استراتژی حمله موفق در کلش آف کلنز

بازی کلش اف کلنز  محصولی از شرکت فنلاندی Supercell است که در سال های اخیر توانسته است به برترین بازی های پردرآمد جهان برسد. درآمد روزانه این بازی 2.4 میلیون دلار است که 8.9 میلیون کاربر درآمد کسب می کنند؛ این بازی در ایران نیز بسیار محبوب است ، بنابراین در سایت الکسا ، بعد از ایالات متحده و هند ، ایران از نظر سایت Supercell در جایگاه سوم قرار دارد.

حمله یا اصطلاحاً حمله در این بازی عملی است که به منظور شکست دهکده دیگری انجام می شود و باعث ارتقای فروش اکانت کلش اف کلنز ، توسط نیروها و سپاهانی که برای بدست آوردن فنجان ، اکسیر ، طلا و روغن و همچنین بالا بردن سطح روستا تولید می شوند، نیروهای کلش نام و توانایی های خاص خود را دارند. بازیکنان کلاش می دانند که دو نوع نیرو وجود دارد ، هوا و زمین.

حملات را نیز باید به دو دسته تقسیم کرد: حمله هوایی و حمله زمینی.

توجه داشته باشید که داشتن قدرت زیاد یا سطح بالا خود منجر به پیروزی در این بازی نمی شود. این بازی هوشمندانه از الگوریتم هایی ساخته شده است که یک بازی استراتژیک واقعی را برای شما به چالش می کشد.

داشتن یک استراتژی حمله قوی بسیار مهم است که در صورت مشاهده ، می تواند روستاهای قدرتمند با تحرک کم یا کم را از بین ببرد. برای انجام چنین حمله ای حساب شده ، ابتدا باید تعیین کنید که این حمله یک جنگ است یا یک حمله ساده.

اگر حمله به صورت نفوذی انجام شد:

ابتدا باید در دهکده مورد نظر گشت بزنید و سپس نیروی مناسب ایجاد کنید ، اگر در خارج از جنگ حمله طبیعی بود ، ابتدا باید در مورد تولید نیروی زمینی و هوایی تصمیم بگیرید و سپس به دنبال یک روستا باشید.

حمله مناسب سهام خود را پیدا کنید. دید حمله در کلش اف کلنز ابتدا روستای خود را ببینید. نیروهای هوایی و زمینی را به دقت بررسی کنید و لوله های آنها را بخاطر بسپارید. به دیوارها فکر کنید. اولین قدم این است که قلم و کاغذ بردارید و دیوارهای روستا را روی کاغذ بکشید. سپس نیروهای زمینی را دقیقاً در جایی که هستند روی کاغذ بکشید. با نیروی هوایی در دهکده مقابل نرخ بگیرید.

اگر پدافند زمینی ضعیف تر است ، یک نیروی حمله زمینی ایجاد کنید و اگر پدافند هوایی ضعیف تر است ، یک نیروی هوایی ایجاد کنید. اگر از هوا حمله می کنید ، به خاطر داشته باشید که دیوارها اهمیت زیادی ندارند و اگر از زمین حمله می کنید ، دیوارها بسیار مهم هستند.

اگر حمله زمینی را انتخاب کردید:

روی نقشه ای که روی کاغذ می کشید ، از قسمتهایی که می خواهید حمله کنید عبور کنید. نیروهای زمینی خود را به دو یا سه قسمت تقسیم کنید. به عنوان مثال ، اگر 24 غول دارید و می خواهید از سه زاویه حمله کنید ، 8 غول را در همه جا قرار دهید و به محض قرارگیری غول ها دیوار شکن خود را نیز آزاد کنید. توجه کنید که چرا غول ها باید در مقابل تخریب کننده های دیوار قرار بگیرند؟ عمر غول ها بسیار بیشتر از تخریب کننده های دیوار است.

وقتی غول ها ابتدا اعزام می شوند ، کمانداران دفاعی از روستای مقابل شروع به شلیک به سمت غول ها می کنند و این فرصت خوبی برای انتقال ناوشکن ها به دیوارها و شکستن دیوارها است. غول ها در این قسمت نقش دیوار آتش برای دیوار شکن های کلش را بازی می کنند. . سعی کنید نیروهای خود را از نزدیکترین قسمت به نیروهای دفاعی دشمن آزاد کنید تا سریعتر به آنها برسید و آنها را نابود کنید.

دلیل اینکه چرا حمله نباید از یک مکان انجام شود: ممکن است در این قسمت تله ای وجود داشته باشد. اگر نیروهای شما به طور دسته جمعی از این منطقه عبور کنند ، همه آنها آسیب می بینند. اگر حمله از مکان های مختلف انجام شود ، بسیاری از نیروهای دفاعی به طور همزمان نابود می شوند ، که باعث می شود نیروهای بعدی شما به راحتی و بدون نگرانی روستا را تخریب کنند. همچنین استفاده از جادوها بسیار مهم است تا بتوانید سعی کنید از جادوهای پراکنده استفاده نکنید و تمام جادوهای شما از یک توالی هستند و در طول جنگ یکی پس از دیگری از آنها استفاده کنید. نیروهای زمینی که ابتدا پدافند دشمن را نابود می کنند ، غول ها ، خوک ها و که مناسب برای حمله هستند.

اگر حمله هوایی را انتخاب کردید: مطمئناً حملات هوایی زمانی انجام می شود که پدافند دشمن ضعیف تر باشد.

حملات هوایی معمولاً با کمک اژدها و بالن انجام می شود. بالن ها توانایی خوبی دارند که ابتدا نیروهای دفاعی دهکده دشمن را از بین ببرند و سپس به قسمت های دیگر بروند ، اما اژدها از هر نقطه و هر چیزی که سر راهشان باشد پرواز می کنند. آنها نابود می کنند. گام به گام ، سعی کنید حمله را از جایی که کمانداران و قلعه های تیراندازی با کمان روستای دشمن واقع شده است آغاز کنید ، تا اولین چیزهایی که قبل از از بین بردن بالون ها یا غول ها یا نیروهای دیگر شما از بین می روند ، نیروهای دفاعی هستند. دشمن باشید.

برای آزادسازی نیروهای دیگر با سهولت برای از بین بردن مابقی روستا نکات مهم: هنگام حمله ، به ساختمان هایی که در مکان های دورافتاده مانند چهار گوشه محیط قرار دارند ، در اسرع وقت توجه کنید.

این ساختمان ها باید به موقع از تخریب کامل روستا جلوگیری کنند. آنها را در همان ابتدای حمله با آرچر نابود کنید تا از اتلاف وقت و پیروزی جلوگیری کنید. فراموش نکنید که فروش کلن کلش ، کلن کستل دشمن روستا را خالی کنید. راه تخلیه کل دهکده دشمن قرار دادن تنها یک نیرو در نزدیکی کلن بود. اگر در داخل کلن نیرویی وجود داشته باشد ، قدرت شما را از بین می برد.

نیرویی را در گوشه زمین نزدیک کلن قرار دهید تا دفاع را در داخل کلن به سمت یکی از سربازان خود منتقل کنید. آنها را در گوشه ای از زمین بیندازید و با کمک کماندار آنها را نابود کنید. به خاطر داشته باشید که در این حالت هرگز تیراندازان را کنار هم قرار ندهید. تیراندازان را یکی یکی در اطراف نیروهای دفاعی پراکنده کنید تا نیروی دشمن تمرکز خود را از دست داده و منهدم شود ، سپس حمله کنید.

منبع