آزمایش واکسن آکسفورد AstraZeneca برای از سرگیری

دانشگاهی که در حال تولید واکسن با AstraZeneca است ، هنوز از زمان شروع آزمایش آزمایشی چیزی نگفت. AstraZeneca گفت که این دادگاه فقط در انگلستان از سر گرفته می شود ، و افزود که با مقامات بهداشتی در سراسر جهان کار می کند تا تعیین کند که دیگر آزمایشات از سر گرفته می شود.

قبل از مکث ، این شرکت واکسن خود را که واکسن آکسفورد لقب گرفته بود ، در ایالات متحده و همچنین در انگلستان ، آمریکای لاتین ، آسیا ، اروپا و آفریقا آزمایش می کرد.

این دانشگاه در بیانیه ای اعلام كرد كه حدود 18000 نفر در سراسر جهان به عنوان بخشی از آزمایش ، واكسن های مطالعه را دریافت كرده اند. در بیانیه اضافه شده است: “در آزمایش های بزرگ از این قبیل ، انتظار می رود كه برخی از شركت كنندگان ناخوشایند شوند و برای اطمینان از ارزیابی دقیق ایمنی ، هر مورد باید با دقت ارزیابی شود.”

دکتر مisسسات ملی بهداشت آمریکا ، دکتر فرانسیس کالینز ، در جلسه استماع سنا در روز چهارشنبه گفت که مکث یک آزمایش پیشگیری استاندارد است که به منظور اطمینان از اینکه واکسن های تجربی واکنش جدی در بین شرکت کنندگان ایجاد نمی کنند ، بود.

کالینز در جلسه استماع کمیته هیات ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا گفت: “داشتن یک معاینه بالینی ، همانطور که از روز گذشته در AstraZeneca قرار داده شده است ، به دلیل یک واقعه نامطلوب جدی ، اصلاً بی سابقه نیست.”

روز سه شنبه ، AstraZeneca به هشت شرکت دیگر پیوست و در تعهد خود قول داد که برای هرگونه واکسن ویروس کرونا به دنبال تأیید دولت زودرس نیستند. این شرکت ها قول دادند تا اطلاعات کافی صبر کنند تا نشان دهند هرگونه واکسن احتمالی با خیال راحت کار می کند ، صبر کنند.

طبق نظرسنجی جدید ، اکثر آمریکایی ها معتقدند فشارهای سیاسی باعث می شود FDA واکسن ویروس کرونا را هجوم آورد

AstraZeneca هیچ جزئیاتی در مورد مسئله ای که باعث توقف دادرسی شد ارائه نداد. در حالی که AstraZeneca مشخص نکرد که موضوع چیست ، در جلسه دادرسی روز چهارشنبه کالینز گفت که نگهداری AstraZeneca به دلیل “مشکل نخاع” است.

مطلب جدید پیشنهادی  خواص قهوه گانودرما برای نازایی چگونه است

روز چهارشنبه ، AstraZeneca با انتشار بیانیه ای گزارش های خبری مبنی بر متوقف شدن آزمایش به دلیل ابتلا به بیماری میلت عرضی – بیماری التهابی نادر نخاع را رد كرد. در همان روز ، AstraZeneca گفت که آزمایش واکسن ویروس کرونا را نه یک بار بلکه دو بار به دلیل عوارض جانبی مکث کرده است.

سخنگوی شرکت گفت: “ما همچنین می توانیم مکث کوتاه آزمایشی را در ژوئیه انجام دهیم ، در حالی که بررسی ایمنی پس از تأیید یک فرد داوطلب برای تشخیص بیماری مولتیپل اسکلروزیس ، که هیئت مستقل نتیجه گرفت غیر مرتبط با واکسن است ، انجام شد.” .

واکسن AstraZeneca یکی از سه واکسن ویروس کرونا در مراحل آزمایشی فاز 3 در ایالات متحده است. از پشتوانه دولت فدرال ایالات متحده برخوردار است. Moderna و Pfizer / BioNTec دو گروه دیگر با آزمایشات فاز 3 در حال انجام هستند ، همچنین با بودجه دولت فدرال.