آموزش پایگاه داده ایمبیس (Embase) قسمت 1 از 9، دکتر بهزاد عابدی

اثر بخشی طب سوزنی و طب فشاری به عنوان یک جایگزین یا کمکی امن و ماندگاردر تعاریف بی حسی به زنان مخاطب در مراکز مراقبت زنان و زایمان توسط طرح آزمایش عملی و بازتاب تدابیر حاصل از توجه به بیمار داده و همچنین هدف از پیش بینی درد ارائه خواهد شد. درجه ی تسکین درد در نتایج اثر آزمایش طب سوزنی توسط پروتکل های درمان خاص به خوبی دریافت شده، و در پلاسبو مناسب کنترل منعکس گشته است، تنها ابهام آزمایش های بالینی که در آن بیماری به دقت درمان برای محققان در درک اثربخشی و ایمنی مورد نیاز بود و نتایج ویژه و متمرکز آن حاصل شد و توصیه ها مبتنی بر کلیه مزایا در محیط زایش زنان ایجاد شد. توصیه های غلط برای زنان درباره حاملگی و زایمان کم خطر، جلوگیری از پتانسیل سرشار این توصیه ها و خطرات همراه آن. Article Search : در این روش اطلاعات کتاب شناختی مقاله« عنوان مقاله، نویسنده، نام مجله، سال، شماره … هرچند به واسطه همودیالیز، طول عمر بیماران کلیوی افزایش یافته، اما بیماری بر زندگی آنها تاثیر گذاشته و در مراحل پیشرفته سبب اختلال در وضعیت عملکردی فرد و تغییرات در کیفیت زندگی آنان می¬شود و همواره به دليل بيماري مزمن دچار افسردگي و ترس از مرگ هستند.

خرید اکانت Embase یکی از کوکران مورد بررسی و سه بررسی سیستماتیک دیگر به واسطه ی جستجو شناخته شد و از نظر عوامل در پیامدهای زایمان مورد بررسی قرار گرفت. جستوجو درباره MEDLINE، CINAHL، PUBMED، EMBASE و پایگاه داده کوکران در دسامبر 2013 با استفاده از کلمات کلیدی CAM طب مکمل و جایگزین از جمله، ” طب جایگزین’،’ طب مکمل’،’ درمان های مکمل’،’ طب سنتی’،’ طب چینی’،’ طب سنتی چینی’،’ طب سوزنی ‘و “طب فشاری، انجام شد. جستجو منحصر به بررسی اصول MEDLINE، CINAHL، PUBMED، EMBASE و پایگاه داده های کوکران با استفاده از کلمات کلیدی ‘CAM’ در دسامبر 2013 انجام شد، در این بررسی” طب جایگزین’، ‘طب مکمل،معالجه های مکمل، ‘طب سنتی’، ‘طب چینی، ‘طب سنتی چینی، ‘طب سوزنی’، ‘طب فشاری، با منابع زایمان مواجه می شوند «زایش»، زایمان “و” فارغ شدن “. برای دسترسی به کلیه مقالات فارسی و انگلیسی در مورد آسیب عروقی و عوامل موثر بر آن (از سال 2000 تا 2019) علاوه بر موتور جستجوی Google Scholar ، در پایگاه های داده های بین المللی مانند PubMed / Medline ، Scopus ، Embase ، کتابخانه کاکرین ، Science Direct ، (ISI) و در بانکهای اطلاعاتی داخلی مانند Mgiran ، irandoc ، سازمان کتابخانه ملی ایران ، SID استفاده شد.

پایگاه داده Embase از بین 87 مقاله در جستجوی اولیه تعداد 31 مقاله در این مطالعه وارد شد. با این حال، به پرسش ها ی تاثیرگذار باید به طور جداگانه پرداخته شود. این بررسی اسناد و مدارک کلیدی در ارائه یک مرور کلی برای سیاست گذاران و تصمیم گیرندگان بالینی می باشد، که در آن بیش از یک بررسی در مورد یک موضوع وجود دارد، که در آن ممکن است نتایج یا نتیجه گیری ها متناقض باشند، مهم است، روش شناسی و یافته های حاصل از بررسی های جداگانه مورد مقایسه و تباین قرار گیرد، و امکان اثبات منسجم ترین شواهد ایجتد می گردد. این موضوع به خصوص درمورد سرچ سیستماتیک و نگارش مطالعه متاآنالیز مورد استفاده قرار می گیره. از قسمت موضوع dermatology را انتخاب می کنیم. از کادر مربوط به پایگاه نمایه کننده گزینه pubmed را انتخاب میکنیم و از کادر Rank criterion شاخص رتبه بندی را مشخص می کنیم.از قسمت بعدQ1 که نشان دهنده چارک اول هست را مشخص می کنیم.

دسترسی رایگان به پایگاه Embase نتیجه گیری: مرور یافته های تحقیقات نشان داد که نوع، شدت و مدت خاصی از انواع مداخلات حرکتی می تواند در طی روند برنامههای توانبخشی بیماران سکته مغزی، بخش هایی از آمادگی جسمانی این بیماران را برای دستیابی به سلامتی، بهبود بخشیده و درنتیجه خطر ابتلا به سکته مغزی مجدد و اختلالات قلبی عروقی را کاهش دهد. یافته های این مطالعه نشان می دهد که تنافق بین مصرف الکل خود گزارش شده و نشانگرهای زیستی ممکن است در بخش قابل توجهی از بیماران مبتلا به دلار استرالیا رخ دهد. تمام مطالعات شناسایی شده نشان داد تناقض بین خود گزارش و نشانگرهای زیستی. بنابراین، هدف ما ارائه یک مرور کلی از سازگاری بین مصرف الکل خود گزارش شده و نشانگرهای زیستی در میان بیماران در درمان برای دلار استرالیا است. هنوز هیچ بررسی سیستماتیکی سازگاری بین خود گزارش های مصرف الکل و نشانگرهای زیستی الکل در میان بیماران در درمان اختلالات مصرف الکل (AUD) را بررسی نکرده است. گزارش دهی زیر شایع ترین نوع تناcy در سراسر نشانگرهای زیستی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد پایگاه داده embase لطفا به بازدید از وب سایت ما.