نماینده آلمان ، گفت: “بررسی و جستجوی بی رویه محتوای مکاتبات دیجیتالی همه به گونه ای است که گویی اداره پست فقط نامه های ما را باز می کند تا بررسی کند که آیا چیزی ممنوع در آنها وجود دارد یا خیر ، که واقعاً غیر قابل تصور است.”

بریر ، که خواستار رد قانون موقت پیشنهادی یوهانسون از پارلمان اروپا شده است ، گفت که او معتقد است بهتر از انجام عملیات غربالگری گسترده ، “انجام تحقیقات هدفمند علیه مظنونان” در چنین سیستم عامل هایی است.

کمیسیون اروپا قوانینی جداگانه برای مقابله با سو abuse استفاده جنسی کودکان به صورت آنلاین تا سه ماهه دوم سال 2021 پیشنهاد خواهد کرد. قانون موقت پیشنهادی جوهانسون تا آنلاین شدن این قانون اعمال خواهد شد.

مطلب جدید پیشنهادی  فشار بر چین برای ارائه تخفیف بدهی به کشورهای فقیر در معرض نکول افزایش می یابد